איך תבחרו את מכסחת הדשא שלכם?

בין אם הייתה לכם מכונת דשא והגיע הזמן להחליף אותה ובין אם התחלתם לטפח דשא חדש, בחירת מכסחת דשא חדשה מצריכה מידע על הדשא שלכם. אורכו, רוחבו וכן קצב הגדילה שלו יגידו לכם איזו מכסחת דשא אתם צריכים ולמה. לאחר ההבנה הזו, יהיה עליכם להתאים את המכונה אל עצמכם. כך, גם אתם וגם הדשא שלכם תהיו מרוצים.

כך תבחרו את מכסחת הדשא שלכם

התחשבו בסוג הדשא

בזמן שיש סוגים שונים של מכסחות דשא, כך גם יש סוגים שונים של מדשאות. מכסחת דשא אחת לאו דווקא תתאים לכולן ולכן חשוב שתדעו עם איזה דשא אתם צריכים להתמודד בטרם אתם רוכשים את מכסחת הדשא שלכם. אם הדשא שלכם ארוך וגדל די במהירות, תרצו לבחור במכסחת בעלת גלגלים גדולים יותר, כזו שתצליח לעבור ולחצות את הדשא שלכם יחד עם כיסוחו. 

התחשבו במשטח הדשא שלכם

כלומר, הגינה שלכם ישרה או בעלת עליות ומורדות, אמנות חצר או כל דבר אחר שעשוי להקשות על מכסחת הדשא שלכם לעשות את עבודתה. בזמן שמכסחות דשא רבות עושות עבודה מצוינת על מישור ישר וללא כל מכשול, יתכן שעבור גינה יותר מורכבת תרצו להעניק לעצמכם מכונה שיודעת כיצד לתמרן את התנועות שלה כדי להגיע לכל יעד כיסוח. 

> בדקו מכסחת דשא נטענת באתר ויליג'ר

מהו גודל הגינה שלכם?

ממש כמו בשאר הדברים שעליכם לקחת בחשבון כשאתם בוחרים מכסחת דשא, גודלה של הגינה יהיה בין הראשונים שיעזרו לכם להבין איזו מכסחת דשא היא המכסחת בשבילכם. גינה קטנה לא תצריך הרבה מאמץ ממכסחת הדשא ולכן מכונה חסכונית, קטנה וניידת עשויה להיות פתרון קטן ונחמד לגינון נכון וקל. 

לסיכום, מכסחת דשא יכולה להיות העבודה הקלה שלכם בגינה, זו שאתם נהנים לעשות באוויר הצח. בעזרת מכסחת הדשא הנכונה אתם מוודאים שכך יהיה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

מה מיוחד בשמלות כלה צנועות

כשזה מגיע לקניית שמלות כלה צנועות, הדבר הראשון שכדאי לך לחשוב עליו הוא סוג השמלה שהיית רוצה. אתה יכול לבחור מתוך מגוון סגנונות כגון קו

קרא עוד»

מקומות לODT שכדאי להכיר

פעילות בטבע היא נושא מאוד פעיל לאחרונה. זה תחום עניין המספק לאנשים דרך לחקור יותר את הטבע. לחקור דרכים חדשות לעשות דברים ולפתח לרעיונות חדשים.

קרא עוד»

פחד קהל

אנשים מסוימים עשויים לפחד מנאום בפני קהל כי הם מודאגים ממה שאנשים עלולים לחשוב עליהם. הם גם מודאגים מהלחץ שהם ירגישו כשיצטרכו לדבר מול קהל

קרא עוד»