לימודים למבחן TOEFL

מבחן TOEFL

מבחן TOFEL הינו מבחן הנעשה במחשב או על נייר, וכולו מנוסח בשפה האנגלית. מטרתו של המבחן היא לבחון את כישורי הנבחנים בשפה האנגלית על פי ידע בקריאה, כתיבה, דיבור והבנת הנקרא. מכיוון שהמבחן בוחן את רמת הידע באנגלית, זהו אחד ממבחני הכניסה למוסדות השכלה גבוהה בארצות הברית.

מבחן TOFEL לקראת לימודים אקדמיים

על מנת שסטודנטים ששפת האם שלהם היא אינה אנגלית יוכלו להצליח בלימודיהם בקולג' אמריקאי, עליהם להראות בקיאות ושליטה בשפה האנגלית בהתאם לרמה של כל מוסד אקדמי במדינה, קראו בהרחבה באתר הזה. הבחינה מורכבת מארבעה חלקים שונים, כשלכל אחד מהם מוקצב זמן מסוים לסיום חלק זה של השאלות. 

רוב הסטודנטים שבוחרים לעבור את לימודי התואר שלהם במוסד אקדמי בארה"ב, מעוניינים לעשות זאת לצורך פיתוח הקריירה והעתיד שלהם. אין ספק כי הקבלה למקומות עבודה תהיה הרבה יותר קלה עבור סטודנטים בוגרי אוניברסיטה אמריקאית, לעומת סטודנטים בוגרי אוניברסיטה מקומית בארץ.

מבחן TOFEL למטרות עסקיות

כדאי לדעת כי מבחן TOFEL אינו מיועד רק לאלו המעוניינים ללמוד במוסק אקדמי בארה"ב, אלא גם לאנשים הזקוקים לידע ובקיאות באנגלית באופן שוטף. לדוגמה עובדים במשרדים ממשלתיים שיוצאים לשליחויות בחו"ל מטעם העבודה, חברות ועסקים המבצעות שיתופי פעולה עם חברות ממדינות זרות או לצרכים עסקיים אחרים הדורשים הבנה מושלמת של השפה האנגלית.

קורס הכנה עם מורה פרטי

כיוון שמבחן TOFEL בודק את השליטה של הנבחנים בשפה האנגלית ברמת הקריאה, כתיבה, דיבור והבנת הנשמע – הדרך הטובה ביותר להתכונן כמו שצריך למבחן הזה היא באמצעות תרגול אינטנסיבי. ממש כמו שכל תלמיד תיכון הכין את עצמו לקראת הבגרות באנגלית, כך גם בנוגע לבחינה זו. 

השיטה הטובה ביותר היא לתרגל את כל חלקי הבחינה באמצעות הקצבת זמן, וכך לנסות ולפתור כמה שיותר שאלות בצורה נכונה ובזמן קצר. מומלץ להיעזר בקורסי הכנה מקצועיים למבחן TOFEL המועברים ע"י מורים פרטיים, כך שניתן גם להתכונן ולתרגל אחד על אחד עם המורה ובהתאם לקצב האישי של כל נבחן. אפשרות נוספת היא לתרגל באמצעות קורס הכנה מקוון, אותו ניתן לעשות בכל זמן ובכל מקום.

> קראו גם על מבחן SAT בלינק https://www.yulzari.net/sat

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה חשוב לבחור במומחה אבנים בכליות?
מומחה לאבנים בכליות הוא רופא המתמחה בטיפול באבנים בכליות. הם יכולים לעזור לך להיפטר מאבנים בכליות...
קרא עוד »
דצמ 11, 2022
מכירת רכבים לפירוק – מה חשוב לדעת לפני שמוכרים?
התחלתם לאחרונה לחשוב על האפשרות של מכירת הרכב הישן שלכם לפירוק? אם כך, כדאי שתדעו שאתם לא לבד. למעשה,...
קרא עוד »
מאי 25, 2022
איך מאלפים כלבים?
כלבים הם חיית המחמד הפופולרית ביותר בעולם. הם גם בן לוויה נהדר עבור אנשים שחיים לבד, במשפחה או שיש להם...
קרא עוד »
דצמ 08, 2022