שוזרת פרחים

שוזרת פרחים

אם יש משהו שניתן לומר עליו שהוא טהור ויפה בכל מצב הם כמובן הפרחים שיש בחיינו. כמעט בכל מקום ניתן לראות פרחים שגורמים לחיות ולמצב רוח מרומם. אם גם אתם רוצים להיות חלק מהעולם היפה הזה ולעסוק בזה או אפילו כתחביב, קורסים לשזירת פרחים מחכים לכם ללמידה באופן מקוון.

שוזרת פרחים

שזירת פרחים הוא מקצוע בפני עצמו. לא כל אחד מכיר ויודע כיצד לעשות את זה על הצד הטוב ביותר. לשזירת פרחים צריך שיהיה התאמה הן בצבעים והן בסוג הפרח. מה שיפה הוא שאפשר ללמוד את הסודות של שזירת פרחים ברשת.

אתרי אינטרנט רבים מציעים זאת כקורס בפני עצמו, על כל תורת השזירה וסידור הפרחים ואופן ההתאמה שלהם האחד לשני. כמי שעסק בפרחים ובצמחיה באופן כללי, אני יכול לומר בוודאות שיש המון מה ללמוד כדי להיות שוזרת פרחים ברמה הגבוהה ביותר.

למי מתאים להיות שוזר פרחים?

איך באמת מגדר המקושר יותר ללימוד קורס זה אך כן ניתן לומר שנשים יותר מתחברות לפרחים ולצבעים מאשר גברים אך כמו שאמרנו, זו לא עובדה אלא השארה גסה.

בדוכני הפרחים היפים ביותר עובדים אנשים מקצועיים שיודעים כיצד להתאים פרחים לכל אירוע ולכל מצב באופן מושלם. לא תאמינו אבל יש פרחים ובעיקר צבעי פרחים שמומלץ להביא למישהו עצוב או שאדם חולה בבית חולים וכמובן את הסגנונות שמתאימים יותר לשמחות ואירועים חגיגיים.

טיפים לעבודה עם פרחים למקצוענים

עונתיות:

זה ברור לאנשי מקצוע פרחוניים, אבל אולי לא למפיקי אירועים ומעצבים (או מארחי אירועים חברתיים) שיש להם מבט ספציפי בראש: פרחים הם פריטים עונתיים. עונתיות היא המפתח כאשר מחליטים על פרחים לחתונות ואירועים. זה יאפשר למעצב הפרחים שלכם לקנות במחיר נמוך יותר בעונה, ויאפשר לו לעבוד עם פרחים מסוימים שמתאימים לעונה בה מתקיים האירוע.

מזג אוויר ליום האירוע:

באירוע קיץ הנערך בחוץ ובשמש מלאה, פרחים עדינים יסבלו ויבלו מהר מידי. אירוע באוהל ביום לח ימחץ ויהרוס פרחים עדינים כמו הידראנגאה וצבעוניים עדינים, בעוד שאירוע בינואר, יכול להיות מאתגר להובלת פרחים טרופיים כמו סחלבים. נסה להישאר עם גבעולים שתואמים את ההגדרה הסביבתית שבה אתם מוצאים את עצמכם.

טמפרטורות קיצוניות אינן טובות לפרחים. נסו לא להניח פרחים באור שמש ישיר או ליד תנורי חימום. לעומת זאת, כאשר מספקים פרחים לאירוע בשלהי החורף, צריך להקפיד לעטוף ולהגן על פרחים ולמזער את החשיפה לאלמנטים בעייתיים.

לא חייבים לזרוק לפח

אין צורך לשלוח לפח פרחים מדהימים ורעננים שלאחר האירוע. במקום זאת, תכנן לתרום אותם. ישנם ארגונים רבים שייקחו את הפרחים שלכם, ישמרו אותם ויעשו סידורי מתנה מחדש לבתי חולים ובתי אבות, גנים ומוסדות שזקוקים להם בצורה כזו או אחרת.

נכתב בשיתוף אתר https://zerey-dafna.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך מוציאים תעודת קבלן רשום?
להיות קבלן רשום בישראל דורש בירוקרטיה שעלולה קצת לסבך ולהלחיץ אתכם, אך אם עובדים לפי הכללים זה לא...
קרא עוד »
מרץ 31, 2022
מתנות לעובדים לחג החנוכה בתקציב קטן – עם תרומה לקהילה
חנוכה הוא חג הנחגג ביום כ"ה בכסלו, שחל בסוף נובמבר או בתחילת דצמבר. זהו חג האורות ומנציח את חנוכתו מחדש...
קרא עוד »
ספט 06, 2022
מסרקיות לשיער במגוון עיצובים ודגמים
עיצוב השיער משפיע לא מעט על המראה הסופי של הכלה. למעשה, סגנון העיצוב של השיער חשוב עוד יותר מהשמלה. חלק...
קרא עוד »
פבר 26, 2021