ארון הזזה 3 דלתות – הארון הבא שלכם!

לחיות כמו לארג'ים

 

קצת מרחב לנשמה

ארון הזזה 3 דלתות – הארון הבא שלכם! בגדים בגדים ועוד בגדים כמה אפשר להכיל?
תרבות השפע נותנת לנו את האפשרות לקנות בגדים בכל צבע בכל מידה בכל סגנון ובכל גזרה, מדוע אם כן שלא נקנה? עוד ועוד. ואחרי שקונים כל כך הרבה – צריך גם מקום להכל, לא?
ואז סידור הבגדים בתוך הארון הופך למטלה מעיקה ומעייפת לפתוח לסגור לפתוח לסגור, האם יש מקום להכל?

 

למה הזזה? מה יש להזיז

1.80 ס"מ של רוחב לכל המלתחה שלכם – האין זה נהדר? רק תחשבו כמה תוכלו להכניס שם, והפתיחה, קלה ומדויקת, אם תרצו תוכלו גם להציב מראה על הדלת וכךך למדוד את הבגדים תוך כדי הלבישה במקום להסתבך ולהסתובב בחדר. ארון הזזה 3 דלתות – הארון הבא שלכם!

 

פתרונות חכמים

המוח האנושי ידוע בחוכמתו, לכל בעיה יש פתרון, הרעיון לבנות דלת שתזוז על מסילה אולי נבע מהמבט על רכבת חולפת בעמק אבל ארון הזזה 3 דלתות – הארון הבא שלכם! משום שהיכולת לקחת את האלמנט הפשוט הזה ולהציב אותו בתוך חדר השינה הופך את החיים לפשוטים, קלים ומהנים. אז למה לא להתחיל כבר היום? עם רהיט שיהפוך את החיים לקלים, נוחים ומהנים.

 

ידע עתיק

בניית ארונות שהייתה פעם נחלתם של אמני סוד מעטים הפכה לנחלתם של רבים אולם רק מוצר מקצועי במיוחד יכול להחזיק מעמד אצלכם בחדר ולתת לכם את הדרוש להתנהלות נוחה בכל הקשור לבגדים היקרים והנעימים שלכם. אז לפעמים בחיים לא צריך להתפשר כי ארון הזזה 3 דלתות – הארון הבא שלכם! זה יכול להיות הפתרון.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

השתלת שיניים בטורקיה

השתלת שיניים בטורקיה

רוצים לעבור השתלת שיניים בטורקיה ולא יודעים למי לפנות? מעוניינים להפוך את הפה שלכם ליפה יותר ואת השיניים שלכם ללבנות יותר? הכנו לכם מאמר שבו

קרא עוד»
שיימינג ברשתות החברתיות

מהו שיימינג ברשתות החברתיות?

הרשתות החברתיות ובראשן פייסבוק, טוויטר ואחרות פעילות מאוד, ולמעשה, מאפשרות לכל אחד לכתוב תכנים, להביע דעות, לקבול על נושאים שונים וכן הלאה. תעבורת התקשורת הנ"ל

קרא עוד»