איך תבחרו את מכסחת הדשא שלכם?

מכסחת דשא

בין אם הייתה לכם מכונת דשא והגיע הזמן להחליף אותה ובין אם התחלתם לטפח דשא חדש, בחירת מכסחת דשא חדשה מצריכה מידע על הדשא שלכם. אורכו, רוחבו וכן קצב הגדילה שלו יגידו לכם איזו מכסחת דשא אתם צריכים ולמה. לאחר ההבנה הזו, יהיה עליכם להתאים את המכונה אל עצמכם. כך, גם אתם וגם הדשא שלכם תהיו מרוצים.

כך תבחרו את מכסחת הדשא שלכם

התחשבו בסוג הדשא

בזמן שיש סוגים שונים של מכסחות דשא, כך גם יש סוגים שונים של מדשאות. מכסחת דשא אחת לאו דווקא תתאים לכולן ולכן חשוב שתדעו עם איזה דשא אתם צריכים להתמודד בטרם אתם רוכשים את מכסחת הדשא שלכם. אם הדשא שלכם ארוך וגדל די במהירות, תרצו לבחור במכסחת בעלת גלגלים גדולים יותר, כזו שתצליח לעבור ולחצות את הדשא שלכם יחד עם כיסוחו. 

התחשבו במשטח הדשא שלכם

כלומר, הגינה שלכם ישרה או בעלת עליות ומורדות, אמנות חצר או כל דבר אחר שעשוי להקשות על מכסחת הדשא שלכם לעשות את עבודתה. בזמן שמכסחות דשא רבות עושות עבודה מצוינת על מישור ישר וללא כל מכשול, יתכן שעבור גינה יותר מורכבת תרצו להעניק לעצמכם מכונה שיודעת כיצד לתמרן את התנועות שלה כדי להגיע לכל יעד כיסוח. 

> בדקו מכסחת דשא נטענת באתר ויליג'ר

מהו גודל הגינה שלכם?

ממש כמו בשאר הדברים שעליכם לקחת בחשבון כשאתם בוחרים מכסחת דשא, גודלה של הגינה יהיה בין הראשונים שיעזרו לכם להבין איזו מכסחת דשא היא המכסחת בשבילכם. גינה קטנה לא תצריך הרבה מאמץ ממכסחת הדשא ולכן מכונה חסכונית, קטנה וניידת עשויה להיות פתרון קטן ונחמד לגינון נכון וקל. 

לסיכום, מכסחת דשא יכולה להיות העבודה הקלה שלכם בגינה, זו שאתם נהנים לעשות באוויר הצח. בעזרת מכסחת הדשא הנכונה אתם מוודאים שכך יהיה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
היתרונות של השתלת שיער בטורקיה
עד לפני שנתיים-שלוש האסוציאציה הראשונה למילה "טורקיה" הייתה הכל כלול. המון ישראלים טסו מדי שנה,...
קרא עוד »
מאי 11, 2021
בגד ים צנוע – ללכת לים מבלי להתבייש
הקיץ כאן, הימים החמים הופכים להיות שגרתיים ואין מתאים יותר מיציאה לים. כמה טוב לצאת ולהשתזף בשמש, כמה...
קרא עוד »
מאי 01, 2022
דרכים לשמור על סביבה ירוקה
השמירה על סביבה ירוקה עלתה משמעותית בשנים האחרונות בעקבות התפתחויות של עולם הטכנולוגיה המאפשרות לנו...
קרא עוד »
דצמ 17, 2019