סידור חדר השינה של הילדים לפי הפאנג שווי

חדר השינה ילדים לפי פאנג שווי

יש אנשים שאצלם עיצוב הרהיטים בבית (ראו דוגמא) הוא נושא חומרי וגשמי לחלוטין. הם לא מתעמקים ולא חושבים על אנרגיות ועל נושאים מיסטיים. אך מי שמכיר את תורת הפאנג שוי, מתייחס אחרת לכל תורת האנרגיות. הוא מכיר ומבין בעובדה כי מדובר בדברים אמתיים לגמרי אשר משפיעים באופן ברור וחד משמעי על האווירה ועל האוויר בבית.

הפאנג שווי מוכיח את עצמו

הפאנג שווי בהחלט מוכיח את עצמו היטב בשטח. מי לא מכיר את הבתים אשר אליהם אנחנו נכנסים וחשים מיד באווירה העולצת והשמחה הקיימת שם? מי אינו מכיר את המקומות שם שוררת תמיד אווירה עגמומית ותחושה כבדה ומכבידה?

אם עוקבים אחר כל אותם מקומות, ניתן לגלות בקלות רבה כי האווירה והאוויר הבעיתיים או לחילופין, האוויר והאווירה החיוביים, ממשיכים ומלווים את כל אותם המקומות באופן עקבי וקבוע.

אין ספק כי יש כאן משהו אמתי. זוהי למעשה תורת הפאנג שווי על רגל אחת.

> קראו על ריהוט "בתפירה" אישית

מה עומד מאחורי הפאנג שווי?

למעשה מדובר בתורה סינית עתיקת יומין. תורה אשר אומרת כי בכל מבנה ולא משנה ‎באיזה ‎היקף או גודל של חלל, ישנה אנרגיה מסוימת היא נחתמת כאשר מסתיימת הבנייה של המקום. האנרגיה הזו אינה ניתנת לשינוי ולמעשה מדובר בפרק זמן של עשרים שנה אשר בהם שוררת אותה אנרגיה ואווירה במקום.

כאשר אתם רוצים לעצב את חדר הילדים כמו באתר https://roome.co.il או כל חלל אחר בבית אתם בטח רוצים שהוא יהיה לא רק מעוצב בצורה יפה ונעימה לעין. אתם גם רוצים שהאווירה במקום תהיה טובה, שהאנרגיות שם תהיינה חיוביות ולא יארעו במקום כל מקרים מצערים. החשיבה מעבר לעיצוב הטכני החיצוני, תוך לקיחה בחשבון של כל שאר הפרמטרים האחרים, הופכים את החלל המעוצב לא רק ליפה, מעוצב, מרשים ונעים לעין. למעשה החלל כולו יהיה עם אנרגיות טובות וחיוביות, עם תחושות הכי נעימות וטובות.

אנשי מקצוע העוסקים בתחום הזה של עיצוב על פי הפאנג שווי ידעו להגיע לעיצוב המושלם ולמראה הטוב ביותר תוך שמירה על האנרגיה החיובית והטובה במקום.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יוקללה או מפוחית?
רבים קוני כלי נגינה כמו מפוחית או יוקללה לעצמם או לילדים שלהם. אלה כלים לא יקרים שניתן בעזרתם לקבל את...
קרא עוד »
ספט 29, 2019
5 יתרונות של שיש גרניט טבעי למטבח
הנושא של שיש למטבח מעסיק אנשים רבים הבונים בית או משפצים את המטבח, בעיקר אם הם חובבי בישול והמטבח הינו...
קרא עוד »
אוק 02, 2021
אביזרים לתוכים וציפורים
לא מעט אנשים בוחרים להחזיק תוכים וציפורים בבית. במקום להחזיק כלב או חתול, חיות מחמד הדורשות השקעה רבה,...
קרא עוד »
אוק 08, 2021