כך תבחרו את הריהוט המושלם לחדרי נוער

כך תבחרו את הריהוט המושלם לחדרי נוער

לרכוש ריהוט מושלם לחדרי נוער זו משימה לא פשוטה מכמה סיבות. כיוון שקשה מאד להתאים את הנראות לבני הנוער שלא תמיד יודעים מה הם רוצים באמת. מעבר לכך הם גדלים מהר מאד, מהחטיבה עוברים לתיכון ומהר מאד לצבא ולאוניברסיטה. 

לכן בהזמנת רהיטי נוער יש להקדיש מחשבה רבה לפונקציונליות ולמראה החדר כעת וגם בעתיד הלא רחוק כדי ליצור את החדר האופטימלי עבור כל אחד מהם. 

בחירת ריהוט לחדרי הנוער 

השלב הראשון הוא החלטה לגבי הצורך של כל מתבגר בחדרו. שולחן להכנת שיעורי הבית, ארון רגיל או בעל דלתות הזזה בגודל המתאים לצורך של כל אחד על פי כמות הביגוד והחפצים שיש ברשותו. החלטה על אופן המידוף כמות וגודל, מספר המגירות ומטרותיהן כדי ליצור התאמה מושלמת של מגירות עמוקות, מגירות בגודל נורמטיבי או מגירות שיש בהן שקעים לאחסון פריטים קטנים כמו סוגים שונים של אקססוריז. 

ר.א ריהוט מדגישים כי המיטה היא נושא מהותי ביותר, בוחרים מיטה בגודל של מיטה וחצי או מיטה זוגית. מיטה באורך סטנדרטי או מעט ארוכה יותר עבור מתבגרים שהם גבוהים במיוחד, צירוף ארגז מצעים לנוחות אחסון המצעים, השמיכות לעונות השונות והכריות. 

עיצוב הרהיטים למתבגרים 

לאחר שיודעים באופן מדויק אילו פריטים מזמינים, מקבלים החלטות על הקו העיצובי. הדרך המעשית ביותר היא מפגש של המתבגר עם מעצבת הפנים שתחשוף בפניו הרבה מאד כיוונים עיצוביים כדי לזקק את הבחירות שלו ולהבין למה הוא חותר. המיומנות הרבה של מעצבת הפנים מגלה מהר מאד את הקו העיצובי הנכון לכל אחד מחדרי הנוער וכך מזמינים את הריהוט הספציפי לכל חדר בעיצוב שנבחר.

באופן טבעי הטעמים של כל אחד מהילדים הוא שונה ולכן כל חדר נוער נראה אחרת מבחינת סוגי הריהוט, המיקומים של הפריטים השונים, הגוונים של הריהוט וצבעיהם של הקירות.

הנראות של כל אחד מהחדרים כוללת גם את האקססוריז שנותנים את הטאץ' כמו שטיח עבה בגוונים משתלבים, ווילון יפהפה, תמונות על הקיר מטיול מושלם או כל תמונה מיוחדת האהובה על המתבגר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תחפושות למבוגרים שהן באמת שוות? בובה בובה!
מחפשים תחפושות באמת שוות למבוגרים? את התחפושות הכי שוות למבוגרים, תוכלו לקנות ב"בובה בובה". התחפושות...
קרא עוד »
דצמ 24, 2018
בר מצווה – כבר לא רק אירוע מסורתי
אם בעבר אירועי בר מצווה היו אירועים שמסמלים את המעבר של הילד להיות בוגר יותר, וכל נער שחוגג בר מצווה...
קרא עוד »
מרץ 29, 2020
מתנות לעובדים לחג החנוכה בתקציב קטן – עם תרומה לקהילה
חנוכה הוא חג הנחגג ביום כ"ה בכסלו, שחל בסוף נובמבר או בתחילת דצמבר. זהו חג האורות ומנציח את חנוכתו מחדש...
קרא עוד »
ספט 06, 2022