מה מיוחד באופני טריאטלון לעומת אופניים רגילות?

רכיבה על אופניים הינה פעילות גופנית מומלצת וטובה ביותר. מלבד להקלה שהאופניים מאפשרים בהגעה ליעדים שונים, האופניים מהווים כלי לפעילות ספורטיבית עבור רבים. גם האימון וההכנה לחצי איש ברזל או לתחרויות אחרות עוברות דרך אימון ברכיבה על אופניים. כאשר עבור מטרה זו אופני טריאטלון אלו האופניים הרצויות. מה מיוחד באופניים אלו?

 

המיוחדות באופני טריאטלון לעומת אופניים רגילות

כדי שאפשר יהיה להשיג מטרות ברכיבה, מעבר להגעה ליעד, חשוב כי האופניים יהיו מתאימים במיוחד לצורך ולרוכב. ואכן כאשר רוכשים אופני טריאטלון יושם דגש רב על התאמה אולטימטיבית של זוג האופניים לרוכב מבחינת ממדי הגוף שלו והתנוחות הטבעיות שלו. בצורה כזו הוא יכול למקסם את תנועות הרכיבה שלו ולשפר את היכולות שלו. כמו כן אופניים אלו נועדו לשפר את הכושר ולהרגיל את הרוכב לתנועות מדויקות. כמובן שהאופניים צריכים להיות מדויקים מאוד כדי שהם אכן יוכלו למלא את התפקיד הזה שלהם. מלבד לכך לרוב אופני טריאטלון יש שלדה מאסיבית וצינורות עבים יותר.

 

לרכוש זוג אופניים מתאים ומוצלח

ככלל חשוב לזכור כי אופניים מוצלחים הם אלו שמתאימים לרוכב משתי הבחינות – הן מבחינת התנוחה, ההרגלים וממדי הגוף שלו. וכן מבחינת המטרה של הרכיבה. אי אפשר להשוות בין רכיבה לשם רכיבה והגעה ליעדים, בין רכיבה למטרות פנאי ובילוי, לבין רכיבה לשם אימון ושיפור הכושר כהכנה להשתתפות בתחרות או לתחרות עצמה.

 

ייעוץ מקצועי להתאמה מושלמת

לרכוש אופנים זה לא תמיד קל. יש מבחר סוגי אופניים בעלי תכונות שונות. כדי להצליח חשוב להיעזר באיש מכירות מקצועי שיעזור לבחור בזוג אופניים המתאים עבורכם. איש מכירות שיודע מהן האפשרויות הקיימות ומהם הציפיות של הלקוחות. בהתאם לנתונים הוא יתאים לכל רוכב את זוג האופניים הטוב ביותר עבורו.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אוכל כגורם מחבר בין אנשים – המלצות לבחירת קטריינג
רבות דובר על המנטליות הישראלית – אמירות כמו "ישראלים ידועים בחוסר סבלנות בכבישים, תורים וכל מקום בו...
קרא עוד »
אפר 03, 2019
איך מטפלים בפריצת דיסק?
פריצת דיסק (HD) היא מצב המתרחש כאשר הדיסקים של חוט השדרה נדחסים. המצב יכול להיות בירושה או נרכש. זה עלול...
קרא עוד »
פבר 21, 2023
מהו מחקר שוק ולמי הוא נועד?
מחקר שוק הוא אחד החלקים הוותיקים והחשובים ביותר בחיי העסקים. זה עוזר לחברות לעקוב אחר הלקוחות שלהן...
קרא עוד »
מאי 23, 2023