קוד קופון לוולט 20₪ במתנה ICoupons

עוד לפני ימי הקורונה, אחת החברות שהפכו להיות פופולאריות באזור המרכז, השרון וכן באזורים אחרים בארץ, היא חברת וולט. החברה יצרה מיזם ייחודי של שליחויות אוכל ממסעדות ללקוחות. 

הרעיון הוא פשוט, במקום שכל מסעדה תצטרך להפעיל שירות משלוחים משלה, יכול הלקוח לבצע הזמנה ממסעדה או בית קפה דרך האפליקציה של וולט, ושליח של החברה יאסוף את ההזמנה עבורו ויביא אותה אל בית הלקוח. בצורה כזו, הלקוח לא צריך לצאת מהבית, המסעדה או בית הקפה, לא צריכים להעסיק שליחים, וחברת וולט מאפשרת ללקוחות לבצע הזמנות ישירות מהאפליקציה שלה, מה שמאפשר לה ולמסעדות או בתי הקפה, להרוויח. 

בימי הקורונה, כאשר מצאנו את עצמנו בסגרים חוזרים, חברת וולט זכתה להצלחה אדירה ולא באופן מפתיע. הרי לצרכן הישראלי לא היתה אפשרות ללכת לאכול במסעדה או בבית קפה, במקרים רבים נאסר עליו לצאת מהבית בטווחים מסוימים, וכן לא מסעדה או בתי קפה הפעילו שירות משלוחים משלהם. וולט מילאו את החלל בצורה טובה. 

קופון הנחה עושה את ההבדל

אחת ההטבות מהם יכולים ליהנות לקוחות החברה, הוא קוד קופון לוולט דרך אתר ICOUPONS. הרעיון הוא שכל מי שיש לו את הקוד, יכול ליהנות מהטבה כספית מסוימת בעת הזמנה דרך חברת וולט. ככה הוא יכול להוזיל את סכום הרכישה וליהנות גם משירות של משלוח עד הבית וגם לשלם הרבה פחות, ממה שהוא היה אמור לשלם מלכתחילה. 

משתלם לרכוש קוד קופון כזה מאתר קופונים שווים, מאחר והסכום שהוא עולה הרבה יותר זול משווי המתנה, אפשר להשתמש בקוד במשך תקופות זמן שונות, וכן אפשר להשתמש בו עבור לא מעט מסעדות ובתי קפה, במקום המגורים או באזור מרוחק יותר.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

מה מיוחד בשמלות כלה צנועות

כשזה מגיע לקניית שמלות כלה צנועות, הדבר הראשון שכדאי לך לחשוב עליו הוא סוג השמלה שהיית רוצה. אתה יכול לבחור מתוך מגוון סגנונות כגון קו

קרא עוד»

מקומות לODT שכדאי להכיר

פעילות בטבע היא נושא מאוד פעיל לאחרונה. זה תחום עניין המספק לאנשים דרך לחקור יותר את הטבע. לחקור דרכים חדשות לעשות דברים ולפתח לרעיונות חדשים.

קרא עוד»

פחד קהל

אנשים מסוימים עשויים לפחד מנאום בפני קהל כי הם מודאגים ממה שאנשים עלולים לחשוב עליהם. הם גם מודאגים מהלחץ שהם ירגישו כשיצטרכו לדבר מול קהל

קרא עוד»