מה מיוחד באבן קיסר

אבן קיסר היא וג של אבן שיש, והיא בעלת שימושים רבים למבנים כמו בית פרטי משרד ומפעל. משטחי השיש ממלאים תפקידים רבים בבית ומפורסמים בעיקר ביחס למטבח ולחדרי הרחצה. הם נוחים לצורך בישול ואפייה בשל עמידותם בפני טמפרטורות גבוהות לכלוך ושריטות. עם זאת ברור שאין לזלזל בניקין ותחזוקה שוטפת. משטחי שיש נוחים לשימוש כאמור גם באמבטיות ועבור חיפויים שונים בבית, כולל חדרי מדרגות. לפני ההחלטה על שימוש במשטחי שיש תצטרכו להכיר את הסוגים השונים ולקבוע מה עדיף מבחינה מקצועית וגם עומד בתקציב שלכם, מאחר שיש פערים גדולים בין שיש פשוט לשיש מודרני.

מהי אבן קיסר?

ארבעה סוגי שיש נפוצים בישראל והם שיש פשוט, גרניט, אוניקס ושיש קיסר. אבן קיסר נחשבת לחידוש טכנולוגי מאחר שהיא נוצרת באמצעות עיסה שאליה נגרסים גרגירי קוורץ. הקוורץ הינו גביש' שמופיע בגרגרים גדולים ומוכנס לתערובת עם פוליאסטר חול ים ומרכיבים נוספים כדי לשמור על ברק וגמישות. בחירה באבן קיסר תאפשר לכם לבחור את הגוון לטעמכם מתוך מבחר גדול, ובלי צורך בהתערבות של יועץ חיצוני כמו מעצב פנים. זמני האספקה נחשבים לקצרים יותר בשל היכולת לעבד את החומר מהר יותר מאשר גרניט או אוניקס, וזהו יתרון חשוב נוסף. לפני הבחירה כדאי להעיף מבט בקטלוג הצבעים ולהחליט איזה מהם יארים באופן אופטימלי לעיצוב של החלל הנבחר.

רכישה והתקנה

אחרי שהחלטתם על משטחי אבן קיסר בבית כלומר במטבח בחדרי הרחצה ו/או בחדר המדרגות, עליכם לדאוג לכך שתקבלו את השירות אך ורק מחברת שיש שהיא חלק מנציגים מורשים של החברה ולא מאנשי מקצוע אנונימיים אשר משתמשים במוצריה באופן שוטף, ואיכות עבודתם מוטלת בספק. גורמים בלתי מורשים עלולים להציע מחיר זול ולהבטיח עבודה ברמה גבוהה אבל להותיר אתכם עם משטחי שיש שאינם נתמכים היטב על ידי התושבת להם, או אינם מכסים זוויות שלמות בפינות ומכאן קצרה הדרך לבעיות תחזוקה רבות סדקים ושריטות. עבודת שיש באבן קיסר דורשת מאמץ רב ודיוק מקסימלי ולכן אין להתפתות להצעה זולה עם לו"ז קצר.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

סימנים מקדימים לאבנים בכליות

יש תופעות בריאותית שונות שמתרחשות בגופם של מטופלים שונים. סוגי התופעות מגוונים מאוד ולכל אחד מהם תהליך שונה, סימנים אחרים וסימפטומים מסוימים שמאפיינים אותו. אך

קרא עוד»
אדם טל

מה הסיפור של אדם טל?

אנשים רבים שמעו על אדם טל, על הקורס שלו "הפושטק" באתר הזה ועל היכולת שלו להרוויח כסף משיווק שותפים. חיפוש פשוט בגוגל יכול להעלות אלפי

קרא עוד»