3 אביזרי פילאטיס ויוגה שאתם חייבים להחזיק בבית

אימון טוב מצריך אביזרים מתאימים. בעזרתם ניתן לשפר את האימון, לעשות את התרגילים בצורה יעילה ומדויקת יותר, והכי חשוב – להשיג תוצאות ניכרות לעין. הנה בפניכם פירוט של שלושה אביזרי פילאטיס ויוגה שגם לכם כדאי שיהיה בבית.

3 אביזרים שכדאי שיהיו לכם בבית

  1. מזרן – כדי להתאמן בנוחות ובזמינות חשוב שתצטיידו באביזר הבסיסי – מזרן פילאטיס. עליכם לדעת כי לכל סוג אימון ממליצים על מזרן שונה. אם אתם מרבים להתאמן יוגה או פילאטיס עליכם לבחור מזרן שמתאים לשיטות אימון אלו. המזרן יהיה בעובי הרצוי ויספק לכם את המנח המתאים.
  2. כדור פילאטיס – כדור שמסייע לכם להתאמן ולבצע את התרגילים באופן המדויק והיעיל ביותר. הכדור יהיה חלק בלתי נפרד מהתרגילים שאתם מבצעים ויאפשר לכם להיות מדויקים יותר בתרגילים שלכם.
  3. טבעת פילאטיס – טבעת ייחודית שבאמצעותה תוכלו להתמקד בתרגילים מסוימים שנחוצים לאזורים מסוימים ולשרירים בגופנו. האימון יהיה חוויתי ומדויק יותר, ואתם תוכלו לגלות שהאימון שלכם נעשה חוויתי ויעיל יותר.

נכדאי לקרוא על מוצרים נוספים לספורט ביתי כמו משקולות אוניברסליות>>>

הדרכה ממוקדת לגבי תרגול עם אביזרים

תמיד חשוב מאוד לקבל הדרכה מדויקת ממאמן כושר, כדי לדייק את התרגילים ולבצע את האימון ביעילות וללא נזקים כלל. אותו תרגיל עשוי להיות תועלתי ומקדם, אך אם הוא לא יתבצע על ידכם במדויק, אתם עלולים לצבור נזקים. מסיבה זו חשוב תמיד לקבל ליווי מקצועי, ולתרגל באופן עצמי בבית רק אם אתם בטוחים שהתרגיל מועיל ולא גורר בעקבותיו עומס על אזורים מסוימים, לא פוגע באזורים רגישים, אלא מביא עימו תועלת בלבד. מאמן כושר מקצועי יוכל ללמד אתכם לשלב אביזרי פילאטיס ויוגה באימון היומיומי שלכם, וכך להיות בכושר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מחפשים קייטרינג מיוחד? קובות זה הדבר הבא!
ישנם לא מעט סוגים שונים של קובות אשר מורכבות מחומרים שונים. יתר על כן, ישנם סוגים רבים יבשים ומטוגנים,...
קרא עוד »
מאי 18, 2020
נוזל לסיגריה – אלה טעמים מחכים לנו ב 2020
לפני מספר רב של שנים אנשים כלל לא ידעו כי העישון מזיק לבריאות. אך בשנים האחרונות בעקבות התפתחות כל...
קרא עוד »
נוב 17, 2019
הרכב מוסיקלי לאירועים – הרבה יותר שווה מDJ
אם אתם מתכננים אירוע בקרוב וחושבים על המוזיקה שתרצו להשמיע לאורחים שלכם, בהחלט אפשר להבין מדוע יש לכם...
קרא עוד »
מרץ 02, 2019