הדפסה על קנבס מעכשיו לעכשיו – איך זה אפשרי?

הדפסה על קנבס

רוצים להעניק מתנה מתחשבת ורומנטית לאירוע קרוב? מעצבים עסק שצריך להיפתח בקרוב? או שאולי אתם רוצים לייפות את הבית לפני אירוע חשוב? הדפסת על קנבס מאפשרת תמונות מרהיבות מודפסות על בד שיש לו מסגרת פנימית מעץ. התוצאה של הדפסה כזאת מרהיבה, ומספקת לרבים קירות עליהם תלויות תמונות משפחתיות, תמונות מעוצבות, צילומים יפים וכל אלמנט אחר שרוצים להעניק או לעצב עמו את המרחב. אבל כיצד אפשר להדפיס על קנבס במהירות?

בתחילה חשוב להכיר את התהליך ולדעת כמה זמן לוקחת הדפסה על קנבס

הדפסה על קנבס בתלפיות למשל, נעשית לאחר שהלקוח מעלה תמונה טובה לאתר של בית הדפוס או שולח אותה למייל של המדפיס. התמונה צריכה להיות באיכות טובה למרות שהמקצוענים יכולים לשפר את איכות התמונה ואת הצבעים ולבצע תיקונים במידה ויש בכך צורך. את ההדפסה מבצעים באמצעות טכנולוגיות מתקדמות שסורקות את התמונה ומגדילות אותה לגודל הקנבס הרצוי. 

בתי דפוס טובים יספקו עבודה כזאת תוך 7 ימי עבודה  בדרך כלל, בזמן שאתם צריכים לשלוח כמה שיותר מהר את התמונה לבית הדפוס. במידה ויש לכם עבודה דחופה בדקו בין מספר מקומות להדפסה מי יכול לעזור לכם לבצע את הפעולה הזמן קצר. חשוב לדעת שבשל מקצה שיפורים ותיקונים שבדרך כלל מבצעים בהדפסה כזאת, לוקח לעבודה זמן רב יותר מעבודת דפוס רגילה. 

כדי להאיץ תהליכים בחרו בית דפוס שנותן את השירות וצרו קשר עם המומחים לפני שאתם מגיעים למקום, כדי לדעת תוך כמה זמן הם יכולים לקבל את העבודה הדרושה ולספק את ההדפסה במלואה. כך תוכלו לקצר את הזמנים. בהצלחה!

> הכירו את התהליך של הדפסה ומתיחת ציורים על בד קנבס

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה אתם חייבים מאחז יד לבריכה שלכם?
בריכה ביתית היא פתרון מעולה לבילוי ולשעות של חוויה ושמחה. אך כמובן שחשוב תמיד לזכור להתאים את הבריכה...
קרא עוד »
מאי 24, 2022
השגחה פרטית אחרי ניתוח – מה מספק השירות?
ניתוח הוא תמיד אירוע רפואי בעל משמעות רבה. הוא מהווה ציון דרך למטופל שעובר פעולה רפואית פולשנית...
קרא עוד »
אוק 17, 2019
קניית כלב מחול – המדריך המלא
עומדים לייבא כלב מחו"ל? יש כמה וכמה דברים שאתם צריכים לדעת לקראת השלב הזה. כדי שתגיעו לרגע המכונן בו...
קרא עוד »
פבר 17, 2022