איך תבחרו את מכסחת הדשא שלכם?

מכסחת דשא

בין אם הייתה לכם מכונת דשא והגיע הזמן להחליף אותה ובין אם התחלתם לטפח דשא חדש, בחירת מכסחת דשא חדשה מצריכה מידע על הדשא שלכם. אורכו, רוחבו וכן קצב הגדילה שלו יגידו לכם איזו מכסחת דשא אתם צריכים ולמה. לאחר ההבנה הזו, יהיה עליכם להתאים את המכונה אל עצמכם. כך, גם אתם וגם הדשא שלכם תהיו מרוצים.

כך תבחרו את מכסחת הדשא שלכם

התחשבו בסוג הדשא

בזמן שיש סוגים שונים של מכסחות דשא, כך גם יש סוגים שונים של מדשאות. מכסחת דשא אחת לאו דווקא תתאים לכולן ולכן חשוב שתדעו עם איזה דשא אתם צריכים להתמודד בטרם אתם רוכשים את מכסחת הדשא שלכם. אם הדשא שלכם ארוך וגדל די במהירות, תרצו לבחור במכסחת בעלת גלגלים גדולים יותר, כזו שתצליח לעבור ולחצות את הדשא שלכם יחד עם כיסוחו. 

התחשבו במשטח הדשא שלכם

כלומר, הגינה שלכם ישרה או בעלת עליות ומורדות, אמנות חצר או כל דבר אחר שעשוי להקשות על מכסחת הדשא שלכם לעשות את עבודתה. בזמן שמכסחות דשא רבות עושות עבודה מצוינת על מישור ישר וללא כל מכשול, יתכן שעבור גינה יותר מורכבת תרצו להעניק לעצמכם מכונה שיודעת כיצד לתמרן את התנועות שלה כדי להגיע לכל יעד כיסוח. 

> בדקו מכסחת דשא נטענת באתר ויליג'ר

מהו גודל הגינה שלכם?

ממש כמו בשאר הדברים שעליכם לקחת בחשבון כשאתם בוחרים מכסחת דשא, גודלה של הגינה יהיה בין הראשונים שיעזרו לכם להבין איזו מכסחת דשא היא המכסחת בשבילכם. גינה קטנה לא תצריך הרבה מאמץ ממכסחת הדשא ולכן מכונה חסכונית, קטנה וניידת עשויה להיות פתרון קטן ונחמד לגינון נכון וקל. 

לסיכום, מכסחת דשא יכולה להיות העבודה הקלה שלכם בגינה, זו שאתם נהנים לעשות באוויר הצח. בעזרת מכסחת הדשא הנכונה אתם מוודאים שכך יהיה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהו הסדר מותנה בצבא?
כל מי שמשרת בצבא חייב לעמוד בכללים ולשמור על החוק כנדרש ממנו. לא פעם מוצא את עצמו חייל מול מצב בו הוא...
קרא עוד »
מאי 26, 2021
ייעוץ שיווקי לעסקים – תחשבו קדימה
ייעוץ שיווקי הוא תהליך שיכול לעזור לעסקים להפיק את המרב מתקציב השיווק שלהם. יועצי שיווק לא נשכרים רק...
קרא עוד »
פבר 28, 2023
שידת כוורת עם או בלי גלגלים
היום רוב האנשים נוטים להשקיע לא מעט מחשבה בעיצוב הבית שלהם. הדבר מתבטא בכל אספקט אפשרי, החל מתכנון...
קרא עוד »
אוג 06, 2019