איך בוחרים מיקרופון?

איך בוחרים מיקרופון

המיקרופון הוא אחד המוצרים שעשה כברת דרך ארוכה מאוד מאז עלה לאוויר העולם ועד היום. מרמקולים גדולים ומגושמים הצטמקו אלו למוצר קטן וצנום אך למרבה הפלא עם יכולות מדהימות וחלקות פי כמה מהמוצרים הראשונים המקוריים. כאשר אנחנו באים לבחור מיקרופון אנחנו אמורים לשים לב לכמה נתונים חשובים על מנת שנעשה בסופו של דבר את הבחירה הכי נכונה והכי חכמה עבורנו.

מיקרופון זהו מוצר הכרחי עבור רבים. כך לדוגמא אנחנו לא יכולים לדמיין זמר או זמרת משוררים ללא המיקרופון. גם שדרן הטלוויזיה לא יכול להסתדר באמת ללא מיקרופון. בלעדיו כל רעשי הרקע יישמעו היטב ויתערבלו יחד עם הקול שלו. מעבר לכך יש לנו את מורי הדרך, את המרצים, את המורים בכיתות עם הרכב תלמידים גדול ועוד. כל אלו עושים שימוש תדיר במיקרופון וחשוב שהם ידעו למה עליהם לשים לב כאשר הם באים לבחור את המוצר שלהם.

מיקרופון זה בטיחות

לפני הכול, אנחנו חייבים לחשוב על איכות. מיקרופון שמחובר לחוטים הוא מיקרופון שמהווה מפגע בטיחותי. הוא מונח על הרצפה או הבמה וכל תזוזה של האוחז במיקרופון עשוי לגרום לנפילה של מי שייתקל בחוטים הללו. האמת היא שלא צריך תזוזה כדי ליפול. סתם כך בליל החוטים על הבמה יוצרים בלגן שעשויים לגרום לבעיות ותקלות בטיחותיות.

מיקרופון זה איכות

אחרי שאנחנו מוודאים את הנושא הבטיחותי, אנחנו יכולים להתקדם הלאה לנושא של האיכות. האיכות חשובה מאוד על מנת שאכן תהיה לנו התועלת מהמוצר (מחפשים איכות? בקרו באתר מיוזיקול). כאשר המוצר הוא איכותי אנחנו נהנים מבידוד מושלם של הקול, מופק קול צלול ונקי ולמעשה המיקרופון ממלא את הייעוד שלו. זה מה שאנחנו למעשה רוצים וצריכים.

מיקרופון עם אחריות

בדומה לכל מוצר חשמלי, גם כאשר מדובר במיקרופון, אנחנו חייבים לוודא כי למיקרופון שלנו יש גב. יש מי שעומד מאחוריו. בכל מקרה של תקלה תהיה לנו כתובת אליה נוכל לפנות ולבקש מענה.

שווה לשלם יותר על מיקרופון מבית טוב המעניק לנו אחריות על המוצר ובלבד שנוכל להיות בטוחים כי אכן נוכל ליהנות ממנו לאורך זמן בראש שקט.

> קראו גם על 5 גיטרות קלאסיות מפורסמות

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מתנות מיוחדות לפסח
המאמר באדיבות אהבה קטנה חג הפסח זהו הזמן שהכי מתאים בו להתחדש. מדובר בתחילת האביב כאשר העולם מתחיל...
קרא עוד »
יונ 30, 2019
פענוח הטפטפות: מה שאתה בהחלט צריך לדעת על ציוד השקיה
ההשקיה, מנהג עתיק יומין, התחדשה למשחק גומלין מורכב של ציוד וטכנולוגיה שמטרתה שימוש יעיל במים. בין אם...
קרא עוד »
אוק 03, 2023
מוצרי היגיינה למבוגרים
מוצרי היגיינה למבוגרים נועדו להיות בטוחים ויעילים. הם נמכרים לעתים קרובות בחנויות או באינטרנט עם...
קרא עוד »
ינו 15, 2023