קורקינטים – איך נבחר מה שיתאים לנו?

קורקינטים

נכון להיום יותר ויותר אנשים שנמצאים במרחב העירוני מחפשים אחר אלטרנטיבה נוחה כדי להגיע למקום חפצם מבלי לשלם כספים גדולים. אחת מהדרכים הללו כוללת ריבוי ברכישה של קורקינטים ואופניים חשמליים, ראו http://www.wheeltech.co.il/product-category/אופניים-חשמליים/. איך בוחרים את הקורקינט הכי מתאים מבין שורה ארוכה של דגמים?

המהירות של הקורקינט

יש קורקינט חשמלי שיכול להגיע אל מהירות מקסימלית של 10 קילומטרים לשעה ויש אחר שיכול להגיע למהירות מרשימה של עשרים וחמישה קילומטרים לשעה, דבר שמותר על פני החוק הישראלי. הבחירה של המהירות היא נדבך חשוב מאוד, שכן ישנם אנשים שרוצים להגיע במהירות עם הקורקינט שעליו הם נוסעים, כאשר השימוש העיקרי שלהם בו הוא הגעה ממקום למקום, כולל האמצעי הנבחר שאיתו לעבודה וממנה הם מגיעים.

טווח המחירים האפשרי

קורקינט חשמלי יכול לעלות מאות של שקלים עבור ילדים ואלפי שקלים עבור מבוגרים. המחירים הגבוהים יותר כוללים קפיצות של קורקינט שעולה אלפיים שקלים לכזה שיכול לעלות פי שתיים ואף פי שלושה ממחיר זה. כאן זה חשוב להפנים את המצב הכספי, ולהבין מה בדיוק מקבלים עבור השקעה כספית מן הסוג הזה ועד כמה יכולים מבחינת התקצי האישי להפליג אל עבר הוצאה כספית דיבה ממה שמצפים.

טווח רכיבה לקורקינט

להגיע במהירות של 25 קמ"ש עם הקורקינט זה דבר נפלא, אבל כאן חשוב לציין ולהוסיף כי חשוב שהבטרייה של הכלי הזה תביא אל ביצוע של כמה שיותר קילומטרים מבחינת המרחק שאותו עם כלי הנסיעה הזה אנחנו גומעים, למידע נוסף. הדגמים היותר יקרים מספקים נסיעה ארוכה בטעינה אחת, עד לכדי חמישים קילומטרים  שזה מרחק מרשים במיוחד.

האבזור של הקורקינט

כאשר בוחרים דגמים יותר חדשניים ויוקרתיים יכולים לצפות כי גם האבזור של הקורקינט יהיה מרשים בהתאמה למה שמשלמים. יש דגמים עם מסך לד, עם מנוע עוצמתי, עם בולמי זעזועים, עם בלמים הידראוליים ואפילו עם תאורה מכל עברו של הכלי. כל זה מתקדם לכדי אבזור של מכשיר נסיעה איכותי שממנו נהנים לכמה שיותר שנים עם נסיעה נוחה שעליה לא מתפשרים.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
זיפות גגות – מיהי חברה מקצועית לאיטום
החלטתם שאתם חייבים להכין את גג ביתכם בצורה הכי טובה שיש לקראת החורף? בכל השנים הקודמות תמיד סבלתם...
קרא עוד »
נוב 24, 2019
איך מטפלים בפריצת דיסק?
פריצת דיסק (HD) היא מצב המתרחש כאשר הדיסקים של חוט השדרה נדחסים. המצב יכול להיות בירושה או נרכש. זה עלול...
קרא עוד »
פבר 21, 2023
מה תפקידו של חוקר סייבר?
חוקר סייבר הוא אדם שחוקר, חוקר וחוקר את עולם הסייבר. חוקרי סייבר משתמשים במגוון כלים וטכניקות כדי...
קרא עוד »
דצמ 18, 2022