7 יעדים לטיול בר מצווה שכדאי לשקול

טיול בר מצווה

אין דבר יותר מרגש מאשר לראות את הילד שלך מגיע אל גיל 13 ולמעשה הופך לגבר. מדובר באחד מציוני הדרך החשובים ביותר בחיים ואין ספק כי יש לו השפעה אדירה הן על הילד והן על המבוגר. על כן זה ברור מדוע בציבור הישראלי השתרשה התפיסה לפיה את בר המצווה צריך לחגוג עם טיול לחו"ל של כל המשפחה או רק של אחד ההורים ושל הבן ועל כן הבאנו בפניכם 7 יעדים לטיול בר מצווה אשר יבטיחו לכם את הטיול המושלם.

  • בריטניה

בריטניה הייתה במשך מאות שנים אימפריה שכמותה העולם לא ראה. כך יוצא כי אפשר לראות בה מוזיאונים מדהימים אך ואת זאת חשוב להגיד אפשר לראות גם בבריטניה מקומות יפהפיים והאווירה שם היא מדהימה ועל כן כדאי לשקול לבקר בה.

  • החוף המזרחי בארצות הברית

כל ילד ירצה להיות במקומות כמו ניו יורק, וושינגטון, פילדלפיה, בוסטון ועוד. ועל כן ביקור בחוף המזרחי בארצות הברית הוא הטיול המושלם.

  • ניו זילנד

אם יש לכם זמן וכסף אין ספק כי ניו זילנד היא אופציה שאתם חייבים לקחת בחשבון כאשר עליכם להבין כי מדובר באחת הארצות היפות ביותר בעולם.

  • יפן

ארץ השמש העולה תראה לילד שלכם וגם לכם תרבות שונה מכל מה שהכרתם ותספק לכם חוויה שכמותה לא חוויתם מעולם ועל כן זוהי אופציה מאוד מעניינת שכדאי לקחת בחשבון. אמנם טיול ביפן הוא יקר יותר אך הוא שווה את ההשקעה.

  • מקסיקו

מקסיקו היא ארץ ענקית ועל כן יש כל כך הרבה מה לראות בה ומה לעשות בה. אפשר לבקר באתרי עתיקות מדהימים של התרבות האצטקית ואפשר לאכול אוכל עשיר ולראות תרבות פורחת שמעטות הארצות ששיש בהן תרבות כזאת.

  • קרוז

כל טיול בר מצווה צריך לקחת בחשבון קרוז כמו שייט לאיים הקנריים מכיוון שזה טיול כל כך מהנה וכל כך כיפי ואין ספק כי הוא יספק לכם את הבילוי המושלם.

  • נורבגיה

רבים רואים בנורבגיה את המדינה היפה בעולם ועל כן טיול בר מצווה בה הוא המלצה שלכל אחד כדאי ליישם.

עוד מידע ויעדים תוכלו למצוא באתר של  Cruisetour

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כל מה שצריך לדעת על צילום אירועים
צילום אירועים זו אומנות. לא כל צלם ידע להגיע לאותה תוצאה. מה האומנות אתם שואלים? בשונה מצילום סטילס...
קרא עוד »
אפר 29, 2021
מה זה שוק ההון? ביג שוט עושים סדר בדברים
הרבה פעמים אנחנו שומעים את המונח שוק ההון והוא נשמע לנו כמו משהו שלקוח מעולם אחר לגמרי, עבור רבים...
קרא עוד »
אפר 04, 2019
בר קפה לאירועי חברה
לקפה יש מקום מרכזי בחייהם של אנשים רבים, על הבוקר, בשעות היום וגם בשעות הערב. עם השנים נוצרה התמקצעות...
קרא עוד »
מאי 13, 2020