שיעורים פרטיים באנגלית

כולנו שמענו את סיפורו של המורה לאנגלית שהיה מורה מבריק אבל הוא היה גרוע מאוד בהוראה. התלמידים לא השיגו תוצאות כי הם לא הצליחו להבין מה הוא אומר. התלמידים לא הצליחו להבין את דבריו והם פשוט לא רצו להקשיב לו יותר.

לא קשה לראות שזהו תרחיש נפוץ ברוב בתי הספר והמכללות ברחבי העולם. קל מאוד גם למורה לאנגלית ליפול בפח כזה ולאבד את דרכו בהוראת התלמידים. לכן, חשוב מאוד למורה ובמיוחד למורה לאנגלית, שרוצה לשמור על עבודתו, להתחדש כל הזמן ולספק שיעורי אנגלית מעניינים ומרתקים כדי שהתלמידים לא יצטרכו להיעזר בשיעורים פרטיים באנגלית כדי לעבור את המבחנים לקראת התעודה…

מי מחפש שיעורים פרטיים באנגלית?

בעבר הייתי תלמיד טוב מאוד. אבל עכשיו אני מגלה שהאנגלית שלי לא כל כך טובה. אני צריך שיעורים פרטיים כדי לשפר את הכישורים שלי. בפרט כשאני לפני מבחן פסיכומטרי ובמסגרתו נבחנים גם על אנגלית. אני רוצה ללמוד איך לכתוב טוב יותר באנגלית. אני רוצה להיות מסוגל לכתוב בצורה יעילה יותר. ובכלל אני רוצה לדעת לדבר אנגלית בצורה קולחת ונעימה.

לקחתי שיעורי אנגלית דרך האתר לימודנעים והאנגלית שלי לא מעולה אבל היא משתפרת לאט אבל בטוח. . .

אבל אני לא היחיד.

יש עוד הרבה אנשים כמוני שמעוניינים לשפר את האנגלית שלהם. כל אחד מסיבותיו הוא. יש כאלו שמתכננים טיול בחו”ל ומעוניינים להגיע עם ידע בסיסי בשפה. יש תלמידים וסטודנטים שמעוניינים לעבור את המבחנים בהצלחה ולכן מבררים על מורה טוב לשיעורים פרטיים באנגלית.

כך או כך, מורה פרטי לשיעורים פרטיים באנגלית יוכל לעזור למי שנמצא במצב כמו שלי. כדי למצוא מורה טוב תצטרכו לברר מידע, לשאול חברים ואפילו לגגל קצת בסוף תמצאו מישהו טוב. יש בשוק הרבה מורים פרטיים ללימוד שיעורים פרטיים באנגלית

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה חוגגים בט"ו בשבט?
ט"ו בשבט הוא מועד המוזכר לראשונה במשנה והוא מכונה "ראש השנה לאילן". זה הוא מועד אשר כפי ששמו מעיד עליו...
קרא עוד »
ינו 21, 2023
זרע חלש והשבחה – האם זה אפשרי בכל סיטואציה?
השבחת זרע היא תהליך המתבצע במעבדה, כדי לשפר את נתוני הפתיחה של נוזל הזרע ולהקל על ניסיונות להיכנס...
קרא עוד »
מאי 27, 2021
חקירת וילונות לארונות קדושים ליהודים: תובנות שסקרנית לגביהן
ארונות קודש יהודים, הידועים גם בשם ארון קודש או ארונות תורה, מחזיקים מקום של יראת שמים בבתי הכנסת, תוך...
קרא עוד »
נוב 21, 2023