קורקינטים – איך נבחר מה שיתאים לנו?

נכון להיום יותר ויותר אנשים שנמצאים במרחב העירוני מחפשים אחר אלטרנטיבה נוחה כדי להגיע למקום חפצם מבלי לשלם כספים גדולים. אחת מהדרכים הללו כוללת ריבוי ברכישה של קורקינטים ואופניים חשמליים, ראו http://www.wheeltech.co.il/product-category/אופניים-חשמליים/. איך בוחרים את הקורקינט הכי מתאים מבין שורה ארוכה של דגמים?

המהירות של הקורקינט

יש קורקינט חשמלי שיכול להגיע אל מהירות מקסימלית של 10 קילומטרים לשעה ויש אחר שיכול להגיע למהירות מרשימה של עשרים וחמישה קילומטרים לשעה, דבר שמותר על פני החוק הישראלי. הבחירה של המהירות היא נדבך חשוב מאוד, שכן ישנם אנשים שרוצים להגיע במהירות עם הקורקינט שעליו הם נוסעים, כאשר השימוש העיקרי שלהם בו הוא הגעה ממקום למקום, כולל האמצעי הנבחר שאיתו לעבודה וממנה הם מגיעים.

טווח המחירים האפשרי

קורקינט חשמלי יכול לעלות מאות של שקלים עבור ילדים ואלפי שקלים עבור מבוגרים. המחירים הגבוהים יותר כוללים קפיצות של קורקינט שעולה אלפיים שקלים לכזה שיכול לעלות פי שתיים ואף פי שלושה ממחיר זה. כאן זה חשוב להפנים את המצב הכספי, ולהבין מה בדיוק מקבלים עבור השקעה כספית מן הסוג הזה ועד כמה יכולים מבחינת התקצי האישי להפליג אל עבר הוצאה כספית דיבה ממה שמצפים.

טווח רכיבה לקורקינט

להגיע במהירות של 25 קמ"ש עם הקורקינט זה דבר נפלא, אבל כאן חשוב לציין ולהוסיף כי חשוב שהבטרייה של הכלי הזה תביא אל ביצוע של כמה שיותר קילומטרים מבחינת המרחק שאותו עם כלי הנסיעה הזה אנחנו גומעים, למידע נוסף. הדגמים היותר יקרים מספקים נסיעה ארוכה בטעינה אחת, עד לכדי חמישים קילומטרים  שזה מרחק מרשים במיוחד.

האבזור של הקורקינט

כאשר בוחרים דגמים יותר חדשניים ויוקרתיים יכולים לצפות כי גם האבזור של הקורקינט יהיה מרשים בהתאמה למה שמשלמים. יש דגמים עם מסך לד, עם מנוע עוצמתי, עם בולמי זעזועים, עם בלמים הידראוליים ואפילו עם תאורה מכל עברו של הכלי. כל זה מתקדם לכדי אבזור של מכשיר נסיעה איכותי שממנו נהנים לכמה שיותר שנים עם נסיעה נוחה שעליה לא מתפשרים.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

טיפולי פנים

טיפולי פנים

כל אחת צריכה מידי פעם להגיע לטיפול פנים מפנק אצל קוסמטיקאית מוסמכת. ישנן נשים שמקפידות על שגרת טיפוח הכוללת הסרת איפור ומריחה של קרם פנים

קרא עוד»
קונים אופניים מיד שנייה

סיורים בנווה צדק באווירה אחרת

השכונה היהודית הראשונה שהקומה מחוץ לחומות יפו מוכרת בשם נווה צדק. השכונה הוקמה במטרה להרחיב את גבולות היישוב היהודי, ולאפשר לכל העולים ולאוכלוסייה המקומית להתגורר

קרא עוד»