תפילה במירון

תפילה במירון

ברחבי העולם יש מקומות קדושים. אלו מקומות מיוחדים שיש להם סגוליות מיוחדת ושם נענות התפילות באופן יוצא מגדר הרגיל. אמנם, כל תפילה שנאמרת על ידי יהודי מגיעה אל בורא העולם ונשמעת לפניו. כן, גם אם זה יהודי שרחוק מבוראו וגם אם מילות התפילה נאמרות מתוך הלב ללא נוסח מסוים או סידור. אבל כאשר התפילה נאמרת במקום מקודש, הרי יש לתפילה כמו תפילה לפרנסה טובה כוח נוסף. מובנת אם כן הסיבה לכך שיהודים בוחרים לפקוד מקומות מקודשים כדי לשאת שם תפילה.

מירון – כפר צפוני קטן אך בעל שם עולמי

מירון הוא כפר צפוני קטן למדי. הוא ממוקם באזור נידח, אבל למרות זאת פוקדים את המקום יהודים רבים בכל יום מימות השנה. מה מיוחד בכפר מירון? התשובה פשוטה. רבי שמעון בר יוחאי, אחד התנאים המוכרים והגדולים ביותר קבור שם. רבי שמעון בר יוחאי ידוע כמי שיש בכוחו לחולל ישועות ולהפוך גזרות קשות לטובות. כיוון שכך בוחרים יהודים מכל רחבי הארץ, וגם יהודים מכל העולם לצאת לדרך כדי לפקד את הציון של רבי שמעון. שם הם יתפללו, יקראו פרקי תהילים ויעתירו לפני בורא עולמים שיושיע אותם בדבר ישועה ורחמים.

איך אפשר להגיע למירון?

הנסיעה למירון היא בהחלט אתגר לא פשוט. במיוחד אם אתם לא גרים בצפון הארץ, ואולי אתם בכלל גרים בחו"ל. אבל בכל זאת, התפילה במירון כל כך משמעותית וחשובה לכל יהודי, עד שיהודים רבים מחפשים להעביר את השמות שלהם ואת הבקשות שלהם לציון הקדוש. הם לא יכולים פיסית להגיע למקום, אבל את השמות ואת הבקשות שלהם הם בהחלט יכולים להעביר דרך האתר https://pitka.co.il. כך שהבקשה שלהם תתבטא בציון הרשב"י, ועל אך שהם בירושלים, באר שבע או אפילו בחו"ל, השם שלהם יוזכר במירון.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חדרי בריחה ליום גיבוש – איך בוחרים יום גיבוש בצורה נכונה
אחד הכלים שעומדים לרשות בעלי עסקים אשר מעוניינים לייצר קבוצת עובדים מגובשת, כזו שתעבוד בשיתוף פעולה...
קרא עוד »
יול 18, 2021
בית ספר ללימוד אנגלית
רבים כבר יודעים שהדרך האפקטיבית ביותר היום לשפר את הידע באנגלית היא דרך בית ספר לאנגלית. לבית ספר...
קרא עוד »
אפר 21, 2021
איך למנוע סתימות באסלה?
כל אחד רוצה לחיות את החיים שלו אם כמה שפחות בעיות. זה נכון כאשר אנחנו מדברים על פיתוח של קריירה, זה...
קרא עוד »
מרץ 28, 2019