אטרקציות לאירועי חברה – לפנק את העובדים בתקופה הקשה

אטרקציות לאירועי חברה

מאז שנגיף הקורונה נכנס אל חיי בני האדם ועד לרגע זה ממש, לנסות ולהמשיך כרגיל הך להיות משימה בלתי אפשרית עד משימה לא קלה בכלל. למרות כל זאת החיים ממשיכים בכוח להתרחש, וזה כולל גם אירועי חברה שמועברים בקפסולות ולפעמים אפילו בזום. האם זה אומר כי עדיין ניתן להכין רשימה של אטרקציות עבור אותם האירועים באותן החברות שממשיכות לעבוד כרגיל?

שומרים על אווירה טובה

התקופה של הסגר היא תקופה מאוד לא פשוטה עבור משפחות רבות שמנסות לשמור על שגרה לצד כל מה שחדש. זה לא פשוט ללכת לעבודה עם מסיכה, זה לא פשוט לעבוד עם מסיכה. זה לא פשוט להטיל את הטיפול בילדים על צד אחד שנותר בבית בתקופה של חל"ת, וזה קשה להיות מרוכזים בעבודה בשל כך. כל הלחץ הזה יכול ליצור דברים לא טובים אצל כל אדם, והבחירה של אטרקציות לאירועי חברה בעת הזו יכולה לשמח את כל העובדים ולסייע להם לשים לרגע את כל הדאגות הללו בצד ולהתמלא בתחושה של רוגע ושמחה.

מעסיקים אומנים בתקופת הקורונה

זה לא סוד כי לאומנים התקופה הזו של הקורונה היא הכי קשה שרק אפשר. כל העבודות שהם רגילים לבצע עבור חגים ופעילויות שקשורות לחופשות ולחופש ההתקהלות התבטלו בבת אחת ובצורה מאוד בעייתית עבורם. כאשר בתור בעל עסק נעשית הבחירה להביא אל מקום העבודה בצורה שעונה על נהלי משרד הבריאות את אחד מיני האטרקציות האפשריות עבור אירועי החברה, יוצרים למעשה את אפשרות ההעסקה עבור שחקנים ואומנים שאחרת היו נותרים ללא כל עבודה. זוהי זכות ליהנות מהכישרון של השחקנים הללו, וזו עוד יותר זכות להעניק להם שכר ועבדוה בחזרה, שווקא כעת ובדיוק במקומות שבהם דבר כזה מתאפשר עם עבודה שנעשית ביומיום ובשגרה..

קראו על: תיאטרון רחוב של איתמר שחקנים

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך בוחרים חנות בעלי חיים?
כל כך הרבה חנויות לציוד עבור בעלי חיים מציעות את מרכולתם. חלק מפעילות חנויות פיסיות, אחרות מציעות...
קרא עוד »
מרץ 25, 2019
תיקי ילדים – לא רק הלו קיטי
יש הורים שזורמים עם כל יתר העדר ורוכשים מחנות ציוד לילדים תיקים שנראים בדיוק כמו כל התיקים האחרים,...
קרא עוד »
יול 30, 2019
ניקוי משטחים – איזה חומרי ניקוי מתאימים
ניקוי משטח הוא תהליך של הסרת לכלוך, אבק ופסולת אחרת מהמשטח על ידי שימוש בסוגים שונים של חומרים. ניקוי...
קרא עוד »
אוק 19, 2022