לימודים למבחן TOEFL

מבחן TOEFL

מבחן TOFEL הינו מבחן הנעשה במחשב או על נייר, וכולו מנוסח בשפה האנגלית. מטרתו של המבחן היא לבחון את כישורי הנבחנים בשפה האנגלית על פי ידע בקריאה, כתיבה, דיבור והבנת הנקרא. מכיוון שהמבחן בוחן את רמת הידע באנגלית, זהו אחד ממבחני הכניסה למוסדות השכלה גבוהה בארצות הברית.

מבחן TOFEL לקראת לימודים אקדמיים

על מנת שסטודנטים ששפת האם שלהם היא אינה אנגלית יוכלו להצליח בלימודיהם בקולג' אמריקאי, עליהם להראות בקיאות ושליטה בשפה האנגלית בהתאם לרמה של כל מוסד אקדמי במדינה, קראו בהרחבה באתר הזה. הבחינה מורכבת מארבעה חלקים שונים, כשלכל אחד מהם מוקצב זמן מסוים לסיום חלק זה של השאלות. 

רוב הסטודנטים שבוחרים לעבור את לימודי התואר שלהם במוסד אקדמי בארה"ב, מעוניינים לעשות זאת לצורך פיתוח הקריירה והעתיד שלהם. אין ספק כי הקבלה למקומות עבודה תהיה הרבה יותר קלה עבור סטודנטים בוגרי אוניברסיטה אמריקאית, לעומת סטודנטים בוגרי אוניברסיטה מקומית בארץ.

מבחן TOFEL למטרות עסקיות

כדאי לדעת כי מבחן TOFEL אינו מיועד רק לאלו המעוניינים ללמוד במוסק אקדמי בארה"ב, אלא גם לאנשים הזקוקים לידע ובקיאות באנגלית באופן שוטף. לדוגמה עובדים במשרדים ממשלתיים שיוצאים לשליחויות בחו"ל מטעם העבודה, חברות ועסקים המבצעות שיתופי פעולה עם חברות ממדינות זרות או לצרכים עסקיים אחרים הדורשים הבנה מושלמת של השפה האנגלית.

קורס הכנה עם מורה פרטי

כיוון שמבחן TOFEL בודק את השליטה של הנבחנים בשפה האנגלית ברמת הקריאה, כתיבה, דיבור והבנת הנשמע – הדרך הטובה ביותר להתכונן כמו שצריך למבחן הזה היא באמצעות תרגול אינטנסיבי. ממש כמו שכל תלמיד תיכון הכין את עצמו לקראת הבגרות באנגלית, כך גם בנוגע לבחינה זו. 

השיטה הטובה ביותר היא לתרגל את כל חלקי הבחינה באמצעות הקצבת זמן, וכך לנסות ולפתור כמה שיותר שאלות בצורה נכונה ובזמן קצר. מומלץ להיעזר בקורסי הכנה מקצועיים למבחן TOFEL המועברים ע"י מורים פרטיים, כך שניתן גם להתכונן ולתרגל אחד על אחד עם המורה ובהתאם לקצב האישי של כל נבחן. אפשרות נוספת היא לתרגל באמצעות קורס הכנה מקוון, אותו ניתן לעשות בכל זמן ובכל מקום.

> קראו גם על מבחן SAT בלינק https://www.yulzari.net/sat

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מפיצי ריח אוטומטיים – האם הם באמת שווים את הכסף
מפיצי ריח אוטומטיים הם פתרון נפלא וכל מי שרוכש אותו מרגיש שיצר מהפך בחייו, בקרב בני ביתו או בכל מקום...
קרא עוד »
נוב 22, 2021
סמארט מגזין – הפורטל החרדי הגדול במדינה
היום רוב האנשים מבלים את מרבית זמנם הפנוי ברחבי האינטרנט. מדובר על דרך מהירה, פשוטה ויעילה ללמוד על כל...
קרא עוד »
פבר 27, 2020
ניווט במבוך המשפטי: המדריך המקיף שלך לבחירת עורך הדין הנכון
בעולם הסבוך של עסקאות משפטיות, עורך דין מוכשר לצידך מהאתר https://www.malka-law.co.il אינו רק העדפה אלא הכרח. בעל...
קרא עוד »
ספט 14, 2023