אין לכם כוח לעמוד בתור? מערכת מכירת כרטיסים להופעות

באירועים או בהופעות, אף אחד לא נהנה לעמוד בתור. למעשה, תורים ארוכים שמלווים בתחושת כאוס פוגמים באווירה של הופעה מתוקתקת. כשאין לכם כוח לעמוד בתור, יש פתרון נהדר בדמות טכנולוגיית עוקפת תורים. מדובר על מערכת מכירת כרטיסים להופעות אונליין – היא טובה למארגנים וטובה שבעתיים, לצופים. 

בלי קופת כרטיסים – מזמינים מראש, דרך הנייד 

מי צריך להגיע לקופת כרטיסים, כאשר אפשר לחסוך את התור באמצעות מערכת מכירת כרטיסים להופעות. זו מערכת ידידותית למשתמש ונוחה, שמאפשרת להזמין כמה כרטיסים שרוצים. לאחר ההזמנה מקבלים בחזרה לנייד קוד כניסה וברקוד, ביחד עם כמות הכרטיסים שנרכשו. מאותו רגע, אין שום צורך להדפיס כרטיס. הנייד עצמו מהווה כרטיס כניסה להופעה. כל מה שצריך זה רק להגיע. התשלום באשראי מבטיח לכם חיסכון בזמן ונוחות מרובה. 

כניסה חלקה – בלי תור בכניסה 

אם נרשמתם להופעה באמצעות מערכת מכירת כרטיסים להופעות, אתם מסודרים. הכרטיס תמיד אתכם, לא תשכחו אותו בבית אבל חשוב מכך, מובטחת לכם כניסה מהירה יותר, לאולם או למתחם ההופעות. הבר קוד שמופיע בנייד שלכם מאפשר לסדרנים להכניס אתכם פנימה בין רגע. הם סורקים את הקוד, מה שבעצם מודיע להם שהגעתם. הסדרן לא צריך לקרוא את הכרטיס או לספור כרטיסי נייר עבור קבוצת אנשים. הכל פועל בצורה חלקה ועוד לפני שתספיקו להשתיק את הנייד, כבר תהיו בפנים ורק דבר אחר נשאר. לחכות בהתרגשות לקראת ההופעה שמתחילה. 

המערכת שתומכת גם במבצעים 

חשוב לציין כי מערכת מכירת כרטיסים להופעות יכולה לתמוך בכל מיני סוגי כרטיסים. כל סוג של הופעה, קונצרט או פסטיבל. ניתן אף לבצע רכישת כרטיסים, גם במסגרת מבצעים והנחות, למשל לוועדי עובדים. מידע נוסף באתר טיקס

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עדשה מקורית או תואמת – מה ההבדל?
מכירים את החברות שמייצרות עבור כל המוצרים שלהן מוצרים נלווים, באופן בלעדי? הדוגמה הכי מובהקת לכך היא...
קרא עוד »
ספט 25, 2019
איך מטפלים בפריצת דיסק?
פריצת דיסק (HD) היא מצב המתרחש כאשר הדיסקים של חוט השדרה נדחסים. המצב יכול להיות בירושה או נרכש. זה עלול...
קרא עוד »
פבר 21, 2023
גפיות איכותיות לגברים
הסיבה שבגללה אנחנו צריכים לקנות גופיות איכותיות היא בגלל שהן מספקות נוחות לעור שלנו בזמן לובש אותן....
קרא עוד »
ינו 15, 2023