שוזרת פרחים

שוזרת פרחים

אם יש משהו שניתן לומר עליו שהוא טהור ויפה בכל מצב הם כמובן הפרחים שיש בחיינו. כמעט בכל מקום ניתן לראות פרחים שגורמים לחיות ולמצב רוח מרומם. אם גם אתם רוצים להיות חלק מהעולם היפה הזה ולעסוק בזה או אפילו כתחביב, קורסים לשזירת פרחים מחכים לכם ללמידה באופן מקוון.

שוזרת פרחים

שזירת פרחים הוא מקצוע בפני עצמו. לא כל אחד מכיר ויודע כיצד לעשות את זה על הצד הטוב ביותר. לשזירת פרחים צריך שיהיה התאמה הן בצבעים והן בסוג הפרח. מה שיפה הוא שאפשר ללמוד את הסודות של שזירת פרחים ברשת.

אתרי אינטרנט רבים מציעים זאת כקורס בפני עצמו, על כל תורת השזירה וסידור הפרחים ואופן ההתאמה שלהם האחד לשני. כמי שעסק בפרחים ובצמחיה באופן כללי, אני יכול לומר בוודאות שיש המון מה ללמוד כדי להיות שוזרת פרחים ברמה הגבוהה ביותר.

למי מתאים להיות שוזר פרחים?

איך באמת מגדר המקושר יותר ללימוד קורס זה אך כן ניתן לומר שנשים יותר מתחברות לפרחים ולצבעים מאשר גברים אך כמו שאמרנו, זו לא עובדה אלא השארה גסה.

בדוכני הפרחים היפים ביותר עובדים אנשים מקצועיים שיודעים כיצד להתאים פרחים לכל אירוע ולכל מצב באופן מושלם. לא תאמינו אבל יש פרחים ובעיקר צבעי פרחים שמומלץ להביא למישהו עצוב או שאדם חולה בבית חולים וכמובן את הסגנונות שמתאימים יותר לשמחות ואירועים חגיגיים.

טיפים לעבודה עם פרחים למקצוענים

עונתיות:

זה ברור לאנשי מקצוע פרחוניים, אבל אולי לא למפיקי אירועים ומעצבים (או מארחי אירועים חברתיים) שיש להם מבט ספציפי בראש: פרחים הם פריטים עונתיים. עונתיות היא המפתח כאשר מחליטים על פרחים לחתונות ואירועים. זה יאפשר למעצב הפרחים שלכם לקנות במחיר נמוך יותר בעונה, ויאפשר לו לעבוד עם פרחים מסוימים שמתאימים לעונה בה מתקיים האירוע.

מזג אוויר ליום האירוע:

באירוע קיץ הנערך בחוץ ובשמש מלאה, פרחים עדינים יסבלו ויבלו מהר מידי. אירוע באוהל ביום לח ימחץ ויהרוס פרחים עדינים כמו הידראנגאה וצבעוניים עדינים, בעוד שאירוע בינואר, יכול להיות מאתגר להובלת פרחים טרופיים כמו סחלבים. נסה להישאר עם גבעולים שתואמים את ההגדרה הסביבתית שבה אתם מוצאים את עצמכם.

טמפרטורות קיצוניות אינן טובות לפרחים. נסו לא להניח פרחים באור שמש ישיר או ליד תנורי חימום. לעומת זאת, כאשר מספקים פרחים לאירוע בשלהי החורף, צריך להקפיד לעטוף ולהגן על פרחים ולמזער את החשיפה לאלמנטים בעייתיים.

לא חייבים לזרוק לפח

אין צורך לשלוח לפח פרחים מדהימים ורעננים שלאחר האירוע. במקום זאת, תכנן לתרום אותם. ישנם ארגונים רבים שייקחו את הפרחים שלכם, ישמרו אותם ויעשו סידורי מתנה מחדש לבתי חולים ובתי אבות, גנים ומוסדות שזקוקים להם בצורה כזו או אחרת.

נכתב בשיתוף אתר https://zerey-dafna.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אנטומיה ושיאים: כל מה שלא ידעתם על הנחש
את הנחש לא תרצו להכיר פנים מול פנים, הוא מסוכן ודי מלחיץ. אך בוודאי שתרצו להכיר את תכונותיו השונים,...
קרא עוד »
מרץ 02, 2020
פארק בבלי – כל מה שחשוב להכיר
תל אביב הינה עיר סואנת וצפופה, במיוחד עבור אלה המתגוררים במרכז העיר. אולם סביב המרכז, ישנן שכונות שהן...
קרא עוד »
אוק 07, 2021
הטבות מפתיעות בלהיות אמן אירועים
תהיתם פעם מדוע תפקידו של אמן אירועים זכה לתשומת לב רבה כל כך לאחרונה? בטח, הם הופכים בצורה מופתית...
קרא עוד »
דצמ 03, 2023