קונסטרוקציה לגבס – כל מה שצריך לדעת

בין שהצורך בבניה מהירה וקלה יותר או בין שגילוי חומרים חדשים המאפשרים בניה קלה, בענף הבניה חלו תמורות רבות בשנים האחרונות בזכות קונסטרוקציה לגבס המאפשרת בניה קלה ומהירה. הבניה בעזרת לוחות גבס היא פשוטה עד כדי כך, שאפילו אנשים ללא ידע מקצועי מעזים ומצליחים לבנות בעזרתה. 

עשה זאת בעצמך

שיפוצים נחשבים לפרויקט מסובך שמצריך אנשי מקצוע מקצועיים, מנהל פרויקט והרבה עצבים וכסף אבל למעשה בזכות לוחות הגבס והבניה הקלה אנשים רבים בוחרים לקרוא וללמוד קצת על התחום ולבצע בעצמם. כל שצריך הוא ידע בסיסי ואת הכלים הדרושים למשימה. אפשר לבנות קירות הפרדה, יחידות אחסון, מדפים, מזנונים ועוד. 

מה דרוש 

בהתאם למבנה או מוצר אותו אתם מעוניינים לבנות רוכשים לוחות גבס. חשוב לדעת למה משמשת הבניה והאם היא צריכה להיות עמידה לאש, מים, מבודדת רעשים ועוד, כדי להתאים את לוחות הגבס הנכונים. קירות הגבס מתחברים זה לזה בעזרת פרופילים ממתכת. הפרופילים מגיעים במידות קבועות מראש ולכן חשוב לדעת בדיוק את מידות הבנייה להן הן מיועדות. בנוסף לפרופילים תצטרכו להצטייד גם בניצבים אשר מחזקים ומייצבים את המבנה. 

רשימת ציוד

בהתייעצות עם אנשי מקצוע תוכלו לדעת בדיוק מה אתם צריכים בהתאם למשימה לבנייה שלכם אך חשוב שיהיו לכם בתוך סל הקניות דברים נוספים. סרטי שריון מחברים בין לוחות הגבס, מומלץ יותר סרט שריון מזכוכית שהוא עמיד וחזק יותר. פינות משתנות כדי ליצור זוויות. הפינות המשתנות הן גמישות יותר מפינות קבועות ויש לקבוע אותן בחיבור לקיר שאינו בנוי מגבס. חייבים גם כלי עבודה שגרתיים כמו מברגה ומקדחה, סרט מדידה, פלס, מספריים חזקים, פטיש, ציוד לסימון ונייר זכוכית. 

למידע נוסף על פרופילי גבס דקורטיביים, הקליקו על הלינק

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

מה מיוחד בשמלות כלה צנועות

כשזה מגיע לקניית שמלות כלה צנועות, הדבר הראשון שכדאי לך לחשוב עליו הוא סוג השמלה שהיית רוצה. אתה יכול לבחור מתוך מגוון סגנונות כגון קו

קרא עוד»

מקומות לODT שכדאי להכיר

פעילות בטבע היא נושא מאוד פעיל לאחרונה. זה תחום עניין המספק לאנשים דרך לחקור יותר את הטבע. לחקור דרכים חדשות לעשות דברים ולפתח לרעיונות חדשים.

קרא עוד»

פחד קהל

אנשים מסוימים עשויים לפחד מנאום בפני קהל כי הם מודאגים ממה שאנשים עלולים לחשוב עליהם. הם גם מודאגים מהלחץ שהם ירגישו כשיצטרכו לדבר מול קהל

קרא עוד»