סטייליסטית לנשים מלאות, שוברים את הסטיגמות

השתלת שיער בישראל

התנועה הזו של נשים מלאות כנגד כל מה שהיה עד כה נחשב בתור מושך היא תנועה די טבעית, אשר מציגה את האישה בצורה הכי טבעית שלה. מעולם אישה לא הייתה שדופה באופן כולל, וגם נשים צעירות הן כאלה שיש להן חיטובים שהן של אישה בריאה, האחרות מגיעות עם מידה קטנה באופן טבעי גם כן, אך אף אחת לא צריכה לאמץ את המראה של השנייה באופן לא טבעי ומאולץ, אלא פשוט לקבל את האחרת ולהוביל את הדרך באמצעות סטייליסטית לנשים מלאות אל עולם שבו הסטייל שולט בכל מידה.

לא מחכים לרדת במשקל כדי להיראות טוב

אצל אישה תמיד יש כמה קילוגרמים שאותם היא מנסה להוריד ללא הרף עם ההבטחה כי בקיץ הקרוב היא תחטב את עצמה ותיראה בדיוק כפי שהיא רוצה להיראות, ממש כמו הדוגמנית שמככבת בפרסומת וזו שבה צפתה בסרט האחרון שאליו היא הלכה. מה קורה בפועל? ה"מיותרים" הללו נותרים, והתחושה הלא מסופקת נשארת אף היא ומציקה בכל לבוש שאותו היא בחרה. מה אפשר לעשות? להבין כי המשקל הוא לעיתים לא הבעיה, אלא הדרך שבה אישה רואה ומלבישה את עצמה. את זה ניתן לשנות עם סטיילינג נכון, אחרי שרבות מבינות כי עד כה היו בוחרות את כל מה שלא נכון עבורן.

מלאי שלם של בגדים באינטרנט לכל אחת

למה זה כל כך קל היום ליצור את המראה המושלם עבור כל אישה, לא משנה אם היא גבוהה או נמוכה, בעלת מידה 42 או מידה 34? נכון להיום יותר נשים מבינות כי הן לא מגיעות במידה אחת, וכי גם המידות אשר קיימות הן לא אלה אשר נכונות עבורן בכל פעם ובצורה אחידה.

זה קל יותר להיות אישה עם מראה שכבר לא תואם את גיל 21 וזה קל להיות נערה שלא מגיעה עם בטן שטוחה. אישה מלאה היא אישה, וכדי להרגיש חופשיה אישה צריכה רק לדעת היכן לבצע את החיפוש אחר הבגדים שאותם היא תלבש, ומה מבי כל אלה יגרמו לה להרגיש הכי אישה בצורה הכי מחמיאה עבורה. זה תלוי בהבנה של הגוף, של הבדים ושל הדגמים שאותם צריכים לשלב בצורה חכמה, ואין כמו כמה שיעורי סטיילינג של סטייליסטית גברים או נשים כדי לקדם את המראה הנחשק בכל מידה.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
5 חלופות ליזמות נדל"ן בישראל עם טלבר יזמות נדל"ן
בכל הנוגע ליזמות נדל"ן בישראל, הנוף מגוון ומלא הזדמנויות שמחכות לניצול. אם אתה שוקל להיכנס לתחום...
קרא עוד »
אוק 12, 2023
מה השימושים של חמאת שיאה?
חמאת שיאה נחשבת למזון על עבור עור גופנו. החמאה מופקת מזרעי פרי של עץ השיאה. הפרי מכיל רכיבים יעילים...
קרא עוד »
יונ 28, 2021
גרביים מעוצבים – כי נמאס כבר מגרביים משעממים!
כל אחד מאיתנו קם כל יום ואחד הדברים הראשונים שהוא עושה כדי להתחיל את היום זה להתלבש. כן להתלבש, לעבור...
קרא עוד »
מרץ 23, 2021