מה הופך תכשיט ליוקרתי

עגילים הם מסוג התכשיטים הכי פופולריים שיש. כך גם שרשראות, צמידים, טבעות עם יהלומים – כל אלה נמכרים בעיצובים מגוונים. רוצים להימנע מרכישה של תכשיט סתמי או נדוש? הפעם נסביר על המאפיינים של תכשיטים שהם באמת יוקרתיים ומה הופך אותם לכאלה. 

החומרים שמאחורי התכשיט 

הדבר הראשון שהופך תכשיט ליוקרתי באמת הוא החומר. החומרים שמהם מייצרים, מעצבים ומלטשים את התכשיט הם אלה שקובעים האם הפריט באמת יהיה יוקרתי או לא. החומרים היוקרתיים ביותר הם כמובן מתכות יקרות כגון זהב צהוב, זהב לבן, יהלומים. במידה מסוימת גם מתכות יקרות אחרות יכולות להתאים לתכשיטי יוקרה וכן גם אבנים יקרות. 

אישור אותנטיות 

תכשיטים יוקרתיים לרוב נמכרים במחירים יותר גבוהים לעומת חיקויים למיניהם. אולם, חשוב להקפיד לרכוש את הפריט שיהיה יוקרתי במחיר התואם לאיכות. על סמך אישור אותנטיות כפי שמקובל בענף, אפשר לזהות שמדובר ביוקרה אמיתית ומוכחת. לקריאה אודות עגילי יהלומים זהב לבן

רמת הליטוש והגימור 

מעבר לחומר שמאחורי תכשיט, קיים גם אופן העיבוד. ללא ספק, יוקרה הולכת יד ביד עם רמת הליטוש ואיכות הגימור. אלה דברים שאפשר לראות בעין אך ברמות הגבוהות ביותר, אלה דברים שיכולים לקבל אסמכתא על ידי מומחה. יהלומים מלוטשים, בעלי ברק ודרגת טוהר גבוהה נחשבים ליוקרתיים יותר מאשר יהלומים גולמיים או כאלה שמלוטשים בצורה פחות מוקפדת. עיצוב יוקרתי שמגובה עם מסמך רשמי (כגון תעודה גמולוגית) הופכים את הפריט המיוחד ליוקרתי. 

עיצובים מיוחדים ואומנותיים

במובן מסוים, יוקרה היא גם עניין של טעם. לכן, מעבר לכל מה שציינו, לחומרי הגלם (זהב, יהלומים, אבנים יקרות), לרמת הליטוש, הגימור, המחיר ותעודות שמעידות על אותנטיות, גם לעיצוב יש מה לומר. עיצובים מיוחדים ואומנותיים הם אלה שאחראים לקסם הנוסף של תכשיט יוקרתי. מידע נוסף באתר Green Diamonds

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מגנטים צורניים
מגנטים הם פריט פופולרי שמשתמשים בו בדרכים רבות ושונות. הם משמשים עסקים כדי לפרסם את העסק שלהם, הם...
קרא עוד »
נוב 26, 2022
שליטה באמנות דימוי גורמה: יסודות בצילום אוכל
צילום אוכל הוא לא רק עניין של צילום תמונות של ארוחת הערב שלך. זוהי צורת אמנות, שכאשר היא נעשית נכון,...
קרא עוד »
אוק 29, 2023
איך לפתח שיחה עם בחורה
רוצים לפתח שיחה עם בחורה בדרך הקלה? כדי לעשות זאת עליכם לגשת לבחורה בביטחון ולדבר על כל נושא שעולה לכם...
קרא עוד »
אפר 04, 2022