כמה יעלה לכם מועדון לבת מצווה בימי קורונה

הילדה שלכם עוד מעט חוגגת כבר את גיל 13 ועדיין לא ערכתם לה מסיבת בת מצווה גדולה וחגיגית? הסיבה לכך נובעת ככל הנראה מהתקופה המורכבת שכולנו חווינו כתוצאה מהגבלות הקורונה, כיוון שתכנון והפקת אירועים נראו כמו תהליך בלתי אפשרי בימי קורונה. כעת שהנגיף מעט בדעיכה והחיים לאט לאט חוזרים למסלולם, הגיע הזמן לתכנן את האירוע המרגש והמיוחד שכולכם חיכיתם לו – ובשורות הבאות תגלו כיצד תוכלו למצוא מועדון לבת מצווה מושקע וייחודי, וכך כמה יעלה לכם לערוך את המסיבה בזמנים הנוכחיים.

 

למה לבחור דווקא מועדון לבת מצווה?

הבחירה במועדון למסיבת בת מצווה היא הטובה ביותר לאירועים מסוג זה, גם כאשר מדובר על חגיגות בר מצווה לבנים שהגיעו לגיל המצוות, כיוון שמועדונים כאלו מבוססים על הקונספט של חגיגות ומסיבות לילדים ונערים – כאשר ניתן ליהנות מחבילת אירועים הכלולה במחיר שמציעה שירותי עיצוב, אוכל, דיג'יי ואפילו אטרקציות והפעלות בדיוק כמו שילדים אוהבים.

 

בת מצווה בימי קורונה – מה המשמעות בכך?

כשמדובר על בת מצווה בימי קורונה, ובכלל כל אירוע מיוחד וחגיגי אחר, המשמעות היא שהאירוע צריך להתקיים בהתאם לתנאים והגבלות הרלוונטיות להנחיות שמשרד הבריאות מעדכן בכל פעם. כך לדוגמא לעיתים קיימות הגבלות התקהלות, כמות מינימלית של מוזמנים לאירוע, חובת הצגת תו ירוק או בדיקות במקום למנועי חיסון וכו'.

כתוצאה מהגבלות שונות שיש בתקופה זו האירועים לא מתקיימים לעיתים כמתוכנן, ולכן ישנם בעלי אירועים ומקומות המאפשרים לבטל או לדחות את האירוע שהוזמן.

 

מהן העלויות של מועדוני בת מצווה בתקופת הקורונה?

באופן כללי ניתן לומר כי העלות של השכרת מועדון לבת מצווה נעה בין 6000-9000 ₪, בהתאם לפרמטרים רבים הקשורים לסוג ואופי האירוע. במקרה של השכרת מועדון בימי קורונה העלויות עשויות להשתנות מעט, ולכן כדאי לברר זאת מראש מול המועדון הנבחר בו האירוע עתיד להתקיים.

 

פנו אל ניין אירועים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

מה מיוחד בשמלות כלה צנועות

כשזה מגיע לקניית שמלות כלה צנועות, הדבר הראשון שכדאי לך לחשוב עליו הוא סוג השמלה שהיית רוצה. אתה יכול לבחור מתוך מגוון סגנונות כגון קו

קרא עוד»

מקומות לODT שכדאי להכיר

פעילות בטבע היא נושא מאוד פעיל לאחרונה. זה תחום עניין המספק לאנשים דרך לחקור יותר את הטבע. לחקור דרכים חדשות לעשות דברים ולפתח לרעיונות חדשים.

קרא עוד»

פחד קהל

אנשים מסוימים עשויים לפחד מנאום בפני קהל כי הם מודאגים ממה שאנשים עלולים לחשוב עליהם. הם גם מודאגים מהלחץ שהם ירגישו כשיצטרכו לדבר מול קהל

קרא עוד»