איך להשתזף ולשמור על העור, המדריך המלא

ידעתם שבעבר הרחוק אידיאל היופי היה של עור חיוור ולבן? העור החיוור היה עדות לכך שמדובר על בן או בת אצולה, מי שלא צריכים לעבוד בשדה. אבל לאורך השנים, כמו שאנחנו ידעים היטב, אידיאל היופי השתנה. עור שזוף, חם ובריא, הוא הרבה פעמים הדרך שלנו לשדר לעולם כי אנחנו אנשים בריאים, המבלים שעות רבות בחוץ. המשפט המוכר: אין יפות כמו הבנות הישראליות, הוא למעשה הדרך של אחרים לצביע על הקהל הישראלי השזוף והנאה. 

אלא, שלאורך השנים התברר כי שיזוף של העור בשמש עלול להוביל לשורה של בעיות עור לאורך השנים. החל מפיגמנטציה ועד לסרטן העור. בזכות טכנולוגיה מתקדמת, היום, לא חייבים לפגוע בגוף כדי להגיע לגוון המושלם. שיזוף במכונה הוא הפתרון האולטימטיבי. 

אין כמו לדאוג לגוף 

לטפח את הגוף זה אולי הביטוי הפשוט ביותר להערכה שלנו את עצמנו. כאשר אנחנו מקפידים לטפל בעצמנו, להפוך אותנו נאים ויפים בעיני עצמנו, התוצאה היא עליה של הביטחון העצמי, תחושה של אהבה עצמית, אשר מקרינה גם על אחרים בסופו של דבר. מכון שיזוף הוא הרבה יותר מאשר מקום בו נשים וגברים יכולים לשנות את צבע העור שלהם. מדובר על מקום בו אתם יכולים, פעם אחת, להניח את הראש, לצלול לשקט וליהנות מההזדמנות פשוט לטפל בעצמכם. 

הרבה פעמים, הבחירה הטובה ביותר היא להגיע עם חברה או חבר טוב. כך אפשר לקבל 'שניים במחיר אחד'. גם לטפח את הגוף וגם להפוך את היום ליום כיף עם האהובים עליכם. 

לקבל בכל פעם מחדש את הטיפול המתקדם ביותר

אנחנו מדברים על הגוף שלכם והרי יש משהו חשוב יותר מבריאות? לבחור מכון שיזוף זה לבחור גם באנשי מקצוע מעולים, היודעים בדיוק מה הם עושים והם אלו שיכולים להבטיח לכם כי הבריאות שלכם ושל העור תישמר לאורך כל התהליך. לפני הטיפול תקבלו הסבר מלא על האפשרויות השונות העומדות בפניכם. בין אם תבחרו באופציה של שיזוף בהתזה ובין אם תרצו ללכת לכיוון המתקדם של מכונת שיזוף, תקבלו הדרכה מלאה ואת כל התנאים הדרושים להשלמת התהליך בצורה הטובה ביותר שיש. 

הזמן המתאים לטפל בגוף הוא ממש עכשיו 

אתם לא צריכים לחכות לתירוצים כדי לטפל בעצמכם וכדי לטפל בגוף שלכם. הזמן המתאים ביותר להרגיש טוב יותר הוא היום. אז אל תמתינו, פשוט הרימו טלפון ואנחנו נהיה שם כדי לעזור. 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

מלון קמפינסקי תל אביב

מלון קמפינסקי תל אביב הוא אחד המלונות היוקרתיים בעולם. יש לו מוניטין בזכות היוקרה והנוחות שלו. מלון קמפינסקי תל אביב הוקם בשנת 1921 על ידי

קרא עוד»

זר פרחים לראש – תיראו במיטבך

כתר פרחים הוא כיסוי ראש העשוי מפרחים ועלים. הם לובשים בדרך כלל לאירועים מיוחדים כמו חתונות או פסטיבלים. כלה יכולה לענוד זר פרחים לראש כדי

קרא עוד»