סדנת צ'י קונג של מספר ימים – לגוף ולנפש

רובינו נאלצים להתמודד עם אורח חיים די עמוס, הכולל לא מעט לחץ וסטרס על בסיס יומיומי. אחת הדרכים הטובות ביותר להתמודד עם המצב ולהישאר בבריאות טובה לאורך זמן, היא לקחת הפסקה מהחיים ולצאת מידי פעם לסדנאות שונות. המטרה של הסדנאות האלו היא להכניס אנרגיות חדשות, להתרענן, לצאת משגרה וכמובן ללמוד דברים חדשים ולהעשיר את ארסנל הכלים שלכם. אומנם כולנו מעוניינים לתרגל על בסיס יומיומי, אך תלאות החיים לא תמיד מאפשרות זאת. ילדים חולים, עומס בעבודה ועוד מגוון רחב של סיבות נוספות, עלולים להפריע לתרגול. לעומת זאת, כאשר נוסעים לסדנה שמוקדשת כולה לתרגול וללמידה, אין שום מכשולים ואין שום סיבה שלא להרוויח מכך את המקסימום.

סדנת צ'י קונג בהנחיית אמיר פרלמן – הדרך האידיאלית לאזן את הגוף ואת הנפש

היום ניתן למצוא לא מעט סדנאות שונות שאמורות לסייע לכל אחד להגיע לאיזון פנימי, לשחרר את רמות המתח הגבוהות וכמובן ללמוד ולתרגל בצורה אינטנסיבית יותר. אך סדנת צ'י קונג בהנחיית אמיר פרלמן, אחד המורים המקצועיים והמנוסים ביותר בארץ, יכולה להעניק לכל אחד הרבה יותר מכל סדנה אחרת. ניתן למצוא סדנאות צ'י קונג שונות הנערכות לארוך השנה, חלק מהסדנאות מתקיימות בארץ ואילו אחרות בחו"ל. למשל, חופשת צ'י קונג ורפואה סינית המתקיימת בקפריסין, מאפשרת לכל אחד לשלב חופשה ברמה גבוהה במלון 5 כוכבים, לצד תרגול מעמיד ויסודי שלא פשוט להגיע אליו בחיי היום יום. הסדנה מתקיימת על פני חמישה ימים, היא כוללת תרגול יומיומי והעמקה לסודות העומדים מאחורי סדרות הצ'י קונג השונות. כמובן שמעבר לתרגול, מומלץ לטייל בסביבה, להתפנק בספא של המלון ולאגור אנרגיות. אופציה נוספת היא לצאת לסדנת צלילים מרפאים המתקיימת בארץ. מטרת הסדנה היא ללמוד כיצד להשתמש בצלילים לצורך הסרת חסימות אנרגטיות. הסדנה נמשכת יומיים בלבד ובמהלכה ניתן ללמוד כיצד להפיק צלילים מרפאים וכיצד לשלב אותם עם תנועות מסוימות המשפיעות על הבריאות של האיברים השונים.

לסיכום, סדנת צ'י קונג של מספר ימים יכולה לספק לכל אחד את ההפסקה שדרושה לו, לצורך אגירת אנרגיה ולימוד של תרגולים חדשים. מידע נוסף בנושא סדנאות ניתן למצוא באתר https://www.mqgisrael.com/.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

מה מיוחד בשמלות כלה צנועות

כשזה מגיע לקניית שמלות כלה צנועות, הדבר הראשון שכדאי לך לחשוב עליו הוא סוג השמלה שהיית רוצה. אתה יכול לבחור מתוך מגוון סגנונות כגון קו

קרא עוד»

מקומות לODT שכדאי להכיר

פעילות בטבע היא נושא מאוד פעיל לאחרונה. זה תחום עניין המספק לאנשים דרך לחקור יותר את הטבע. לחקור דרכים חדשות לעשות דברים ולפתח לרעיונות חדשים.

קרא עוד»

פחד קהל

אנשים מסוימים עשויים לפחד מנאום בפני קהל כי הם מודאגים ממה שאנשים עלולים לחשוב עליהם. הם גם מודאגים מהלחץ שהם ירגישו כשיצטרכו לדבר מול קהל

קרא עוד»