איך נדע שהדלת שלנו באמת נגד מים?

רכישה של דלת עבור הבית היא רכישה מאוד חשובה שאיתה מעוניינים לבצע שימוש לכמה וכמה שנים. זו רכישה שההוצאה עבורה היא אינה קטנה הרבה בשל העובדה המאוד ברורה כי מדובר בקנייה שבה כלולות כמה וכמה דלתות פנים ועוד דלת שמיועדת עבור הכניסה במידה והיא אינה כלולה בעסקה שאותה מול הקבלן מבצעים.

עבור חדרים רטובים זה כדאי להתעכב על החומרים שממנה עשויה הדלת, ולוודא כי אכן זוהי דלת שהיא נגד מים ואיתה השימוש יהיה ללא כל בעיה לכל אורכה של התקופה שעליה מתכננים שימוש יעיל. איך בכל אופן יכולים לפעול על מנת לוודא כי הדלת שאותה מתכננים לרכוש היא דלת עמידה בפני מים? קראו את הדברים החשובים הבאים.

בודקים את האחריות

בעולם של דלתות הדרך הכי טובה לדעת אם הדלת היא כזו שמספקת עמידות מפני רטיבות ומים היא על ידי בחינת האחריות אשר ניתנת על ידי היצרן והמשווק הרשמי של אותו היצרן. ניתן לראות מבחר דלתות פולימר באתר דקולוקס עם אחריות של 7 שנים. בחינה מעמיקה של כתב האחריות מראה את הפירוט המלא לגבי החומר שממנו עשויה הדלת לצד האחריות לתקופה ארוכה במידה ואכן מדובר בחומר שמונע נזקים לדלת כתוצאה מרטיבות ומים. אחריות של שנים ארוכות שניתנת עם גיבוי מלא לכתב האחריות  היא סממן יעיל לאיכות הדלת באופן כללי ולהגנה מפני רטיבות באופן פרטני.

מבררים ממה עשויה הדלת

כל דבר שנמכר הוא כזה שעבורו יש פירוט לגבי החומרים שממנו הוא מורכב. זה נכון לגבי האוכל שאותו אנחנו אוכלים וזה נכון גם לגבי פנלים פולימר שאנו רוכשים או המפרט של דלת שנמכרת לנו, עד כדי הדגמה מלאה של חלקי הדלת במבט חתוך  עם דוגמא לצורכי המחשה עבור כל לקוח סקרן.

בדרך הזו ניתן להבין באופן הכי ברור שיכול להיות ממה מורכבת הדלת, ולבחון האם החומר שמקיף אותה הוא כזה אשר מספק את העמידות הכי טובה מפני מים, מתוך שלל של חומרים קיימים. דלת אשר עשויה פולימר היא כזו אשר מגיעה עם ההרכב הכי יעיל מפני מים, ודלת מן הסוג הזה יש לחפש.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

לרכוש טונרים אונליין

למה לרכוש טונרים אונליין

היום כמעט כולם בוחרים לערוך את הקניות שלהם אונליין, היות ומדובר על דרך נפלאה לחסוך בזמן, כסף ומאמץ מיותר. אין שום סיבה לכתת רגליים בין

קרא עוד»
בחירת בית אבות

בחירת בית אבות – 5 טיפים

כיום יש לא מעט בתי אבות פזורים בכל רחבי הארץ. על מנת להצליח לבחור נכון את בית האבות האיכותי והמקצועי ביותר אשר יעניק את הטוב

קרא עוד»
ספריות מעוצבות

ספריות מעוצבות

ספרייה בבית היא לא תמיד מוצר חובה. יש כאלה שמתקינים מדף או שניים עבור הספרים, יש כאלה שגם על זה הם מוותרים ואת הספרים שיש

קרא עוד»