מדינה כתומה

מגיפת הקורונה היא מגיפה בינלאומית שהתפשטה בעולם בסוף שנת 2019. היא נגרמה על ידי נגיף שהתפשט באוויר. לנגיף לא הייתה תרופה ידועה, אך ניתן היה למנוע אותו אם אנשים נמנעו מלטוס בזמן ההתפרצות.

הדבר הראשון שאנשים שמים לב אליו לגבי הגבלות טיסות במהלך מגיפת הקורונה הוא שהן אינן מחמירות כמו אלו בארה"ב. הסיבה לכך היא שהמדינות המושפעות ממנו הן עניות יותר ופחות מפותחות. מדינות רבות, כולל סין, החלו ליישם הגבלות טיסה כדי למנוע מגיפה אפשרית להתפשט.

המטרה העיקרית של מאמר זה היא לתת לכם סקירה מהירה של המצב הנוכחי של מגבלות הטיסה בעולם בתקופת הקורונה.

מגבלות הטיסה בין מדינות בתקופת הקורונה

הרבה אנשים נפגעו ממגיפת הקורונה. הרבה מדינות נאלצו להכניס הגבלות על נסיעות אוויריות. כתוצאה מכך חלה עלייה בעלויות הטיסות ולא קל מאוד להגיע ממדינה למדינה. מה שהיה נחשב טיסות זולות במהלך הקורונה השתנה.

מגבלות הטיסה במהלך מגיפת הקורונה היו אחד האירועים המשמעותיים ביותר בתולדות התעופה. לצורך כך הוחלט על סיווג של מדינות בצבעים שונים, אשר מעידים על רמת התחלואה ורמת הסיכון בהגעה אל מדינות אלו.

כמו כן, בהתאם לסיווג זה נגזרים גם חוקים ותקנות אשר יש לעמוד בהם, כמו המצאת אישורים רפואיים ומסמכים המעידים על קבלת חיסון מפני הנגיף.

איך יודעים האם יעד בעולם מסווג כמדינה כתומה?

בואו נסתכל על המצב הנוכחי בעולם הגבלות הטיסה. יש הרבה מדינות שנחשבות למדינות כתומות בעולם. הסיבה לכך היא ההשפעות הקשות של המחלה. כדי שזה לא יקרה שוב, עלינו להתייחס למדינות אלו כמדינות כתומות ולא ירוקות.

בימים הראשונים של ההתפרצות, הרבה מדינות בדרום אמריקה נחשבו כמדינות כתומות (קראו על מדינה כתומה). עם זאת, לאחר שהמגיפה הסתיימה, מדינות רבות בדרום אמריקה החלו להרגיש בטוחות שוב והן הפכו שוב לירוקות.

 

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

מה מיוחד בשמלות כלה צנועות

כשזה מגיע לקניית שמלות כלה צנועות, הדבר הראשון שכדאי לך לחשוב עליו הוא סוג השמלה שהיית רוצה. אתה יכול לבחור מתוך מגוון סגנונות כגון קו

קרא עוד»

מקומות לODT שכדאי להכיר

פעילות בטבע היא נושא מאוד פעיל לאחרונה. זה תחום עניין המספק לאנשים דרך לחקור יותר את הטבע. לחקור דרכים חדשות לעשות דברים ולפתח לרעיונות חדשים.

קרא עוד»

פחד קהל

אנשים מסוימים עשויים לפחד מנאום בפני קהל כי הם מודאגים ממה שאנשים עלולים לחשוב עליהם. הם גם מודאגים מהלחץ שהם ירגישו כשיצטרכו לדבר מול קהל

קרא עוד»