כאבי גב תחתון

כאבי גב תחתון

מכירים את הרגע הזה שבו אתם קמים מהמיטה אחרי שינה ארוכה ומגלים שהגב התחתון שלכם כואב מאד? או שאתם מבצעים פעילות גופנית או עומדים זמן ממושך: מה שגורם לכאב בגב? גם משאות כבדים ואפילו ישיבה ממושכת מול מחשב יכולים להוביל אל כאבי גב תחתון. אם המצב הזה נמשך ואינו חד פעמי – חשוב להתמודד ולטפל בכאב כרוני ולא להשלים עם המצב! אז כיצד מטפלים בכאבי מסוג זה? 

כיום, יש כמה וכמה שיטות טיפול ויש לא מעט אנשי מקצוע אליהם אתם יכולים לפנות כדי שיספקו לכם מזור וטיפול מטיב:

טיפול בכאבים באמצעות אוסטאופתיה – אוסטאופתיה היא שיטת טיפול שפועלת כדי לאפשר לגוף להתחזק ולהתמודד עם כאבים כרוניים. באמצעות טיפול כזה שמבצע מניפולציות עדינות על השלד והשרירים תוך עיסוי מקצועי מטיב- אפשר להקטין את כמות כאבי הגב ולאזן את מערכות הגוף. הטיפול עוזר לפתור מחלות וכאבים כרוניים והוא יעיל משום שהוא נועד לטפל באופן מדויק בבעיות גב תוך אבחון הבעיה וחיזוק מערכות שונות בגוף. 

תרגול פיזיותרפיה – רבים כיום פונים לטיפול פיזיותרפיה בגב תחתון. רופאים מומחים בתחום (ראו באתר https://www.medicos.co.il) יכולים לספק משחות ותרופות כמו גם פתרונות שונים לטיפול בבעיות גב. עם זאת כדאי להימנע מנטילת תרופות מרשם חזקות כדי למנוע התמכרות והרגלה של הגוף לתרופה – מה שלא ימנע כאב בעתיד הקרוב. 

עיסוי רפואי ושאר עיסויים ברפואה המשלימה – בנוסף לטיפול כמו אוסטאופתיה, יש את מי שפונה לעוד מגוון שיטות טיפול ברפואה המשלימה כמו למשל עיסוי רפואי, טווינה, רפלקסולוגיה, כירופרקטיקה וכולי. העזרו ברופא המשפחה כדי לקבל הפניות והמלצות לטיפולים שונים שיעזרו לכם להתמודד עם כאבי גב תחתון.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
3 טיפים בבחירת מסעדה חלבית כשרה לאירועים
אחד הדברים החשובים ביותר באירועים הוא כמובן האוכל. זהו הדבר שזוכרים למשך זמן ארוך גם לאחר האירוע. לכן,...
קרא עוד »
מאי 21, 2020
מה צריך לביצוע לק ג'ל בבית?
פעולות הטיפוח האישי ביום יום גובות מאתנו זמן רב. חשוב לנו לשמור על מראה נעים ומטופח, ובין היתר אנחנו...
קרא עוד »
אוק 04, 2019
יוסי שדה והתרומה שלו לחברה
מזה למעלה מ - 20 שנים יוסי שדה דואג לבני נוער במצוקה ועושה ככל שביכולתו על מנת להקנות להם ערכים של...
קרא עוד »
דצמ 02, 2020