רעיונות ליום גיבוש לעובדים

יום גיבוש לעובדים

בשנים האחרונות אנחנו שומעים יותר ויותר על המושג של יום גיבוש לעובדים. כיום מבינים רוב רובם של מנהלי המשרדים ובתי העסק השונים כי אם הם לא יעניקו לעובדים שלהם מעט הפוגה מהעבודה השוחקת שלהם, הרי שהם הראשונים שיפסידו מהדבר. ימי התרעננות וגיבוש מרעננים את השורות ומעניקים לכולם הרבה כוח ומרץ להמשיך בעבודה.

היום יותר מתמיד כבר יודעים כולם כי כאשר מעניקים לצוות העובדים ימי אוורור וגיבוש, מאפשרים להם לצאת מעט יחד לבילוי משותף וחוויתי, הרי שהמרוויח העיקרי מכל זה יהיה בעל העסק או מנהל המשרד בעצמו. הוא זה שייהנה הכי הרבה מהתוצאות שיבואו לידי ביטוי במשרד או בבית העסק.

מה תעשו ביום גיבוש לעובדים?

אז הבנתם את החשיבות הרבה הטמונה בגיבוש של הצוות. אך כאן חשוב לדעת שיש לשים דגש מיוחד על התאמת הפעילות לעובדים כשמחפשים רעיונות ליום גיבוש לעובדים על מנת שאכן ניתן יהיה להפיק את מלוא התמרה מההשקעה. כי אחרי הכול, יום הגיבוש ייערך על פי רוב על חשבון שעות העבודה. הוא גם ידרוש תקציב מיוחד שהוא לא בחשבון השוטף של העסק, כך שחשוב מאוד לשים לב ולבחור בפעילות הכי יעילה שתוביל לתועלת הרצויה.

  • אוכל – על פי רוב, יום הגיבוש יכלול אוכל. האמת היא שלא תמיד חייבים משהו הרבה יותר מזה. ישנם מקרים אשר בהם תוכלו בהחלט להסתפק בארוחה טובה לכל הצוות במסעדה איכותית כאשר הם ישבו יחד למשך שעה ארוכה וייהנו מאוכל איכותי ומשובח. הם יחזרו לעבודה עם מרץ וכחות מחודשים.
  • אטרקציות – קיימות אין ספור אטרקציות ופעילויות שעשויות להתאים ולהוות מענה מושלם כיום גיבוש לצוות. כך לדוגמא אפשר להוציא את הצוות לחדר בריחה ולהעניק להם חוויה משותפת, מאתגרת ומלאת מתח. אפשר גם ללכת על טיול חוויתי. לחילופין יש כאלה שיעדיפו נופש בבית מלון או סתם כך יום כיף בווילה.

חשוב לשים לב כי הפעילות מתאימה לכל המשתתפים וכי יש מענה לכל הגילאים. פעילות שלא תהיה מותאמת לכולם, לא תהווה מענה.

פעילות מגבשת ומתאימה לכולם, תעניק זריקת מרץ לעובדים והם ישובו לעבודה מלאי מוטיבציה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קטנים ומאוד חשובים: הכול על ריהוט המשלים
רהיטים רבים עומדים בין כתלי ביתנו, ומשמשים אותנו בשימושים שונים. יש את הרהיטים המרכזיים, שבלעדיהם...
קרא עוד »
פבר 29, 2020
שמירה על אוורור למה זה חשוב
אוורור חשוב לבריאות האנשים בבניין. הוא שומר על איכות האוויר, מסיר ריחות ועשן מהאוויר ומונע הצטברות של...
קרא עוד »
ספט 18, 2022
איך לגבש צוות עובדים מבלי לאבד את הראש?
מנהלי עסק או חברות, עומדים פעמים רבות ופוכרים ידיים. הם לא מבינים מדוע העבודה אינה פוריה? העובדים...
קרא עוד »
אוק 12, 2021