שאיבת שומן מהבטן – באיזה שלב כדאי לעשות?

שאיבת שומן מהבטן היא הליך שבו המנתח מסיר שומן מאזור הבטן ומניח אותו לתוך שקית ניילון. המטופל יחווה חבורות ונפיחות מינימליות. הליך זה משמש להפחתת תאי שומן בבטן, ובכך להפחית משקל ולשפר את הרכב הגוף. ניתן להסיר את השומן הבטני בבטחה, ולמטופל יש מראה גוון ומלא יותר. אין צורך בניסיון לביצוע הליך זה. ניתן לעשות זאת עם רוב המנתחים המובילים בארץ. בנוסף, מנתחים פלסטיים רבים מציעים ייעוץ חינם עם אחד מהרופאים שלהם כדי לדון בתוכנית הטיפול שלך לפני הניתוח. 

מתי כדאי לעבור הליך שאיבת שומן בבטן? 

ישנן סיבות רבות ושונות מדוע אולי תרצה לבצע הליך הסרת שומן בבטן. חלק מהנפוצים ביותר כוללים: גיל המעבר. גיל המעבר הוא תקופה בחייה של אישה שבה רמות ההורמונים יורדות ותאי השומן גדלים. לנשים רבות היו בעיות במראה שלהן במהלך תקופה זו, והסרת שומן מהבטן יכולה לשפר את צורת הגוף שלך. גיל המעבר הוא תקופה בחייה של אישה שבה רמות ההורמונים יורדות ותאי השומן גדלים. לנשים רבות היו בעיות במראה שלהן במהלך תקופה זו, והסרת שומן בטני יכולה לשפר את צורת הגוף שלך. אתה סובל מעודף משקל או השמנת יתר. השמנת יתר היא המונח הרפואי להיות כבד מכדי להכנס לבגדים בגלל גובה (לדוגמה, אדם 5'2 אינץ') או משקל. זה יכול לגרום לבעיות בריאות כולל רמות גבוהות של כולסטרול וסוכרת. 

לסיכום; שאיבת שומן הוא לא משהו שאתם רוצים להקל בו ראש. אומנם מדובר בהליך קל יותר מבעבר ועם טכנולוגיה מתקדמת והוא פחות מסוכן, אולם בכל הקשור לניתוחים פלסטיים שונים מומלץ להיוועץ עם רופא ולקבל את ההחלטה לאחר שלמדתם כל מה שהייתם צריכים לדעת בנושא.

לפרטים: https://drglesinger.co.il/

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

מלון קמפינסקי תל אביב

מלון קמפינסקי תל אביב הוא אחד המלונות היוקרתיים בעולם. יש לו מוניטין בזכות היוקרה והנוחות שלו. מלון קמפינסקי תל אביב הוקם בשנת 1921 על ידי

קרא עוד»

זר פרחים לראש – תיראו במיטבך

כתר פרחים הוא כיסוי ראש העשוי מפרחים ועלים. הם לובשים בדרך כלל לאירועים מיוחדים כמו חתונות או פסטיבלים. כלה יכולה לענוד זר פרחים לראש כדי

קרא עוד»