למה גזע קינג צארלס הוא כל כך פופולארי?

ניתן להבחין כי לכל גזע של כלבים יש תכונות ומאפיינים בולטים. גם לכלבים מגזע קינג צ'ארלס יש תכונות משלהם, והם אלו שעושים את הכלב הזה למבוקש ופופולארי עד מאוד. אם אתם מחפשים כלב ידידותי ועדין, אם אתם רוצים לגדל כלב שאוהב אנשים ונהנה להשתעשע עם הילדים, קינג צארלס זה גם הכלב שלכם. לא פלא שגם מלך אנגליה צארלס בחר לעצמו כלב שעשוע מגזע זה.. כלבים אלו מלאים בשמחת חיים, עובדה שמשפיעה כמובן גם על האווירה ועל חווית הגידול של הכלב.

רקע היסטורי של הגזע

גזע זה מגיע ארצה מאנגליה. בעבר נהגו העשירים והאצילים באירופה לגדל כלבים אלו ולקחת אותם כמלווים לכל מקום. הם האמינו כי לכלבים הללו יש כוח ריפוי, כמו כן הם דגלו בכך כי גידול כלב מזן זה מביא עמו סימן של ברכה. הכלב שימש עבור זקנים ונשים ככרית חימום. העניין הוא שהגזע המדובר נעלם מן העולם, וכלבי קינג צ'ארלס שאנחנו מכירים כיום הם בעצם שחזור. השחזור התבצע לאחר שחובב כלבים אירופאי ביקש למצוא כלב מהגזע של המלך צ"ארלס, אך חרף המאמצים הוא לא נמצא. לפיכך הוא פנה למגדלי כלבים בבקשה לשחזר את הכלב על פי ציור אותו הוא הציג בפניהם. אך אין צורך להצטער – הכלב המשוחזר בהחלט דומה למקור הן באופי והן במראה.

המראה של הכלבים

לכלבי קינג צ'ארלס, כמו אלו שתוכלו למצוא בכתובת https://www.kingcharles.co.il/, מאפייני מראה ייחודיים, אלו כלבים חביבים וקטנים שהאוזניים שלהם גדולות ועתירות בפרווה. הרגליים שלהם קטנות ואילו הזנב קצר. יש להם פרווה ארוכה שהמגע שלה נעים., והיא עשויה להיות בצעים חום, שחור ולבן. הגובה שלהם הוא כשלושים ס"מ, ומשקל גופם הוא בין חמישה לשמונה ק"ג.

גידול נכון

היות ומדובר בכלב ידידותי לא כדאי להשאיר אותו בית לבד. אם אתם כן מרבים להיעדר מהבית מומלץ לגדל שני כלבים יחד, כך שהכלבים ישעשעו זה את זה. יש להתאים כמובן את המזון ואת יתר תנאי הגידול לנתוני הכלב כדי ליהנות מכלב בריא בעל פרווה בוהקת.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

בית ספר לעיצוב שיער

החלקות השיער המובילות ב2020

בשנים האחרונות אנחנו רואים שכל הנושא של החלקת שיער זוכה להתעניינות רבה מאוד. לכן טבעי שגם אתן, כמו כל הנשים האחרות, תתלבטו מעט לגבי בחירת

קרא עוד»