מתנות מקוריות למורות

מתנות מקוריות למורות

הקיץ כבר כאן, מה שאומר ששנת הלימודים נגמרה. מלבד העובדה שהילדים יוצאים לחופשה ואנחנו צריכים לדאוג להם לתעסוקה, הרי שאנחנו צריכים לזכור את מי שבמשך כל השנה לימדו את הילדים שלנו ועזרו להם להגיע להישגים בלימודים, בוודאי אם זו השנה האחרונה איתם. הכוונה היא כמובן למורות ולמורים. 

הורים רבים מחפשים דרכים כיצד להודות למורות ולמורים שלימדו את ילדיהם במהלך השנה, בפרט כשמדובר על מחנכות ומחנכים. אחת האופציות שעומדות לרשותם היא באמצעות מתנות למורות, מתנות מקוריות אשר ניתן לרכוש, בין אם זה דרך אתרי אינטרנט, חנויות או מקורות אחרים. 

על מנת לרכוש מתנה מקורית למורות ולמורים, יש לחשוב תחילה מה באמת הם היו רוצים לקבל, מה יכול לעזור ולשרת אותם. אפשר ואף רצוי לנסות להכיר את המורה לעומק בשביל להחליט, אך במידה וזה לא אפשרי, אז ניתן לחשוב על דברים שאנשים באופן כללי ישמחו לקבל, בוודאי אנשים בגיל של אותן מורות או מורים. 

רעיונות למתנות מקוריות 

צימר –  אפשר שכל אחד מההורים ייתן חלק, ובכסף שייאסף יהיה ניתן לרכוש מקום בצימר לסופשבוע. אין ספק שכל מורה ישמח לקבל את זה אחרי שנה שלמה של לימודים קשים. 

שובר מתנה – אחת הדרכים לפתור את הבעיה מה לקנות, היא באמצעות שובר מתנה. במקום לקנות משהו ספציפי, אפשר לרכוש שובר למסעדה, שובר לרשת מובילה, או למופע. בערך השובר יוכל המורה להחליט איפה להשתמש בו וכיצד. כך במקום שאנחנו נגביל את המורות והמורים, הם יחליטו מה לעשות עם המתנה שניתן להם. 

טיפולי ספא – מתנה שכל אחד ואחת ישמחו לקבל. הזמנה לטיפולי יום בספא או לחילופין, אפשר להזמין מטפלים אליהם הביתה שיעניקו להם כמה שעות מפנקות. 

> ראו סקירת מתנות לסוף שנה

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אוכל כגורם מחבר בין אנשים – המלצות לבחירת קטריינג
רבות דובר על המנטליות הישראלית – אמירות כמו "ישראלים ידועים בחוסר סבלנות בכבישים, תורים וכל מקום בו...
קרא עוד »
אפר 03, 2019
חבילת ספא זוגית – לא רק לאירועים מיוחדים
בחיי היומיום אתם בקושי רואים אחד את השנייה? לא יוצא לכם בלות ביחד וזה כבר מתחיל להיות מייאש? אולי...
קרא עוד »
אפר 01, 2022
ארבעה בנים בסדר העולמות הרוחניים של חכמת הקבלה – חלק ב
במשך למאמר הקודם על סדר תיקון העולמות בדרך תיקון הבנים ושאלותיהם בהגדה של פסח, ביאורים נוספים על ימי...
קרא עוד »
אוג 30, 2022