מחפשים קייטרינג מיוחד? קובות זה הדבר הבא!

ישנם לא מעט סוגים שונים של קובות אשר מורכבות מחומרים שונים. יתר על כן, ישנם סוגים רבים יבשים ומטוגנים, ולעומתם לא מעט סוגים מבושלים עם לא מעט רוטב. לכן, על מנת שתוכלו לבחור את הסגנון המועדף ביותר עליכם, חשוב לדעת שישנן מסעדות איכותיות ומבטיחות במיוחד אשר יספקו לכם את כלל הסוגים לבחירה. בין הסוגים תוכלו לקבל קובה בורגול, קובה במיה, קובה ברוז, קובה דלעת, קובה סלק ועוד. במטרה לבחור את הקובה המועדפת עליכם, חשוב לטעום את כלל הסוגים. אמנם השם זהה, אך ישנם הבדלים רבים ומשמעותיים בין כלל האפשרויות.

מגוון רחב של סוגי קובות שונות לבחירה – כך תוכלו להשוות בין כל הסוגים!

מאכל זה המכונה קובה עשוי מבצק ממולא בבשר. את הבצק העשוי מחומרים שונים בין כלל אפשרויות הקובות, ניתן לטגן או לבשל בהתאם לסוג הנבחר. מאכל זה כל כך אהוב בשל היותו כולל את השילוב המושלם בין בצק לבין בשר. חשוב לדעת כי קציצות קובה הנחשבות איכותיות מכילות כמות נכבדת של לא מעט בשר בכל קציצה. מנגד, ישנם כאלה אשר מעדיפים דווקא כמות עבה של בצק אשר לעיתים באה על חשבון כמות הבשר. כלל אפשרויות ההכנה השונות משאירות לא מעט מקום לטען האישי שלכם ולכן הדעות כל כך חלוקות באשר לקובה הטעימה ביותר.
מחפשי שירות הזמנת קובות?
ברכה משולשת מציעה מגוון רחב של קובות מוכנות לכל אירוע!

 

הקובות המטוגנות לעומת הקובות המבושלות

הקובות המטוגנות נחשבות מוצלחות במיוחד בשל קלילותן ולכן הן גם מוגשות בלא מעט אירועים במנות הפתיחה. לעומת זאת, הקובות המבושלות נחשבות כבדות יותר ומתאימות לארוחה של ממש. לכן קיים קושי להצביע על הקובה המועדפת ביותר והדבר תלוי מאוד בסגנון המועדף עליכם, אופן הכנתו וכמובן רמת קלילותו בהתאם לצרכים שלכם.
לחצו כאן והתחילו בתכנון של החלק הקולינרי החשוב של האירוע שלכם!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו