חידוש אמבטיה בארבעה שלבים

חידוש אמבטיה בארבעה שלבים

האמבטיה שלכם כבר מזמן לא נראית כפי שהיא הייתה כשקניתם אותה? היא מלאה בחלודה, יש בה סדקים, היא כבר לא חלקה והיא לגמרי לא נראית אסתטית ונאה לעין?

אתם ממש לא חייבים לעקור אותה ממקומה ולמהר לרכוש לכם אמבטיה חדשה. יש מה לעשות על מנת לחדש את אותה האמבטיה כמו שהיא וליהנות מאמבטיה חדשה לגמרי. בלי בלגן של הרס ובלי חומרי בנייה מורכבים. איך עושים את זה?

חידוש האמבטיה בתהליך פשוט וקל

  1. ניקיון – ראשית, יש לנקות את האמבטיה הישנה. אם יש עליה עובש ורטיבות ממש לא כדאי להלביש על כל זה את האמבטיה החדשה. הדבר הזה הוא מתכון לצרות. אז זה לא אומר שחייבים להשקיע בתיקונים יקרים אך כן לסתום את המקורות לנזילות על מנת של תהיה רטיבות שתגרום להתפתחות של עובש.
  2. התזות – אפשר לחדש האמבטיה על ידי התזות צבע. כאשר אנחנו מדברים על התזות צבע, לא מדובר בהתזה אחת או שתיים. לעיתים יש צורך בעשר התזות או יותר עד שהתוצאה מושלמת והאמבטיה נראית חדשה ובוהקת.
  3. ציפוי – ישנה אפשרות לצפות את האמבטיה באמצעות חומרי ציפוי מיוחדים אשר הופכים את האמבטיה לחדשה ובוהקת. היא תיראה ממש כאילו עבדתם שקשה והשקעתם בהחלפת האמבטיה.
  4. הלבשת אמבטיה – ישנה כיום אפשרות של הלבשת אמבטיה במרכז האמבטיה הישנה. מה פירוש הלבשת אמבטיה? פשוטו כמשמעו – מלבישים את האמבטיה באמבטיה אחרת קטנה יותר ומתקבלת פשוט אמבטיה חדשה לגמרי.

מי יבצע עבורכם את העבודה?

אז הבנתם שחידוש האמבטיה לא חייבת להיות משימה מורכבת וקשה. אך ברור כי יש לבצע אותה בצורה מקצועית על מנת שהתוצאות אכן תהיינה יפות. איך עושים את זה?

פונים אל אנשי מקצוע כמו מלך האמבטיות. רק אנשי מקצוע המכירים היטב את התחום ויש להם ניסיון בחידוש אמבטיות, הם אלו אשר ידעו לבצע את המלאכה בצורה הטובה והיפה ביותר.

יש לבקש מהם לראות עבודות של לקוחות קודמים על מנת שתוכלו להתרשם מביצוע העבודות. רק לאחר שאתם בטוחים שזה מה שאתם רוצים, אתם יכולים להתקדם הלאה.

התוצאות המפתיעות ידברו בעד עצמם!

 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שירותי גביית דמי וועד בית – האם זה כדאי?
שירותי גביית אגרות ועד בית הם דרך מצוינת למי שבבעלותם מספר נכסים לנהל את גביית האגרות והתשלומים שלהם....
קרא עוד »
מרץ 02, 2023
מזגן פוג'יטסו – מה צריך לדעת עליו
אם אתם מחפשים אחר מזגן יעיל, איכותי וכזה שאינו יקר במיוחד - כדאי לעשות הכרות  נעימה עם מזגן מסוג...
קרא עוד »
יול 10, 2019
פארק בבלי תל אביב – כל מה שחשוב לדעת בעולם הנדל"ן הישראלי
פארק בבלי בתל אביב הוא השם החדש בעולם הנדל"ן הישראלי. אחד הגורמים המשפיעים ביותר על מתחם זה, הוא ההיצע...
קרא עוד »
יונ 16, 2022