חדרי בריחה ליום גיבוש – איך בוחרים יום גיבוש בצורה נכונה

חדרי בריחה ליום גיבוש

אחד הכלים שעומדים לרשות בעלי עסקים אשר מעוניינים לייצר קבוצת עובדים מגובשת, כזו שתעבוד בשיתוף פעולה מלא, תהנה מיחסים טובים אחד עם השני וכמובן תהנה לבוא לעבודה כל בוקר, הוא יום גיבוש. 

זה כלי בו משתמשים לא מעט בתי עסק, בין אם מדובר בעסקים גדולים או קטנים. בדרך כלל נהוג לעשות יום גיבוש של עובדים במקום חיצוני, מחוץ לעסק, מתוך כוונה להוציא אותם מאזור הנוחות שלהם, כאשר במהלך יום זה ישנן פעילויות שונות שמחייבות השתתפות של כל העובדים, כך הם יכולים להכיר אחד את השני, ללמוד אחד על השני וכמובן לשתף פעולה בכל פעילות. ההנחה היא, אם הם יעשו זאת נכון ביום גיבוש, אז יוכלו לעשות זאת גם במהלך תהליך העבודה היומיומי. 

אחת הדוגמאות של ימי גיבוש, הם חדרי בריחה ליום גיבוש. מדובר על דוגמא מאוד פופולארית היום אשר לא מעט מקומות עבודה משתמשים בה, בוודאי אם מדובר בעובדים צעירים יחסית אשר יכולים להתחבר לרעיון הזה. 

מה זה חדר בריחה וכיצד הוא משרת את המטרות של יום גיבוש

חדר בריחה הוא חדר אליו נכנסת קבוצה של אנשים, כאשר לפני כניסתם מציגים בפניהם עלילה מסוימת שיש בה תעלומה ועליהם לפתור אותה במשך זמן קצוב, על פי רמזים ורעיונות שונים שמוצגים בפניהם. אם הם פותרים את התעלומה לפני כן, אז הם יוכלו לצאת מהחדר לפני הזמן. מדובר על חוויה ייחודית שכוללת הרבה פעמים גם תלבושות ותפאורה שמתאימות לסיפור. 

חדרי בריחה בראשון לציון למשל, יכול לעזור לתהליך הגיבוש של העובדים מאחר והם אמורים לשתף פעולה בשביל להגיע לפתרון, צריכים להיות יצירתיים, ולדעת כיצד לעבוד ביחד ולא כל אחד בנפרד.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה זה חנות סקס כשרה?
האם שמעתם פעם על חנות סקס כשרה? על חנויות לאביזרי מין כולנו שמענו וכולנו יודעים שניתן לרכוש גם צעצועי...
קרא עוד »
יונ 28, 2020
סוגי מפסקים
מערכת החשמל בבית ובכל מבנה אחר חייבת להיות מתוכננת לפרטי פרטים. התכנון כולל בין היתר, מפסקים המיועדים...
קרא עוד »
מרץ 19, 2022
איך בוחרים קוסמטיקאיות
כשאנחנו נדרשים לשירותיו של איש מקצוע או אשת מקצוע, הרי שישנם פרמטרים מסוימים שעלינו להקפיד עליהם, זאת...
קרא עוד »
מאי 28, 2020