ויטמינים עיקריים המצויים בספירולינה

ספירולינה היא אצה שצבעה ירוק עד כחלחל, ובשנות ה 80-90 שימשה כמקור חלבון עיקרי של אסטרונאוטים. הספירולינה מכילה אחוז גבוה מאוד של חלבון מלא, יחד עם מגוון גדול של ויטמינים, מינרלים וחומרים טובים נוספים שהגוף שלנו צריך לריפוי, מניעת מחלות ו'תפעול שוטף'. רובו המוחלט של משתמשי הספירולינה מודע לאיכויות האצה ולמרכיביה. באצת הספירולינה יש כ 19 חומרים וויטמינים שבני אדם ובעלי חיים צריכים כדי להתקיים.

אילו ויטמינים וחומרים יש בספירולינה, ולמה הם טובים

 הספירולינה תכונות רבות לה. החלבון, הנמצא בה בכמות גדולה מאוד ביחס לצמחים ומוצרים מן הטבע המכילים חלבון, הוא מהמרכיבים החיוניים ביותר לגוף האדם. אשלגן, זרחן ומגנזיום בכמות מכובדת, גם נחבאים באצה, ויחד איתם תרכובות מינרליות, חומצות גרעין, פולי ומונו סכרידים, חומצות אמיניות, אומגה 3, אומגה 6, סיבים תזונתיים, ויטמין E, ויטמין A, ויטמין 1B, ויטמין 2B, 5B, 6B, 12B, ויטמינים C, D, חומצה פולית, סידן, ברזל, אבץ, מנגן, מולבידן, סלניום, קרטנואידים וכלורופיל. 

 הרשימה הארוכה הזו אחראית לרשימה ארוכה עוד יותר של התועלת שיש באצת הספירולינה בעקבות הימצאותם של כל הנ"ל. הספירולינה טובה לנשימה, מזרזת החלמה ממחלות, מחזקת את המערכת החיסונית, מחזקת את בלוטת התריס, מחזקת את העור והשיער, מחזקת עצמות, סחוס ושרירים, טובה לעצירות, משפרת את התפתחות העובר ברחם, מאיצה ייצור אינזימים של המערכת האנדוקרינית, מנקה מתכות כבדות מהגוף, מגרה צמיחה מהירה אצל ילדים, מעניקה הקלה רגשית, עוזרת לשינה, הקלה במתח, משפרת תפקוד המעיים, מחזקת את החשק המיני, מורידה אחוז סוכר בדם, מעלה את ההמוגלובין, מונעת הזדקנות מוקדמת ומאטה הזדקנות תאים, משפרת מטבוליזם, מונעת מחלות שריר הלב, מונעת נסיגת פלאק כולסטרול מהדם ועוד. להמשך קריאה אודות מה זה ספירולינה

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רבקה סגל – האישה שעשתה המון בחייה
רבקה סגל זוהי אישה שהגיעה לשלל הישגים בחיים שלה ובין היתר הייתה קצינה בצבא ופיקדה על חיילים רבים כאשר...
קרא עוד »
אוג 11, 2021
השגחה פרטית אחרי ניתוח – מה מספק השירות?
ניתוח הוא תמיד אירוע רפואי בעל משמעות רבה. הוא מהווה ציון דרך למטופל שעובר פעולה רפואית פולשנית...
קרא עוד »
אוק 17, 2019
איפה משכירים ציוד לאירועים
מחפשים להשכיר ציוד לאירוע שלכם? רוצים להפוך את האירוע שלכם לחלום שכולם ידברו עליו? בדיוק בשביל זה...
קרא עוד »
יונ 08, 2021