טרמפולינות בחצר- האם זה מסוכן?

לא מעט הורים מעוניינים להפוך את החצר בבית הפרטי שלהם למרחב הנעים והאטרקטיבי ביותר עבור הילדים שלהם ועל כן, אותם הורים רוכשים עבור הילדים מתקני חצר, כאשר אחד המתקנים הפופולאריים ביותר הוא הטרמפולינה. טרמפולינות לחצר ניתן למצוא בגדלים שונים, אך חשוב מאוד לזכור כי טרמפולינה יכולה להוות סכנה של ממש לילדים, בייחוד כאשר היא לא מספיק איכותית או בטוחה. על מנת שהילדים לא יפצעו כתוצאה משימוש בטרמפולינה, חשוב כאמור לרכוש רק טרמפולינה איכותית עם תו תקן ולהקפיד על כל הוראות הבטיחות.

מדוע טרמפולינה לחצר יכולה להיות מסוכנת?

טרמפולינה לחצר יכולה ללא ספק להסב הנאה רבה לילדים שמתגוררים בכל בית, אך טרמפולינה לא מספיק איכותית עלולה לגרום לכך שילדים יפצעו כתוצאה משימוש בה. הפציעות הנפוצות ביותר כתוצאה משימוש בטרמפולינה הם שברים בידיים וברגלים. לכן, כל הורה שמעוניין לרכוש טרמפולינה עבור החצר לשימוש הילדים שלו, חייב לרכוש את הטרמפולינה הבטוחה ביותר לשימוש ולא לחסוך על רכישת טרמפולינה לא מספיק איכותית. מעבר לכך, יש להתנהל בהתאם לכל הוראות הבטיחות הנוגעות לשימוש בטרמפולינה.

כיצד תשמרו על הבטיחות של הילדים שלכם?

הנה כמה טיפים שיסייעו לכם לשמור על הבטיחות של הילדים שלכם בשימוש בטרמפולינה בחצר. ראשית כל, המיקום של הטרמפולינה הוא חלק בלתי נפרד משימוש זהיר בה. חשוב מאוד שתמקמו אותה באזור חשוף, ללא מכשולים וכמובן הרחק מעמודי חשמל, עצים, גדרות או כל סכנה אחרת.

אין להציב את הטרמפולינה על משטח קשיח כגון: אספלט או בטון אלא רק על משטח רך כגון: חול או דשא. חשוב לוודא שהטרמפולינה עומדת על לא פחות משניים עשר רגליים שישמרו על היציבות שלה. הגובה שלה חייב להיות לפחות שלושה מטרים מהרצפה והמשקל שלה אמור להיות לפחות שמונים קילו.

חשוב שהיה תהיה בעלת תו תקן, שיהיו לה רשתות איכותיות בצדדים ושהיא תיוצר על ידי חברה מוכרת בתחום כמו חברת KNV,שידוע כי הטרמפולינות שלה בטוחות לשימוש.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

מלון קמפינסקי תל אביב

מלון קמפינסקי תל אביב הוא אחד המלונות היוקרתיים בעולם. יש לו מוניטין בזכות היוקרה והנוחות שלו. מלון קמפינסקי תל אביב הוקם בשנת 1921 על ידי

קרא עוד»

זר פרחים לראש – תיראו במיטבך

כתר פרחים הוא כיסוי ראש העשוי מפרחים ועלים. הם לובשים בדרך כלל לאירועים מיוחדים כמו חתונות או פסטיבלים. כלה יכולה לענוד זר פרחים לראש כדי

קרא עוד»