חידוש אמבטיה בארבעה שלבים

האמבטיה שלכם כבר מזמן לא נראית כפי שהיא הייתה כשקניתם אותה? היא מלאה בחלודה, יש בה סדקים, היא כבר לא חלקה והיא לגמרי לא נראית אסתטית ונאה לעין?

אתם ממש לא חייבים לעקור אותה ממקומה ולמהר לרכוש לכם אמבטיה חדשה. יש מה לעשות על מנת לחדש את אותה האמבטיה כמו שהיא וליהנות מאמבטיה חדשה לגמרי. בלי בלגן של הרס ובלי חומרי בנייה מורכבים. איך עושים את זה?

חידוש האמבטיה בתהליך פשוט וקל

  1. ניקיון – ראשית, יש לנקות את האמבטיה הישנה. אם יש עליה עובש ורטיבות ממש לא כדאי להלביש על כל זה את האמבטיה החדשה. הדבר הזה הוא מתכון לצרות. אז זה לא אומר שחייבים להשקיע בתיקונים יקרים אך כן לסתום את המקורות לנזילות על מנת של תהיה רטיבות שתגרום להתפתחות של עובש.
  2. התזות – אפשר לחדש האמבטיה על ידי התזות צבע. כאשר אנחנו מדברים על התזות צבע, לא מדובר בהתזה אחת או שתיים. לעיתים יש צורך בעשר התזות או יותר עד שהתוצאה מושלמת והאמבטיה נראית חדשה ובוהקת.
  3. ציפוי – ישנה אפשרות לצפות את האמבטיה באמצעות חומרי ציפוי מיוחדים אשר הופכים את האמבטיה לחדשה ובוהקת. היא תיראה ממש כאילו עבדתם שקשה והשקעתם בהחלפת האמבטיה.
  4. הלבשת אמבטיה – ישנה כיום אפשרות של הלבשת אמבטיה במרכז האמבטיה הישנה. מה פירוש הלבשת אמבטיה? פשוטו כמשמעו – מלבישים את האמבטיה באמבטיה אחרת קטנה יותר ומתקבלת פשוט אמבטיה חדשה לגמרי.

מי יבצע עבורכם את העבודה?

אז הבנתם שחידוש האמבטיה לא חייבת להיות משימה מורכבת וקשה. אך ברור כי יש לבצע אותה בצורה מקצועית על מנת שהתוצאות אכן תהיינה יפות. איך עושים את זה?

פונים אל אנשי מקצוע כמו מלך האמבטיות. רק אנשי מקצוע המכירים היטב את התחום ויש להם ניסיון בחידוש אמבטיות, הם אלו אשר ידעו לבצע את המלאכה בצורה הטובה והיפה ביותר.

יש לבקש מהם לראות עבודות של לקוחות קודמים על מנת שתוכלו להתרשם מביצוע העבודות. רק לאחר שאתם בטוחים שזה מה שאתם רוצים, אתם יכולים להתקדם הלאה.

התוצאות המפתיעות ידברו בעד עצמם!

 

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

טיפולי פנים

טיפולי פנים

כל אחת צריכה מידי פעם להגיע לטיפול פנים מפנק אצל קוסמטיקאית מוסמכת. ישנן נשים שמקפידות על שגרת טיפוח הכוללת הסרת איפור ומריחה של קרם פנים

קרא עוד»
קונים אופניים מיד שנייה

סיורים בנווה צדק באווירה אחרת

השכונה היהודית הראשונה שהקומה מחוץ לחומות יפו מוכרת בשם נווה צדק. השכונה הוקמה במטרה להרחיב את גבולות היישוב היהודי, ולאפשר לכל העולים ולאוכלוסייה המקומית להתגורר

קרא עוד»