תוסף ברזל – מתי לוקחים? מה הכמות הרצויה?

יתרונות של פרוביוטיקה

גופנו זקוק לרכיבים מסוימים שהם אלו שמספקים לנו את היכולת לחיות, להרגיש טוב, להיות במיטבנו ולאפשר לתהליכים הנדרשים בגופנו להתרחש. אחד התוספים הפופולאריים והנחוצים ביותר הינו תוסף ברזל. מדובר על תוסף נחוץ לאנשים ולנשים בתקופות חיים שונות. במיוחד כאשר חלה ירידה משמעותית בכמות הברזל – נתון אשר ניתן לבדוק אותו בבדיקת דם פשוטה.

אז מתי נכון לקחת תוסף ברזל?

באופן כללי נכון לצרוך תוספים ובמיוחד תוסף ברזל בהתאם להמלצה רפואית. כי כשם שיש להם תועלת במידה והם חסרים באמת בגוף, הם עלולים להיות מזיקים אם אין בהם כל צורך. לכן חשוב להתייעץ עם גורם רפואי לגבי צריכת ברזל. קיימת הוראה גורפת לגבי נשים הרות בדבר צריכת ברזל במהלך שלבים מסוימים בהריון. כמו כן באשר לתקופה של אחרי הלידה. גם מצבים אחרים בהם חלה ירידה בברזל הטבעי בגוף בגין מחלה כלשהי או בגלל תזונה בלתי נכונה – תוסף ברזל יהיה הדבר הנכון.

לרכישת מוצרי בריאות אונליין >>>

כמה עלי לקחת ולמשך כמה זמן?

בכל פעם שעלינו להתחיל לצרוך תוסף ברזל או כל תוסף אחר, עלינו לדעת שני דברים – האחד הוא מהו המינון המומלץ. השני הוא למשך כמה זמן נכון לצרוך את התוסף. יש תוספים שיורו לנו ליטול בקביעות. אחרים יומלצו לנו למשך זמן מה, ובהתאם לבדיקות הדם בהמשך יוחלט על המשך נטילת התוספים. בכל מקרה כדאי לזכור כי אנחנו צריכים להיות עקביים בנטילת תוסף ברזל, להיות מלווים בהמלצה רפואית, ולעקוב אחרי השינויים בהרגשה שלנו. המטרה היא להגיע למצב בו אנחנו מרגישים מחוזקים, והבריאות שלנו באופן כללי טובה ומשופרת. יש לנו כוחות לנהל את סדר יומנו לכל התהליכים הפיסיים מתרחשים בצורה נאותה ובריאה!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תאילנד
ממלכת תאילנד, היא ללא ספק מהמקומות היפים ביותר שיש בעולם. היא מדינה בדרום מזרח אסיה והיא ידועה גם בשמה...
קרא עוד »
אפר 18, 2021
כדאי להכיר – מאיר וילנסקי
מאיר וילנסקי נחשב לדמות מפתח בעולם העסקים. אנשי עסקים רבים נוהגים לפנות אליו על בסיס קבוע, על מנת...
קרא עוד »
דצמ 22, 2019
נגן בוזוקי – מיהו ולמה הוא האטרקציה המושלמת לאירוע?
הבוזוקי, שהינו כלי מיתר יווני מסורתי, כבש את הלבבות במשך מאות שנים עם המנגינות הקסומות והנעימות...
קרא עוד »
יול 31, 2023