איך בוחרים יועץ עסקי מקצועי לעסק?

יועץ עסקי מקצועי לעסק

כיוון שלא חסרים יועצים עסקיים, יהיה קשה עוד יותר למצוא אחד כזה לעסק שלנו. לא כולנו יודעים איך לעשות את הצעד הזה וליפול על היועץ הטוב ביותר כמו אייל פז יועץ עסקי מנוסה. אז איך תוכלו לבחור את היועץ העסקי המקצועי לעסק שלכם?

איך בוחרים יועץ עסקי מקצועי לעסק? 

ראשית, הגדירו מטרות: האם אתה זקוק לתכנון אסטרטגי בכדי לקבוע את מסלולכם לעתיד? אימון מנהלים להגברת האפקטיביות ויכולת המנהיגות? הערכות לצמצום התחלופה ושיפור הביצועים? לעבוד עם אדם אחד או עם כל צוות ההנהגה?

התחילו את התהליך על ידי הגדרת סוג הסיוע שאתם זקוקים לו בדיוק. אתם מחפשים תוצאות, אז היו ברורים מהציפיות שלכם.

חפשו ניסיון 

היועצים הטובים ביותר כמו אייל פז יועץ עסקי מומחה בעל ניסיון שטח למשל, יצאו מבעיות כמה פעמים. אתם רוצים למנף את הניסיון הרחב שלהם עם אנשים אחרים, חברות ותעשיות כדי למקסם את ההשפעה על המצב של העסק שלכם. ליועצים גדולים יש יכולת לראות דפוסים ולהביא הן גישות מוכחות והן חשיבה מחוץ לקופסה לאתגר שלכם.

וודאו שאתם מתחברים 

יחסיכם עם היועץ העסקי שלכם צריכים להיות קרובים מאוד. זה קורה רק כשיש זיקה פתוחה וחיובית. הקדישו את הזמן להכיר את היועץ הפוטנציאלי שלכם. תסתכלו על זה ככה: שניכם הולכים לצאת לטיול ביער ארוך ומלא בעיות יחד. וודאו שאתם מתואמים כדי שתיהנו מהדרך להצלחה.

קראו את האותיות הקטנות 

חלק מהיועצים גובים תשלום לפי שעות. אחרים דורשים התחייבות ממושכת. וודאו שאתם מבינים לאן אתם נכנסים כך שלא יהיו הפתעות בסוף החודש.

גישה 

ישנם יועצים המשתמשים במתודולוגיה תסריטאית, אחרים מעריכים כל סיטואציה ייחודית ושואבים ממגוון רחב של כלים ליצירת פתרון מותאם אישית. וודאו שהיועץ שלכם משתמש בגישה שמתאימה לכם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך ללמד את הילד לצחצח שיניים?
צחצוח השיניים זו פעולה חשובה מאוד אשר כל ילד צריך לרכוש את ההרגל לעשות זאת ברמה יומיומית ובאופן...
קרא עוד »
אפר 24, 2019
ריצוף לאמבטיה
את מה שעושה הריצוף לחדר האמבטיה שלכם, כנראה ששום חומר לא יעשה. ריצוף נכון ומותאם לחדר המלתחות שלכם,...
קרא עוד »
אוג 27, 2020
חנות אופניים מקצועית  – קווים לדמותה
חנות אופניים מקצועית היא עסק שמוכר אופניים, לאורך זמן. ניתן למצוא אותם בכל חלקי העולם, אך הם הולכים...
קרא עוד »
אוג 28, 2022