3 אביזרי פילאטיס ויוגה שאתם חייבים להחזיק בבית

אימון טוב מצריך אביזרים מתאימים. בעזרתם ניתן לשפר את האימון, לעשות את התרגילים בצורה יעילה ומדויקת יותר, והכי חשוב – להשיג תוצאות ניכרות לעין. הנה בפניכם פירוט של שלושה אביזרי פילאטיס ויוגה שגם לכם כדאי שיהיה בבית.

3 אביזרים שכדאי שיהיו לכם בבית

  1. מזרן – כדי להתאמן בנוחות ובזמינות חשוב שתצטיידו באביזר הבסיסי – מזרן פילאטיס. עליכם לדעת כי לכל סוג אימון ממליצים על מזרן שונה. אם אתם מרבים להתאמן יוגה או פילאטיס עליכם לבחור מזרן שמתאים לשיטות אימון אלו. המזרן יהיה בעובי הרצוי ויספק לכם את המנח המתאים.
  2. כדור פילאטיס – כדור שמסייע לכם להתאמן ולבצע את התרגילים באופן המדויק והיעיל ביותר. הכדור יהיה חלק בלתי נפרד מהתרגילים שאתם מבצעים ויאפשר לכם להיות מדויקים יותר בתרגילים שלכם.
  3. טבעת פילאטיס – טבעת ייחודית שבאמצעותה תוכלו להתמקד בתרגילים מסוימים שנחוצים לאזורים מסוימים ולשרירים בגופנו. האימון יהיה חוויתי ומדויק יותר, ואתם תוכלו לגלות שהאימון שלכם נעשה חוויתי ויעיל יותר.

נכדאי לקרוא על מוצרים נוספים לספורט ביתי כמו משקולות אוניברסליות>>>

הדרכה ממוקדת לגבי תרגול עם אביזרים

תמיד חשוב מאוד לקבל הדרכה מדויקת ממאמן כושר, כדי לדייק את התרגילים ולבצע את האימון ביעילות וללא נזקים כלל. אותו תרגיל עשוי להיות תועלתי ומקדם, אך אם הוא לא יתבצע על ידכם במדויק, אתם עלולים לצבור נזקים. מסיבה זו חשוב תמיד לקבל ליווי מקצועי, ולתרגל באופן עצמי בבית רק אם אתם בטוחים שהתרגיל מועיל ולא גורר בעקבותיו עומס על אזורים מסוימים, לא פוגע באזורים רגישים, אלא מביא עימו תועלת בלבד. מאמן כושר מקצועי יוכל ללמד אתכם לשלב אביזרי פילאטיס ויוגה באימון היומיומי שלכם, וכך להיות בכושר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חליפות חתן למלווים של חתן
אירוע החתונה דורש הכנות רבות מצד החתן והכלה: מציאת אולם, מציאת תקליטן, מציאת קייטרינג, מציאת צלם ועוד....
קרא עוד »
יונ 28, 2021
מה ההבדל בין בובת אגרוף לשק אגרוף?
רובינו מכירים את העבודה עם שק אגרוף, היות ומדובר על אימון מוכר וידוע יותר. זוהי דרך נפלא להתחזק, לשפר...
קרא עוד »
מרץ 14, 2019
רכישת שעון אונליין – דברים שכדאי לדעת
אלו מכם שיהיו מעוניינים לבצע רכישת שעון אונליין יוכלו לעשות בשכל אם יבחרו לגשת אל חנות אשר נחשבת...
קרא עוד »
פבר 20, 2021