מה כדאי לבדוק כשקונים אופניים מיד שנייה?

רכישת אופניים מיד שנייה יכולה להיות הרכישה הטובה ביותר שלכם, וכך תוכלו לחסוך כסף רב בקניית אופניים, כמעט חדשים יד שנייה. לא כל רכישה כזו מסתיימת כך, חלק מהאנשים אינם ששים לקנות אופניים יד שנייה, בשל העובדה כי רבים מהחברות מבטיחות אחריות לרוכש המקורי בלבד, ומסיבה זו כל בעיית יצור או בעיה שנגרמה משימוש לא תקין באופניים לא תכובד, ודבר זה עלול לגרום לכם להוצאות מרובות על האופניים, והסיבה השנייה, אי תחזוקה נכונה של האופניים עלולה לגרום לכם לרכוש אופניים, שאינן בטוחות כלל ויכולות לגרום לסכנה למשתמשים בהם. אם אתם רצים לרכוש אופניים יד 2 כי המחיר זול יותר וכן ניתן למצוא אופניים כמעט חדשות במחירים מעולים, אז מה כדאי לבדוק לפני שקונים אופניים יד שנייה, קראו גם באתר זה.

  • בדיקה חיצונית

יש לבצע בדיקה חיצונית של האופניים כלומר, חפשו עיוותים ומעיכות בשלד, ובכן יש לוודא שהשלד נראה שלם, ושאין בו שריטות על השלדה, כמו כן יש לוודא את מספר שטיפות שביצע בעל האופניים באופניי, שטיפות רבות מידי עלולות להצביע על חלודה.

  • בדיקת מעצורים

חשוב לבדוק את המעצורים אם מערכות מופעלות על ידי  כבל פלדה יש לוודא שיש סופית בכבל הפלדה. במערכות המופעלות על ידי שמן יש לבדוק שאין טפטוף, וכן חשוב מאד לבצע נסיעה קצרה ומהירה ולבדוק את הבלמים.

  • היגוי

הדרך הקלה ביותר לבדוק את ההגוי הוא על ידי נענוע של הכידון לצדדים, וכך מרגישים אם הרכב מגיב.

  • הילוכים

יש לבדוק את מצב ההילוכים על ידי מעבר חלק בגלגל השיניים.

  • גלגלים

בדיקת הגלגלים נעשית על ידי הפיכת האופניים, ובדיקת הגלגלים ויזואלית, שלמות, וסדקים.

אם תבצעו את כל השלבים האלו תוכלו לקנות אופניים מעולים.

  • גלגלים

חשוב לוודא שאין חורים בגומי הגלגלים.

כמו כן יש לבדוק עוד:

  • גובה האוכף– וודאו כי האוכף לא קוצר על ידי הבעלים הקודמים, ובמידה וכך התאימו את האוכף לגודל שלכם.
  • רכישה: חשוב מאד לרכוש מחנות מוסמכת ולא מאדם פרטי, וכך יש אחריות על תיקונים ועל בטיחות האופניים.

קראו גם https://www.allbikes.co.il/userAd?Category=1

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

טיפולי פנים

טיפולי פנים

כל אחת צריכה מידי פעם להגיע לטיפול פנים מפנק אצל קוסמטיקאית מוסמכת. ישנן נשים שמקפידות על שגרת טיפוח הכוללת הסרת איפור ומריחה של קרם פנים

קרא עוד»
קונים אופניים מיד שנייה

סיורים בנווה צדק באווירה אחרת

השכונה היהודית הראשונה שהקומה מחוץ לחומות יפו מוכרת בשם נווה צדק. השכונה הוקמה במטרה להרחיב את גבולות היישוב היהודי, ולאפשר לכל העולים ולאוכלוסייה המקומית להתגורר

קרא עוד»