קוד קופון לוולט 20₪ במתנה ICoupons

קוד קופון לוולט 20₪ במתנה ICoupons

עוד לפני ימי הקורונה, אחת החברות שהפכו להיות פופולאריות באזור המרכז, השרון וכן באזורים אחרים בארץ, היא חברת וולט. החברה יצרה מיזם ייחודי של שליחויות אוכל ממסעדות ללקוחות. 

הרעיון הוא פשוט, במקום שכל מסעדה תצטרך להפעיל שירות משלוחים משלה, יכול הלקוח לבצע הזמנה ממסעדה או בית קפה דרך האפליקציה של וולט, ושליח של החברה יאסוף את ההזמנה עבורו ויביא אותה אל בית הלקוח. בצורה כזו, הלקוח לא צריך לצאת מהבית, המסעדה או בית הקפה, לא צריכים להעסיק שליחים, וחברת וולט מאפשרת ללקוחות לבצע הזמנות ישירות מהאפליקציה שלה, מה שמאפשר לה ולמסעדות או בתי הקפה, להרוויח. 

בימי הקורונה, כאשר מצאנו את עצמנו בסגרים חוזרים, חברת וולט זכתה להצלחה אדירה ולא באופן מפתיע. הרי לצרכן הישראלי לא היתה אפשרות ללכת לאכול במסעדה או בבית קפה, במקרים רבים נאסר עליו לצאת מהבית בטווחים מסוימים, וכן לא מסעדה או בתי קפה הפעילו שירות משלוחים משלהם. וולט מילאו את החלל בצורה טובה. 

קופון הנחה עושה את ההבדל

אחת ההטבות מהם יכולים ליהנות לקוחות החברה, הוא קוד קופון לוולט דרך אתר ICOUPONS. הרעיון הוא שכל מי שיש לו את הקוד, יכול ליהנות מהטבה כספית מסוימת בעת הזמנה דרך חברת וולט. ככה הוא יכול להוזיל את סכום הרכישה וליהנות גם משירות של משלוח עד הבית וגם לשלם הרבה פחות, ממה שהוא היה אמור לשלם מלכתחילה. 

משתלם לרכוש קוד קופון כזה מאתר קופונים שווים, מאחר והסכום שהוא עולה הרבה יותר זול משווי המתנה, אפשר להשתמש בקוד במשך תקופות זמן שונות, וכן אפשר להשתמש בו עבור לא מעט מסעדות ובתי קפה, במקום המגורים או באזור מרוחק יותר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שאלות שרבים מפנים ליועץ אקוסטיקה
לפני מאתיים שנה ובטח שלפני חמש מאות שנה היו מעט מקצועות אשר דרשות התמחות מיוחדת. כך אפשר לציין את...
קרא עוד »
יונ 07, 2019
חשיפת שלושת עמודי התווך של זוגיות
המונח 'זוג, זוג, זוג' אינו רק ביטוי שחוזר על עצמו; זהו קיצור לדינמיקה המורכבת ורב-הפנים הנלווית ליצירת...
קרא עוד »
אוק 07, 2023
סידור חדר השינה של הילדים לפי הפאנג שווי
יש אנשים שאצלם עיצוב הרהיטים בבית (ראו דוגמא) הוא נושא חומרי וגשמי לחלוטין. הם לא מתעמקים ולא חושבים...
קרא עוד »
אפר 10, 2019