חומר איטום רעפים – תהיו מוכנים לחורף

אמנם, מדינת ישראל הינה מדינה השוכנת לחופי הים התיכון, והיא נהנית מאקלים חם יחסית, והיא אינה גשומה במיוחד, אולם, למרות זאת, המציאות הזו אינה פותרת אותנו מאיטום נכון ומדויק, כי די לו לגג הרעפים ביום אחד גשום כדי לגרום למבנה נזקים קשים ורבים שעלות התיקון שלהם תהיה גבוהה ביותר.

לכן כדי לבצע איטום מושלם לגג הרעפים חשוב מאוד להשתמש בחומר כמו זה שמותאם בצורה מדויקת לצרכים והמאפיינים של גג הרעפים.

בחרתם את החומר הנכון? חשוב שתבחרו גם את האיש הנכון שיבצע את האיטום. זה חייב להיות קבלן איטום מקצוען, בעל ניסיון והמלצות, כזה שמכיר את חומרי האיטום ואת הדרכים והשיטות לעבוד איתם וליישם אותם.

עם איזה חומר כדאי לבצע איטום של גג רעפים?

החומר הייעודי לגגות רעפים נקרא בשם מרסל 250. חומר זה הינו מבוסס פוליאוריתן. זהו חומר איטום חדשני ומתקדם, אשר ככל בני משפחתו הפולאוריתנים – הינו חזק וגמיש במיוחד, יש לו אורך חיים ארוך במיוחד, והוא עמיד בפני חום השמש וקרני UV, וכן בפני חומצות.

חומרים פוליאוריתנים הינם המומלצים ביותר לאיטום גגות באופן כללי, ולאיטום גגות רעפים במיוחד.

התקשורת שלהם עם רוב חומרי האיטום שקיימים בשוק הינה מעולה.

מרסל 250 – הרכב

מרסל 250 מורכב מציפוי פוליאוריתן חד רכיבי, כזה שמבוסס על שרפים אלסטומריים ייחודיים, שמעניקים לחומר האוטם עמידות בפני נזקי מזג האוויר ברמה גבוהה במיוחד, כמו כן הם מעניקים למרסל 250 עמידות גבוהה ביותר גם מבחינה תרמית, מכאנית וכימית.

לצד כל מעלותיו, החומר מרסל 250 נהנה מרמה גבוהה במיוחד של גמישות, והיישום שלו מתבצע בקלות כאשר הוא מגיע בצורה נוזלית, וניתן ליישם בהתזה, עם מברשת או עם רולר.

מרסל 250 – עוד תכונות נוספות

בנוסף לכל מעלותיו, מרסל 250 הינו עמיד בתנאים של מים עומדים, וזאת מכיוון שהאיטום מתבצע באמצעות יצירה של שכבת איטום חלקה, בלי חיבורים ותפרים, עם הדבקה מלאה.

בנוסף, מרסל 250 עמיד גם בפני קרינת על סגול, והוא מעולה גם כמגשר לסדקים.

כדי למצוא את החומרים האיכותיים ביותר, היכנסו לאתר https://www.amsi.co.il/.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

טיפול בטחורים לאחר לידה

טיפול בטחורים לאחר לידה

טחורים הם רקמות נפוחות בהן נמצאים כלי דם שבולטים מחוץ לפי הטבעת, במקרה זה מדובר על טחורים חיצוניים. במקרה האחר כלי הדם הבולטים נמצאים בתוך

קרא עוד»
מה זה סוכרת 2 ?

מה זה סוכרת 2 ?

מחלה זו מגדירה מצב בו הלבלב פעיל ומייצר אינסולין, אך הוא לא מצליח לעשות את הפעולה הרצויה – החדרת גלוקוז לתאים ברחבי הגוף. מחלה זו

קרא עוד»