טרמפולינות בחצר- האם זה מסוכן?

טרמפולינה באתר וידר

לא מעט הורים מעוניינים להפוך את החצר בבית הפרטי שלהם למרחב הנעים והאטרקטיבי ביותר עבור הילדים שלהם ועל כן, אותם הורים רוכשים עבור הילדים מתקני חצר, כאשר אחד המתקנים הפופולאריים ביותר הוא הטרמפולינה. טרמפולינות לחצר ניתן למצוא בגדלים שונים, אך חשוב מאוד לזכור כי טרמפולינה יכולה להוות סכנה של ממש לילדים, בייחוד כאשר היא לא מספיק איכותית או בטוחה. על מנת שהילדים לא יפצעו כתוצאה משימוש בטרמפולינה, חשוב כאמור לרכוש רק טרמפולינה איכותית עם תו תקן ולהקפיד על כל הוראות הבטיחות.

מדוע טרמפולינה לחצר יכולה להיות מסוכנת?

טרמפולינה לחצר יכולה ללא ספק להסב הנאה רבה לילדים שמתגוררים בכל בית, אך טרמפולינה לא מספיק איכותית עלולה לגרום לכך שילדים יפצעו כתוצאה משימוש בה. הפציעות הנפוצות ביותר כתוצאה משימוש בטרמפולינה הם שברים בידיים וברגלים. לכן, כל הורה שמעוניין לרכוש טרמפולינה עבור החצר לשימוש הילדים שלו, חייב לרכוש את הטרמפולינה הבטוחה ביותר לשימוש ולא לחסוך על רכישת טרמפולינה לא מספיק איכותית. מעבר לכך, יש להתנהל בהתאם לכל הוראות הבטיחות הנוגעות לשימוש בטרמפולינה.

כיצד תשמרו על הבטיחות של הילדים שלכם?

הנה כמה טיפים שיסייעו לכם לשמור על הבטיחות של הילדים שלכם בשימוש בטרמפולינה בחצר. ראשית כל, המיקום של הטרמפולינה הוא חלק בלתי נפרד משימוש זהיר בה. חשוב מאוד שתמקמו אותה באזור חשוף, ללא מכשולים וכמובן הרחק מעמודי חשמל, עצים, גדרות או כל סכנה אחרת.

אין להציב את הטרמפולינה על משטח קשיח כגון: אספלט או בטון אלא רק על משטח רך כגון: חול או דשא. חשוב לוודא שהטרמפולינה עומדת על לא פחות משניים עשר רגליים שישמרו על היציבות שלה. הגובה שלה חייב להיות לפחות שלושה מטרים מהרצפה והמשקל שלה אמור להיות לפחות שמונים קילו.

חשוב שהיה תהיה בעלת תו תקן, שיהיו לה רשתות איכותיות בצדדים ושהיא תיוצר על ידי חברה מוכרת בתחום כמו חברת KNV,שידוע כי הטרמפולינות שלה בטוחות לשימוש.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מתיחת צוואר ללא ניתוח – מי עוסק בזה
הצוואר הוא אחד האזורים החשובים ביותר הקובעים את המראה הכללי של הפנים. עם העלייה בגיל, עור הצוואר מאבד...
קרא עוד »
מאי 14, 2023
גני אירועים בבנימינה
חוגגים בר מצווה בקרוב? אירוע עסקי? אולי חתונה? אתם בוודאי עסוקים עד למעלה ראש בתכנון האירוע לפרטי...
קרא עוד »
אוג 04, 2019
7 יעדים לטיול בר מצווה שכדאי לשקול
אין דבר יותר מרגש מאשר לראות את הילד שלך מגיע אל גיל 13 ולמעשה הופך לגבר. מדובר באחד מציוני הדרך...
קרא עוד »
פבר 06, 2019