איך בוחרים יועץ עסקי מקצועי לעסק?

כיוון שלא חסרים יועצים עסקיים, יהיה קשה עוד יותר למצוא אחד כזה לעסק שלנו. לא כולנו יודעים איך לעשות את הצעד הזה וליפול על היועץ הטוב ביותר כמו אייל פז יועץ עסקי מנוסה. אז איך תוכלו לבחור את היועץ העסקי המקצועי לעסק שלכם?

איך בוחרים יועץ עסקי מקצועי לעסק? 

ראשית, הגדירו מטרות: האם אתה זקוק לתכנון אסטרטגי בכדי לקבוע את מסלולכם לעתיד? אימון מנהלים להגברת האפקטיביות ויכולת המנהיגות? הערכות לצמצום התחלופה ושיפור הביצועים? לעבוד עם אדם אחד או עם כל צוות ההנהגה?

התחילו את התהליך על ידי הגדרת סוג הסיוע שאתם זקוקים לו בדיוק. אתם מחפשים תוצאות, אז היו ברורים מהציפיות שלכם.

חפשו ניסיון 

היועצים הטובים ביותר כמו אייל פז יועץ עסקי מומחה בעל ניסיון שטח למשל, יצאו מבעיות כמה פעמים. אתם רוצים למנף את הניסיון הרחב שלהם עם אנשים אחרים, חברות ותעשיות כדי למקסם את ההשפעה על המצב של העסק שלכם. ליועצים גדולים יש יכולת לראות דפוסים ולהביא הן גישות מוכחות והן חשיבה מחוץ לקופסה לאתגר שלכם.

וודאו שאתם מתחברים 

יחסיכם עם היועץ העסקי שלכם צריכים להיות קרובים מאוד. זה קורה רק כשיש זיקה פתוחה וחיובית. הקדישו את הזמן להכיר את היועץ הפוטנציאלי שלכם. תסתכלו על זה ככה: שניכם הולכים לצאת לטיול ביער ארוך ומלא בעיות יחד. וודאו שאתם מתואמים כדי שתיהנו מהדרך להצלחה.

קראו את האותיות הקטנות 

חלק מהיועצים גובים תשלום לפי שעות. אחרים דורשים התחייבות ממושכת. וודאו שאתם מבינים לאן אתם נכנסים כך שלא יהיו הפתעות בסוף החודש.

גישה 

ישנם יועצים המשתמשים במתודולוגיה תסריטאית, אחרים מעריכים כל סיטואציה ייחודית ושואבים ממגוון רחב של כלים ליצירת פתרון מותאם אישית. וודאו שהיועץ שלכם משתמש בגישה שמתאימה לכם.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

טרמפולינה באתר וידר

טרמפולינות בחצר- האם זה מסוכן?

לא מעט הורים מעוניינים להפוך את החצר בבית הפרטי שלהם למרחב הנעים והאטרקטיבי ביותר עבור הילדים שלהם ועל כן, אותם הורים רוכשים עבור הילדים מתקני

קרא עוד»
לימודי פסנתר

לימודי פסנתר

רוצים ללמוד פסנתר מהטובים ביותר? מעוניינים לעשות קריירת מוזיקה מרשימה מבלי לקרוע את הכיס על לימודים? אנחנו כאן כדי לספק לכם על הדרכים הטובות ביותר

קרא עוד»