בני ינאי

בני ינאי

בני ינאי הינו איש צבא בכיר במילואים, שמילא תפקידים בכירים ומשמעותיים בשירות המדינה. מדובר על אדם עניו וצנוע, שבחר לשרת את המדינה מכל כיוון אפשרי. מעבר לתפקידו הצבאיים והאזרחיים השונים, הוא השקיע רבות בצמצום הפערים החברתיים והכלכליים בפריפריה החברתית והגאוגרפית במדינת ישראל. הוא תרם רבות לשיפוץ של בתי נזקקים בנתניה ובשדרות, הפעיל את ילדי שדרות בזמן ההפגזות על העיר, התנדב במחלקת אונקולוגיה ילדים בבית החולים תל השומר ואף שימש כמנטור לחיילי מילואים בודדים. מעבר לכך, הוא כיהן בתור ראש המטה של המשרד לשוויון חברתי ואף הגיע לתפקיד של ממונה מבצעים וחקירות בתחומי הלבנת הון, מודיעין וסמים ברשות המיסים.

הקריירה המרשימה של בני ינאי 

כאמור,בני ינאי הספיק לשמש בתפקידים מרשימים ובכירים הן בחייו האזרחיים והן בחייו הצבאיים. יש לו ניסיון רב שנים בתפקידי פיקוד ומטה מגוונים בצה"ל, תפקידים שבהם הוא הוביל והנהיג מאות מפקדים, לוחמים וחיילים. בין תפקידיו ניתן למנות את היותו מג"ד יוצאי יחידה מיוחדת, מפקד מערך אסטרטגי בפיקוד צפון וסגן מפקד אוגדה. במהלך חייו האזרחיים, ינאי שימש בתפקידים שונים שהצריכו יצירה של שיתופי פעולה בין משרדי הממשלה, דבר שהוביל אותו לעבוד עם משרד האוצר, משרד המשפטים, משרד הרווחה, משרד ראש הממשלה ועוד. במהלך תפקידיו הרבים, הוא עבד עם תקציבים ממשלתיים אדירים, במטרה לשפר את איכות התושבים בארץ. בין העיסוקים המובילים שלו, היה העיסוק ב"ישראל דיגיטאלית". בני ינאי תרם רבות לפיתוח של פלטפורמות דיגיטליות מתקדמות, הקמה של כפרי סטודנטים ומרכזי צעירים, פיתוח החינוך ודיגיטציה וכמובן השקעה בערים חכמות ובפיתוח כלכלי של מגזרי מיעוטים.

לסיכום, בני ינאי נחשב לאיש צבא בכיר, פעיל חברתי וכמובן עובד אמין ומנוסה בשירות המדינה. מדובר על אדם עניו וצנוע, שתמיד מוכן לסייע ולעזור.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קייטרינג לשבת חתן
קייטרינג טוב יודע שהאוכל הנכון הוא החלק החשוב ביותר בכל ארוחה. זה צריך להיות טעים ומושך לעין. זה גם...
קרא עוד »
יול 12, 2022
5 יתרונות במנוי לוטרינר
חיית המחמד שגדלה תחת חסותכם צריכה אחת לתקופה לבקר במרפאה וטרינרית. אבל זה לא אמור לקרות רק כשיש בעיה...
קרא עוד »
אפר 22, 2021
מה כדאי לבדוק כשקונים אופניים מיד שנייה?
רכישת אופניים מיד שנייה יכולה להיות הרכישה הטובה ביותר שלכם, וכך תוכלו לחסוך כסף רב בקניית אופניים,...
קרא עוד »
פבר 11, 2020