רעיונות ליום גיבוש לעובדים

בשנים האחרונות אנחנו שומעים יותר ויותר על המושג של יום גיבוש לעובדים. כיום מבינים רוב רובם של מנהלי המשרדים ובתי העסק השונים כי אם הם לא יעניקו לעובדים שלהם מעט הפוגה מהעבודה השוחקת שלהם, הרי שהם הראשונים שיפסידו מהדבר. ימי התרעננות וגיבוש מרעננים את השורות ומעניקים לכולם הרבה כוח ומרץ להמשיך בעבודה.

היום יותר מתמיד כבר יודעים כולם כי כאשר מעניקים לצוות העובדים ימי אוורור וגיבוש, מאפשרים להם לצאת מעט יחד לבילוי משותף וחוויתי, הרי שהמרוויח העיקרי מכל זה יהיה בעל העסק או מנהל המשרד בעצמו. הוא זה שייהנה הכי הרבה מהתוצאות שיבואו לידי ביטוי במשרד או בבית העסק.

מה תעשו ביום גיבוש לעובדים?

אז הבנתם את החשיבות הרבה הטמונה בגיבוש של הצוות. אך כאן חשוב לדעת שיש לשים דגש מיוחד על התאמת הפעילות לעובדים כשמחפשים רעיונות ליום גיבוש לעובדים על מנת שאכן ניתן יהיה להפיק את מלוא התמרה מההשקעה. כי אחרי הכול, יום הגיבוש ייערך על פי רוב על חשבון שעות העבודה. הוא גם ידרוש תקציב מיוחד שהוא לא בחשבון השוטף של העסק, כך שחשוב מאוד לשים לב ולבחור בפעילות הכי יעילה שתוביל לתועלת הרצויה.

  • אוכל – על פי רוב, יום הגיבוש יכלול אוכל. האמת היא שלא תמיד חייבים משהו הרבה יותר מזה. ישנם מקרים אשר בהם תוכלו בהחלט להסתפק בארוחה טובה לכל הצוות במסעדה איכותית כאשר הם ישבו יחד למשך שעה ארוכה וייהנו מאוכל איכותי ומשובח. הם יחזרו לעבודה עם מרץ וכחות מחודשים.
  • אטרקציות – קיימות אין ספור אטרקציות ופעילויות שעשויות להתאים ולהוות מענה מושלם כיום גיבוש לצוות. כך לדוגמא אפשר להוציא את הצוות לחדר בריחה ולהעניק להם חוויה משותפת, מאתגרת ומלאת מתח. אפשר גם ללכת על טיול חוויתי. לחילופין יש כאלה שיעדיפו נופש בבית מלון או סתם כך יום כיף בווילה.

חשוב לשים לב כי הפעילות מתאימה לכל המשתתפים וכי יש מענה לכל הגילאים. פעילות שלא תהיה מותאמת לכולם, לא תהווה מענה.

פעילות מגבשת ומתאימה לכולם, תעניק זריקת מרץ לעובדים והם ישובו לעבודה מלאי מוטיבציה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

5 המאכלים שהכי מסייעים לחלב אם 

רבות כבר נאמר ונכתב על יתרונות ההנקה, התזונה הנכונה לתינוק, החיבור בין האם לתינוק, ההגנה החיסונית שעוברת בחלב והדרך הטבעית ביותר עבור תינוק לאכול. כיצד

קרא עוד»

אימון כושר אישי בתל אביב

גם אם אחפש ואחפש את הכותרת המושלמת, לפעמים הכי פשוט זה הכי טוב ולכן ניתן בהחלט להכתיר את הפוסט הבא שלפניכם בשם המנצח: 5 הטיפים

קרא עוד»