סדרות מומלצות בנטפליקס

נטפליקס הפכה לאחת מפלטפורמות הסטרימינג הפופולריות ביותר בעולם. זו גם אחת מפלטפורמות הטלוויזיה הנצפות ביותר בעולם. ומכיוון שהיא הופכת די מהר לאחת מתוכניות הטלוויזיה הנצפות ביותר בהיסטוריה. מה שנעשה הוא להתמקד בנושאים החשובים: לוח הזמנים, הפרקים והעונות, ומה אתה יכול לצפות מכל אחד. אנו גם נבדוק מה אתה יכול לעשות כדי לתמוך בנטפליקס אם אתה הם מנויי נטפליקס. 

מה זה נטפליקס?  

נטפליקס היא הרשת שהפכה לאחד מסיפורי ההצלחה הגדולים ביותר בזמן המודרני. והיא עשתה זאת על ידי ניצול טכנולוגיית סטרימינג והזדמנויות פיננסיות כדי לספק שירות מדהים במחיר מדהים. השירות הושק בשנת 1997 ומציע ללקוחותיו גישה בלתי מוגבלת ליותר מ-100,000 סרטים ותוכניות טלוויזיה , כולם זמינים לצפייה במגוון רחב של מכשירים. הם מציעים גם מגוון רחב של סדרות וסרטים מקוריים, כמו גם אירועי ספורט. נטפליקס התחילה את דרכה מתוך כוונה לספק את השירות שלהם במחיר סביר ולאחר מכן להתפתח משם. המטרה הראשונה הייתה לעשות זאת על ידי הרחבת הגישה לתוכן לכל מי שרצה בכך (זה מכונה " מודל נטפליקס"). השני היה להרחיב את הרשת על ידי אספקת כמה שיותר תוכן וכמה שיותר רוחב פס (שנקרא כעת "מודל נטפליקס") שיספקו את צרכיו של כל לקוח. שני הדגמים עבדו היטב עבור נטפליקס, עם למעלה מ-70% הלקוחות שלהם משלמים תשלום חודשי, כאשר רבים נרשמים ליותר מתוכנית אחת. 

נטפליקס הוא שירות בידור עולמי מוביל. הוא מציע מבחר גדול של סדרות טלוויזיה מקוריות, סרטים וסרטים דוקומנטריים, (אתר הפטריה מציג המלצות צפייה שכדאי לבדוק). התוכן שלו לא מיועד רק לקהל האמריקאי, אלא זמין גם במדינות אחרות כמו קנדה או בריטניה. נטפליקס מציגה את הסדרות המקוריות והסרטים התיעודיים, אך מציגה גם סרטים וסדרות טלוויזיה של מדינות אחרות. בקנדה, נטפליקס לא תמיד זמינה בכל המחוזות. 

> בדקו סדרות מומלצות בנטפליקס

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

פורץ דלתות בבאר שבע

הכתבה עוסקת בהשקת משרד פורץ דלתות חדש בבאר שבע. מקצוע פורץ דלתות הוא אדם שיש לו יכולת לפתוח דלתות שהמנעול שלהן נשבר. המילה "מקצוען" משמשת

קרא עוד»

Home moving

The first step in the process of home moving is to decide on the type of service that you want. You should also do some

קרא עוד»