איך מדבירים מכרסמים?

כיום יש קרוב ל 300 זנים שונים של יונקים אשר משתייכים לקבוצת המכרסמים. השכיחים ביותר בישראל הם כמובן עכברים וחולדות, אשר פעמים רבות מצליחים לחדור לתוך ביתינו ולחולל לא מעט בלאגן. הדברת המכרסמים תאפשר לכם להתמודד בצורה הטובה ביותר עם הבעיה וליהנות מחודשים ארוכים של שקט מעכברים, חולדות או כל מכרסם אחר(ראו כאן דוגמא). על מנת להצליח למגר את התופעה חשוב לדעת לבחור נכון מדביר מקצועי שיודע לעשות זאת בצורה הטובה ביותר. אופן הפעולה של הדברת מכרסמים מעט שונה מאופן הדברת חרקים כאלה או אחרים. 

זיהוי המחילות, פיתיון מורעל ומיגור התופעה לתקופת זמן ארוכה

על מנת להצליח להתמודד עם המכרסמים בצורה טובה ומקצועית קיימת חשיבות רבה לזהות את המחילות בהן הם מתחבאים. לאחר זיהוי המחילה עושים שימוש בפיתיון מורעל אשר מביא לידי מות המכרסם. פיתיון זה אינו נועד להתמודדות מלאה עם הבעיה אלא להתמודדות נקודתית בלבד. לאחר ההתמודדות הנקודתית קיים צורך לוודא שהתופעה לא תחזור על עצמה בעזרת חומרי הדברה מיועדים למכרסמים בלבד. התמודדות נכונה ומקצועית עם הבעיה תבטיח להוציא מדירתכם את העכבר או החולדה שמסתתרים במחילתם ואף תוודא שהמצב לא יחזור על עצמו בשנה הקרובה. 

עכברים, חולדות ומכרסמים שונים עלולים לשאת מחלות וחיידקים רבים!

עכברים,חולדות ושאר מכרסמים למיניהם, עלולים להגיע עם מחלות ונגיפים מסוכנים מה שמגדיל את הצורך לפנות אל חברת הדברה מקצועית. לכן, חשוב מאוד לדעת לבחור נכון מדביר מקצועי ומנוסה אשר ידע להתמודד עם כל מצב בצורה טובה שתבטיח לכם שקט של שנה שלמה לכל הפחות. בחירה לא נכונה של אופן פעולת ההדברה או שימוש לא נכון בחומרי הדברה שאינם מיועדים למכרסמים יגרמו לתוצאות להיות הרבה פחות אפקטיביות מה שעלול להחזיר את העכברים והחולדות לבתיכם מהר מאוד.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

בית ספר לעיצוב שיער

החלקות השיער המובילות ב2020

בשנים האחרונות אנחנו רואים שכל הנושא של החלקת שיער זוכה להתעניינות רבה מאוד. לכן טבעי שגם אתן, כמו כל הנשים האחרות, תתלבטו מעט לגבי בחירת

קרא עוד»