כל הסיבות לרכוש בסיס מיטה וחצי ולא מתכווננת

רוב בני הנוער מעדיפים לישון על מיטה וחצי עקב סיבות רבות והם רוכשים מיטה זו ולא מיטות מתכווננות חדשניות. אפשר לראות ברוב חדרי הילדים ובני הנוער שהמיטה המובילה היא מיטה וחצי. מדובר בדגם שפעיל כבר למעלה מעשר שנים והוא צובר תאוצה משמעותית בשנים האחרונות כיוון שלדעתם הן של ההורים והן של הילדים, זהו הפתרון האולטימטיבי בנושא המיטה בחדר.

היתרונות של מיטה וחצי 

עקב גודלה של המיטה וחצי, כל צעיר יכול להתרווח במיטה, לישון בנוחות מרבית וגם באלכסון. חופשיות זו מקנה לו ביטחון עצמי רב ולכן הוא רגוע ומסוגל לישון שינה בריאה וארוכה לאורך כל שעות הלילה. 

עקב גודלה, קל להזמין חבר או חברה כך שישנו יחד בלילה. לאורך זמן הפתרון הזה אינו נוח אך אם מדובר בלילה פה ושם, יהיה להם בהחלט נוח לישון יחד. 

עצם העובדה שהצעיר ישן על מיטה שגודלה די קרוב לגודל מיטת ההורים, מאפשרת לו לחוש בנוח ובין אנשים גדולים. הוא נהנה מהעובדה שגם לו יש מיטה רחבה המאפשרת לו ליהנות מהמרחב כיוון שגודלה של המיטה אינו בדיוק בגודל הגוף שלו ולכן לא מאפשר לו שטח תמרון נרחב. 

איכותה של המיטה והמזרן המצוין המפזר באופן שווה ונינוח את מערך הלחצים שמפעיל הגוף על ידי קפיצים איכותיים, מאפשר לכל ילד שינה עמוקה ובריאה. המזרן מותאם למבנה הגב ועמוד השדרה וכך מונע בעיות אורטופדיות שונות העלולות להשפיע לטווח הרחוק. הצעיר ישן את כמות השעות הנחוצה לו וקם בבוקר רענן ללימודים. כשישנים טוב, אפשר להתרכז במהלך הלימודים והמבחנים כך שמדובר בנושא בעל חשיבות אקוטית.

מצאו עכשיו מיטה וחצי באתר מפעלי טום:

https://www.tomitot.co.il/

עלות רכישת מיטה וחצי 

עקב גודלה של מיטה זו ואיכותה שהיא ללא פשרות, מומלץ לרכוש רק אותה כיוון שהילדים גדלים מהר מאד כך שמיטה זו תענה על הצרכים שלהם לאורך כמה שנים. בדרך זו חוסכים רכישה של מיטה נוספת בעתיד ולכן גם אם מיטה וחצי עולה מעט יותר כסף, מדובר בהשקעה כדאית מאד ובחשיבה יעילה לטובת הצעיר.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

סימנים מקדימים לאבנים בכליות

יש תופעות בריאותית שונות שמתרחשות בגופם של מטופלים שונים. סוגי התופעות מגוונים מאוד ולכל אחד מהם תהליך שונה, סימנים אחרים וסימפטומים מסוימים שמאפיינים אותו. אך

קרא עוד»
אדם טל

מה הסיפור של אדם טל?

אנשים רבים שמעו על אדם טל, על הקורס שלו "הפושטק" באתר הזה ועל היכולת שלו להרוויח כסף משיווק שותפים. חיפוש פשוט בגוגל יכול להעלות אלפי

קרא עוד»