שאיבת שומן מהבטן – באיזה שלב כדאי לעשות?

שאיבת שומן מהבטן היא הליך שבו המנתח מסיר שומן מאזור הבטן ומניח אותו לתוך שקית ניילון. המטופל יחווה חבורות ונפיחות מינימליות. הליך זה משמש להפחתת תאי שומן בבטן, ובכך להפחית משקל ולשפר את הרכב הגוף. ניתן להסיר את השומן הבטני בבטחה, ולמטופל יש מראה גוון ומלא יותר. אין צורך בניסיון לביצוע הליך זה. ניתן לעשות זאת עם רוב המנתחים המובילים בארץ. בנוסף, מנתחים פלסטיים רבים מציעים ייעוץ חינם עם אחד מהרופאים שלהם כדי לדון בתוכנית הטיפול שלך לפני הניתוח. 

מתי כדאי לעבור הליך שאיבת שומן בבטן? 

ישנן סיבות רבות ושונות מדוע אולי תרצה לבצע הליך הסרת שומן בבטן. חלק מהנפוצים ביותר כוללים: גיל המעבר. גיל המעבר הוא תקופה בחייה של אישה שבה רמות ההורמונים יורדות ותאי השומן גדלים. לנשים רבות היו בעיות במראה שלהן במהלך תקופה זו, והסרת שומן מהבטן יכולה לשפר את צורת הגוף שלך. גיל המעבר הוא תקופה בחייה של אישה שבה רמות ההורמונים יורדות ותאי השומן גדלים. לנשים רבות היו בעיות במראה שלהן במהלך תקופה זו, והסרת שומן בטני יכולה לשפר את צורת הגוף שלך. אתה סובל מעודף משקל או השמנת יתר. השמנת יתר היא המונח הרפואי להיות כבד מכדי להכנס לבגדים בגלל גובה (לדוגמה, אדם 5'2 אינץ') או משקל. זה יכול לגרום לבעיות בריאות כולל רמות גבוהות של כולסטרול וסוכרת. 

לסיכום; שאיבת שומן הוא לא משהו שאתם רוצים להקל בו ראש. אומנם מדובר בהליך קל יותר מבעבר ועם טכנולוגיה מתקדמת והוא פחות מסוכן, אולם בכל הקשור לניתוחים פלסטיים שונים מומלץ להיוועץ עם רופא ולקבל את ההחלטה לאחר שלמדתם כל מה שהייתם צריכים לדעת בנושא.

לפרטים: https://drglesinger.co.il/

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לבחור דלת פנימית אידיאלית?
בתחום עיצוב הבית, דלתות הן מרכיבים מרכזיים, אך לעתים קרובות לא מעריכים אותם. הם משמשים לא רק כרכיבים...
קרא עוד »
דצמ 06, 2023
10 טיפים לניקוי בריכות ביתיות
בריכה ביתית זו חוויה של ממש. אבל יחד עם זאת יש לדעת כי חשוב לבצע את פעולות התחזוקה הראויות בהתאם...
קרא עוד »
ינו 05, 2019
איך בוחרים מיקרופון?
המיקרופון הוא אחד המוצרים שעשה כברת דרך ארוכה מאוד מאז עלה לאוויר העולם ועד היום. מרמקולים גדולים...
קרא עוד »
ינו 15, 2019