אנגליה עם ילדים – ליהנות מכל רגע

מאז ומתמיד, אנגליה ובפרט לונדון כמובן, משכה אליה ישראלים רבים. הרבה אחרי שהמנדט הבריטי סיים את תפקידו בארץ ישראל, הרבה מאוד ישראלים נמשכו למדינה זו, הן בזכות הקשר התרבותי, הקהילה היהודית הגדולה המתגוררת במדינה, השפה ובהמשך היו גם הקשרים רבים אחרים, כלליים או ספציפיים. 

עם השנים, לא רק מבוגרים נמשכו לטיולים באנגליה אלא גם צעירים רבים, בין אם מדובר בחבר'ה צעירים לפני צבא שביקשו לטייל במדינה רגע לפני שייכנסו למסגרת הצבאית, וכן חבר'ה אחרי צבא שערכו באנגליה את הטיול המפורסם אחרי שחרור. היו גם מי שהחליטו מסיבות כאלה ואחרות, להשתקע במדינה, ללמוד בה ולהישאר לחיות שם. 

היום, הרבה מאוד הורים בוחרים לקחת את הילדים שלהם לטיול באנגליה בסגנון מיוחד של חופשה משפחתית עם ילדים, לפני גיל בר ובת מצווה וכן לאחר מכן. אנגליה היא מאוד נוחה לטיול עם ילדים, הן בזכות רשת התחבורה המפותחת, העובדה שמדובר במדינה מאוד מסודרת ומאורגנת וכן בזכות העובדה שכולם דוברי אנגלית, שפה שגם ילדים בישראל היום מדברים בצורה ברורה. 

מה אפשר לעשות באנגליה עם ילדים

בחופשת אנגליה עם ילדים באופן טבעי, מוקד המשיכה העיקרי היא לונדון. עיר הבירה נחשבת ליעד האטרקטיבי ביותר עבור הורים וילדים. שם אפשר ליהנות משלל מוזיאונים, כולל מוזיאון מאדאם טוסו, ארמון המלכה, רחוב אוקספורד המפורסם, הייד פארק, נוטינג היל ועוד שלל מקומות ואתרים, בפרט הגלגל הענק המפורסם. 

בלונדון גם אפשר ליהנות משלל הצגות ומופעים המיועדים לילדים ומבוגרים, מי שנוסע עם ילדים שאוהבים כדורגל, אז אפשר לקחת אותם למשחקים של הקבוצות המובילות בעיר (צ'לסי, ארסנל, טוטנהאם), וכן אפשר למצוא בעיר מגוון רחב של חנויות בגדים, נעליים, מוזיקה, ספרים, צעצועים ועוד. בעיר גם יש שורה של שווקים שמציעים חפצים ופריטים ייחודים. 

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

חשיבותם של מתקנים לגני שעשועים

מתקני שעשועים הם חלק מרכזי בבריאותם וברווחתם הכללית של הילדים. הם מספקים לילדים הזדמנויות לחקור, לשחק, ללמוד ולגדול. מתקני שעשועים הופכים פופולריים יותר מכיוון שהם

קרא עוד»

סקירת קורסי פייתון מומלצים

Python היא שפת תכנות פופולרית המסייעת למפתחים ליצור מגוון רחב של יישומים, מתוכנות שולחניות ועד מוצרים מבוססי אינטרנט. עם השימוש הגובר ב-Python עבור יישומים שונים,

קרא עוד»

טבעת עם חריטה, תמיד מתנה יפה

טבעת עם חריטה היא טרנד פופולרי בקרב בני דור המילניום. המגמה הולכת וגוברת בשנים האחרונות וצפויה להימשך. טבעת עם חריטה היא דרך מושלמת להתאים אישית

קרא עוד»