מכונת ארקייד פינבול

מנהלים מועדון נוער או משחקייה לילדים ורוצים לנהל מקום שמח ופורה יותר? יש לנו כמה דברים לספר לכם עליהם; מכונות ארקייד Retrocade לילדים שונים ממה שהם היו בעבר והיום, היתרונות והיכולות של מכונות משחק אלה גדולים מהרבה.

מכונת ארקייד פינבול 

אם יש לכם מועדונית או מתקן לנוער ואפילו קניון, ואתם רוצים לעשות בו משחקייה לילדים ונוער? אנחנו ממליצים לכם לבחור את מכונות המשחק המתאימות לגילים שישחקו בהם, כמו למשל מכונת ארקייד פינבול.

מכונות משחק אלה כוללים משחקי מלחמה, משחקי יריות, משחקי רובוטים, משחקי בובות ועוד. משחקייה ללא מכונת ארקייד, לא מעניינת ילדים. אז אם אתם רוצים להעביר להם את הזמן בצורה הטובה ביותר, מכונות ארקייד יעשו את העבודה.

דוגמאות למשחקי ארקייד ישנים 

דוגמה מצוינת שהיית באותה תקופה שבה משחקי יריות האקדחים, שבהם נותנים לשחקן אקדח פלסטיק ומצביעים על מסך כדי לירות בכל מה שיש על המסך, הוא Duck Hunt והוא היה אחד המשחקים הפופולריים באותה תקופה וחולל מהפכה במשחקי היריות שאנו מכירים היום, כמו משחקי Time Crisis המפורסמים. 

משחקי מרוץ ארקייד 

משחקי מרוץ קיימים גם בזמן הזה. גרנד פרי, שהיה משחק מירוצים מעולה, יצא ב- 1969 והתחיל את מהפכת משחקי המרוצים עם משחקי הארקייד. 

זה הזמן שבו המפתחים חשבו שאם הם יכולים לעשות משחק עם הגה, למה לא לעשות משחק עם בקרות מטוסים? אז הם עשו בדיוק את זה, ועם המגוון העצום של משחקים שהיו קיימים בארקייד, וסצנת משחקי הארקייד התחילה להפוך לשוק ענק ורווחי.

במהלך שנות ה- 70, השוק השתפר בהרבה עם משחקים שכולם, אפילו ילדים, יכולים לשחק כמו Space Invaders ו-Pacman  ועוד אחרים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

מה מיוחד בשמלות כלה צנועות

כשזה מגיע לקניית שמלות כלה צנועות, הדבר הראשון שכדאי לך לחשוב עליו הוא סוג השמלה שהיית רוצה. אתה יכול לבחור מתוך מגוון סגנונות כגון קו

קרא עוד»

מקומות לODT שכדאי להכיר

פעילות בטבע היא נושא מאוד פעיל לאחרונה. זה תחום עניין המספק לאנשים דרך לחקור יותר את הטבע. לחקור דרכים חדשות לעשות דברים ולפתח לרעיונות חדשים.

קרא עוד»

פחד קהל

אנשים מסוימים עשויים לפחד מנאום בפני קהל כי הם מודאגים ממה שאנשים עלולים לחשוב עליהם. הם גם מודאגים מהלחץ שהם ירגישו כשיצטרכו לדבר מול קהל

קרא עוד»