השגחה פרטית אחרי ניתוח – מה מספק השירות?

השגחה פרטית אחרי ניתוח - מה מספק השירות?

ניתוח הוא תמיד אירוע רפואי בעל משמעות רבה. הוא מהווה ציון דרך למטופל שעובר פעולה רפואית פולשנית ומשמעותית עבורו. לקראת הניתוח עובר המטופל הכנה מדוקדקת שנועדה להבטיח כי הוא אכן מתאים לטיפול והמהלך מתוכנן היטב. אך גם לאחר הניתוח המטופל נמצא בשלב קריטי ובעל השלכה רבה לגבי ההתאוששות שלו. וזאת מחמת העובדה ששלבי ההתאוששות מהניתוח משמעותיים מאוד. הוא חייב לצדו השגחה צמודה ומקצועית שתבטיח שהכול מתנהל כשורה והוא מתאושש כיאות.

השגחה פרטית מקצועית

שירותי השגחה פרטית אחרי ניתוח כוללים מענה ממוקד ומותאם היטב לכל חולה באשר הוא. ההשגחה לאחר הניתוח נועדה לעקוב אחרי המטופל בשעות שלאחר הניתוח, ולוודא כי תהליך ההתאוששות מתנהל כמתוכנן. השגחה פרטית נועדה להבחין בכל חריגה ולענות על כל צורך שמתעורר באופן מידי.

לרווחת החולה ולשיפור ההרגשה שלו

אדם שעובר ניתוח נמצא במצב רגיש מאוד. הוא חווה תהליך בעל משמעות רבה שחושף אותו למתח, לכאב ולחוסר נוחות. כאשר יש לצדו השגחה פרטית ההרגשה טובה יותר. הוא מרגיש שהוא נמצא בידיים טובות. הוא חש כי לכל אורך הדרך יש לצדו אדם הראוי לאמון שמשגיח עליו ונמצא כאן לצדו כדי להועיל לו. בין אם המנותח כבר התעורר ובין אם הוא ישן, הוא מרגיש היטב אם הוא נמצא לבד במיטתו, או שכאן לצדו במחלקה יש אחות פרטית שקשובה לו ולצרכיו, והיא תעשה כל מאמץ כדי לספק את מבוקשו.

מעקב מקצועי אחרי המכשור והמדדים

השגחה פרטית אחרי ניתוח כוללת טיפול מסור של אח סיעודי בחולה ומענה לכל בקשה שלו. כמו כן יוכל המשגיח הפרטי ליצור קשר עם רופא במידה ויש שאלות או בקשות מצד המטופל. יתרון נוסף שיש להשגחה פרטית היא היכולת המקצועית. כיוון שמדובר על אחיות מוסמכות הן יכולות לבצע פעולות שונות על פי הוראת רופא. כך שכאשר מתעורר כאב או שנוצרת כל בעיה אחרת, יש לאחות את היכולת לבצע פעולות שונות ולהקל על החולה. השגחה פרטית זה אכן שירות מעולה שעשוי לשפר את תהליך הריפוי.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
10 טיפים לגידול וטיפול בחמוסים
אל תתנו לחמוס להסתובב בבית חופשי יותר ויותר אנשים מחליטים לגדל חמוסים ועל כן חשבנו כי יהיה זה נכון...
קרא עוד »
דצמ 06, 2018
ארוחת שף בבית הלקוח, מה כדאי לבדוק?
ארוחת שף היא דרך נפוצה עבור חברה להראות את הערכתה ללקוחותיה. זוהי מחווה נחמדה שיכולה להתבצע על ידי...
קרא עוד »
מרץ 23, 2023
בילוי בערב בלבוש צנוע בסטייל
רוצות למצוא את האוטפיט המושלם ליציאה עם הבעל או החברות? אם אתן מאמינות בסטייל אופנתי וצנוע, ולא...
קרא עוד »
מאי 16, 2019