כל מה שרציתם לדעת על עבודות בגובה (סנפלינג)

כל מה שרציתם לדעת על עבודות בגובה (סנפלינג)

עבודת סנפלינג מתבצעת בעת שיש צורך לבצע פעולה מסוימת בגובה משמעותי כמו תליית שלטים בגובה. במקרים בהם אין אפשרות גישה למקום המסוים יהיה נכון ונוח לבצע את הפעולה באמצעות סנפלינג – עבודות בגובה. בשיטה זו ניתן להגיע לגבהים הנדרשים ושם להשלים את הפעולה הרצויה באופן הנדרש. קבלו מידע מעניין על השירות.

מה שמעניין לדעת

  • עובד בסנפלינג של חברת במרומיו עבודות גובה משלב מספר מיומנויות זו לצד זו. היכולת הראשונה היא כמובן האפשרות להגיע לגבהים, למצוא תנוחה יציבה ונוחה תוך שמירה על הבטיחות. מלבד ליכולת זו עליו להיות מסוגל לבצע תוך כדי פעולות שונות. לדוגמה לנקות ולקדוח, לפנות ולתקן. השילוב של ביצוע פעולה לצד שהייה בגבהים היא בהחלט מאתגרת ולא פשוטה כלל.
  • היות והימצאות בגובה עלולה להיות כרוכה בנפילה מדובר על תחום שיש בו מן הסכנות. אך כדי למנוע אסונות ומקרים של נזקים יש תקנים מחייבים אשר יש לפעול על פיהם. במידה ופועלים על פי הנהלים ניתן למנוע נפילות ונזקים חמורים הן לצוות שמבצע את הפעולה והן לסובבים בשטח.
  • כאשר מבצעים עבודות בגובה חשוב מאוד להתכונן היטב ולזכור את כל מה שחשוב ונדרש לבצע במקום. לא פעם קורה שאחרי שהעובד כבר ירד ועזב את השטח מתברר כי אזור מסוים לא טופל, או שבפינה נסתרת קיים קן יונים ולא פינו אותו. כמובן שלאחר הירידה מסובך להתחיל שוב את התהליך מראשיתו.
  • בעת ביצוע עבודות סנפלינג יש צורך להעלות גם ציוד. הציוד כמובן מותאם לסוג העבודה אותה יש לבצע ועל פי המטרה וסוג המשימה יעלו לגבהים את הציוד המתאים.
  • יש מבנים בהם עבודות סנפלינג מתבצעות לעיתים רחוקות מאוד, לעומת מבנים גבוהים בהם יש צורך לעיתים קרובות יותר לבצע משימות בגובה. כך לדוגמה מבנה בו יש חלונות שאי אפשר לגשת אליהם מהחלק החיצוני של הבניין – כל פעולת ניקיון תהיה כרוכה בעבודה בגובה.
  • כדי להיות מרוצים מהפעולה שמתבצעת חשוב מאוד לפנות אל חברה מקצועית ואמינה בתחום מסוים זה. וזאת מכיוון שמדובר על תחום ספציפי שנדרשות יכולות מתקדמות עבור ביצוע מושלם.
כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שלום לעושר: חשיפת היסודות של השקעה חכמה
דמיינו שאתם יוצאים למסע מותח אל אוצר חבוי, עם מפה המפרטת שבילים פחות ידועים ושבילים סודיים. עולם...
קרא עוד »
דצמ 10, 2023
מה זה פסטה פנינית?
האם שמעתם בעבר את המושג פסטה פנינית? האם חשבתם, כמונו, שמדובר בסוג של מאכל איטלקי? אם כן, חשוב שתדעו כי...
קרא עוד »
ינו 07, 2020
איך לבחור מכונת קפה כמו מקצוען?
החיפוש אחר כוס קפה ללא דופי מתחיל במטבח שלך. זה לא קשור רק לאיכות פולי הקפה שלכם או לשיטת ההכנה; מכונת...
קרא עוד »
אוק 24, 2023