כל הסיבות לרכוש בסיס מיטה וחצי ולא מתכווננת

רוב בני הנוער מעדיפים לישון על מיטה וחצי עקב סיבות רבות והם רוכשים מיטה זו ולא מיטות מתכווננות חדשניות. אפשר לראות ברוב חדרי הילדים ובני הנוער שהמיטה המובילה היא מיטה וחצי. מדובר בדגם שפעיל כבר למעלה מעשר שנים והוא צובר תאוצה משמעותית בשנים האחרונות כיוון שלדעתם הן של ההורים והן של הילדים, זהו הפתרון האולטימטיבי בנושא המיטה בחדר.

היתרונות של מיטה וחצי 

עקב גודלה של המיטה וחצי, כל צעיר יכול להתרווח במיטה, לישון בנוחות מרבית וגם באלכסון. חופשיות זו מקנה לו ביטחון עצמי רב ולכן הוא רגוע ומסוגל לישון שינה בריאה וארוכה לאורך כל שעות הלילה. 

עקב גודלה של מיטה מעץ גודל מיטה וחצי , קל להזמין חבר או חברה כך שישנו יחד בלילה. לאורך זמן הפתרון הזה אינו נוח אך אם מדובר בלילה פה ושם, יהיה להם בהחלט נוח לישון יחד. 

עצם העובדה שהצעיר ישן על מיטה שגודלה די קרוב לגודל מיטת ההורים, מאפשרת לו לחוש בנוח ובין אנשים גדולים. הוא נהנה מהעובדה שגם לו יש מיטה רחבה המאפשרת לו ליהנות מהמרחב כיוון שגודלה של המיטה אינו בדיוק בגודל הגוף שלו ולכן לא מאפשר לו שטח תמרון נרחב. 

איכותה של המיטה והמזרן המצוין המפזר באופן שווה ונינוח את מערך הלחצים שמפעיל הגוף על ידי קפיצים איכותיים, מאפשר לכל ילד שינה עמוקה ובריאה. המזרן מותאם למבנה הגב ועמוד השדרה וכך מונע בעיות אורטופדיות שונות העלולות להשפיע לטווח הרחוק. הצעיר ישן את כמות השעות הנחוצה לו וקם בבוקר רענן ללימודים. כשישנים טוב, אפשר להתרכז במהלך הלימודים והמבחנים כך שמדובר בנושא בעל חשיבות אקוטית.

מצאו עכשיו מיטה וחצי באתר מפעלי טום:

https://www.tomitot.co.il/

עלות רכישת מיטה וחצי 

עקב גודלה של מיטה זו ואיכותה שהיא ללא פשרות, מומלץ לרכוש רק אותה כיוון שהילדים גדלים מהר מאד כך שמיטה זו תענה על הצרכים שלהם לאורך כמה שנים. בדרך זו חוסכים רכישה של מיטה נוספת בעתיד ולכן גם אם מיטה וחצי עולה מעט יותר כסף, מדובר בהשקעה כדאית מאד ובחשיבה יעילה לטובת הצעיר.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

לרכוש טונרים אונליין

למה לרכוש טונרים אונליין

היום כמעט כולם בוחרים לערוך את הקניות שלהם אונליין, היות ומדובר על דרך נפלאה לחסוך בזמן, כסף ומאמץ מיותר. אין שום סיבה לכתת רגליים בין

קרא עוד»
בחירת בית אבות

בחירת בית אבות – 5 טיפים

כיום יש לא מעט בתי אבות פזורים בכל רחבי הארץ. על מנת להצליח לבחור נכון את בית האבות האיכותי והמקצועי ביותר אשר יעניק את הטוב

קרא עוד»
ספריות מעוצבות

ספריות מעוצבות

ספרייה בבית היא לא תמיד מוצר חובה. יש כאלה שמתקינים מדף או שניים עבור הספרים, יש כאלה שגם על זה הם מוותרים ואת הספרים שיש

קרא עוד»