מוצרי פרסום – שיטת שיווק מצליחה?

5 רעיונות למוצרים מודפסים לגיבוש

בעלי העסקים כיום כבר קלטו שכדי לפרסם בצורה יעילה ולגרום לכך שלקוחות יבחרו בהם חשוב למצוא את הדרך הנכונה לפרסום. אז אם בעבר מרבית המשאבים הופנו לפרסומים ולמיתוג, הרי כיום עוד ועוד בעלי עסקים בוחרים להזמין מוצרי פרסום של דה גיפט. מדובר על מוצרים מיוחדים אשר יינתנו כמתנה ללקוחות או למתעניינים. המוצרים הללו יישאו את השם של החברה ואת הלוגו, וכך יכניס בעל העסק את השירות שלו לתודעה של לקוח פוטנציאלי. באמצעות מוצרי פרסום ניתן לשמר לקוחות וליצור מעגל לקוחות יציב וקבוע.

כיצד השיטה מצליחה?

בעבר בעלי עסקים האמינו שהם אמורים לקבל מהלקוחות. הם יספקו שירות ויקבלו תשלום. ימכרו ויגבו. אך כיום הראייה שונה – במקום לקחת מהלקוחות הגישה אומרת שצריך לתת להם. לבוא לקראתם ולהכין את הקרקע לקראת הרכישה והתשלום המקווים. אחת הדרכים היא נתינת מתנה ממותגת. זו יכולה להיות מתנה בעלות נמוכה או מתנה יוקרתית יותר. אך תמיד תישא המתנה את שם המותג ותכיל גם אמירה נוספת על העסק.

השימושיות של הפריט

חשוב מאוד כי המוצר יהיה שימושי. וזאת כדי שהמקבל יבחר להשאיר אותו אצלו ולהציב אותו במקום בולט. לשם הדוגמה נדון במתקין מזגנים אשר מעוניין להרחיב את מעגל הלקוחות שלו. הוא מעניק מתנה שימושית אשר תוצב על שולחן העבודה – עט, מחזיק עטים או כל פריט שימושי אחר. הכיתוב נמצא מול עיניו של המקבל. וכאשר מתעורר צורך ויש תקלה במזגן או שמזגן ישן יצא מכלל שימוש – הכתובת רשומה על הקיר. הלקוח יודע אל מי עליו לפנות. במקרים רבים העובדה ששם המתקין ניצב מול עיניו בקביעות יוצר מצב בו הוא פונה אליו בצורה אוטומטית על מנת להזמין עבודה.

> קבלו גם רעיונות למתנות פסח לעובדים

ההשקעה והרווח

אכן מדובר על השקעה. בעל העסק מוציא סכום כסף לא מבוטל עבור מוצר פרסום. אבל המציאות מוכיחה כי ההשקעה הזו נושאת פירות. ולא יעבור זמן רב עד שבעל העסק יתחיל לראות את התוצאות – הלקוחות יפנו אליו על מנת להזמין עבודה ומוצרים והתהליך יתברר כמוצלח וכמניב. אכן, קידום העסק באמצעות מוצרי קידום מכירות הוא יעיל ומוצלח.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סקסופוניסט לקבלת פנים
לא פעם אנחנו נמצאים באירועים כמו בר מצוות או חתונות ואנחנו נתקלים במבחר כלי נגינה כבר בכניסה לאולם....
קרא עוד »
ינו 17, 2022
איך לבחור בית ספר לצילום? 3 קריטריונים
מי שהחליט ללמוד צילום שהוא תחום מרתק וייחודי, חשוב שיבחן את האופציות הקיימות וישים דגש על כמה נושאים...
קרא עוד »
מרץ 03, 2021
כאבי גב
כאבי גב הן תופעה שכיחה. הם עלולים להקשות עליך לעבוד ולחיות את חייך הרגילים. ישנן סיבות רבות לכאבי גב,...
קרא עוד »
אוק 08, 2022