עידן הנרגילות חוזר – ככה מעשנים נרגילות היום

נרגילות מחזירות אותנו למקומות נוסטלגיים, מהזמן שבו ישבו כל בני המשפחה, בעיקר במדינות ערב, ומסביבם שורות נרגילות, המאיימות על הריח הנודף מהשיחים ומהעצים הסמוכים. אז איך מעשנים בכל זאת ב – 2020?

עידן הנרגילות חוזר – ככה מעשנים נרגילות היום 

כאחד שהיה מוכר נרגילות עוד בהיותי באוניברסיטה, אני מוכרח לומר לכם שאחד הדברים שהכי מושכים בנרגילה, הוא האופן שבו כל מי שמעשן נרגילה מוציא את העשן מפיו. זה גם אחד הגורמים העיקריים לכך, שרים נמשכים לעישון מסוג זה.

בשעות הצהריים היו תלמידי התיכון יוצאים להם ומחפשים את חנות הנרגילות הקרובה ביותר, כדי להביא ולרכוש את זו היקרה והנוצצת מכולן.

איך מעשנים נרגילה? 

עישון בנרגילה הוא מאוד פשוט הקליקו למידע. הוא נעשה בדיוק כמו בסיגריה רגילה, יש משהו אחד ששונה מאוד מהאופן שבו מעשנים סיגריה.

כשמעשנים סיגריה, לקיחת השאכטה נעשית לחלל הפה בלבד ומשם, עושים את פעולת לקיחת האוויר, מה שמכניס כמות עשן מדודה ומבוקרת אל הריאות. 

בנרגילה זה קצת שונה, שכן כל השאיפה (שאכטה), נעשית ישירות אל עבר הריאה, ללא כל "תחנת ביניים" בחלל הפה.

למה יש הרבה עשן לנרגילה? 

בדיוק מהסיבה שציינו לעיל, על האופן שבו מכניסים את עשן הנרגילה אל תוך הריאות, כך העשן וה"שאיפה", נעשית חזקה וקבועה ומוגברת יותר מאשר סיגריה, דבר שמביא לכמות עשן גדולה בהרבה.

מאיזה גיל מותר לעשן נרגילה? 

בישראל, עישון סיגריות מותר למי שמלאו לו 18 שנים. כל גיל שמתחת לזה, אינו רשאי לעשן, וכמובן שאסור למכור לו אלכוהול וסיגריות. בדיוק כך גם בנרגילות. האיסור חל על מכירה ועל עישון נרגילות וסיגריות גם יחד.

בדקו גם גריינדר מקצועי

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

מה מיוחד בשמלות כלה צנועות

כשזה מגיע לקניית שמלות כלה צנועות, הדבר הראשון שכדאי לך לחשוב עליו הוא סוג השמלה שהיית רוצה. אתה יכול לבחור מתוך מגוון סגנונות כגון קו

קרא עוד»

מקומות לODT שכדאי להכיר

פעילות בטבע היא נושא מאוד פעיל לאחרונה. זה תחום עניין המספק לאנשים דרך לחקור יותר את הטבע. לחקור דרכים חדשות לעשות דברים ולפתח לרעיונות חדשים.

קרא עוד»

פחד קהל

אנשים מסוימים עשויים לפחד מנאום בפני קהל כי הם מודאגים ממה שאנשים עלולים לחשוב עליהם. הם גם מודאגים מהלחץ שהם ירגישו כשיצטרכו לדבר מול קהל

קרא עוד»